Global Sport Business Master

Üldine

Saadaval 5 asukohta

Programmi kirjeldus

AMOS on maailma juhtiv spordijuhtimise haridus Prantsusmaal ja Ühendkuningriigis. Pakume erinevaid juhtimiskoolitusprogramme innovatsiooni ja ettevõtluse kultuuri raames.

Praktiliste, teoreetiliste ja erialaste kogemuste kaudu pakub AMOS Sport Business School üliõpilastele kõik vajalikud vahendid oma unistuste karjääri saavutamiseks sporditööstuses.

AMOS-il on 10 ülikoolilinnakut, mis asuvad Prantsusmaa suuremates linnades (Pariis, Lille, Lyon, Bordeaux, Nice, Toulouse, Marseille, Nantes, Rennes, Strasbourg), kus sporditööstus kasvab iga päev. Kooskõlas oma rahvusvahelise arenguga on AMOS avanud ülikoolilinnaku Londonis, mis on spordiäris üks olulisemaid linnu maailmas.

118175_Gala.jpg

Global Sport Business Master programm

AMOSe ainulaadne ülemaailmne spordiettevõtte magistriprogramm on välja töötatud vastavalt rahvusvahelise sporditööstuse vajadustele ja arendama selle valdkonna põhjalikke teadmisi.

Seda 2-aastast spetsialistide juhtimise programmi viivad läbi rahvusvahelised sporditööstuse eksperdid ning nad võtavad õpilased ainulaadseks teekonnaks kogu Euroopas, Aasias ja Põhja-Ameerikas / Ühendkuningriigis.

Kolm esimest semestrit koosnevad loengutest, meistriklassidest ja õppereisidest Saksamaale, Hiinasse ja Ameerika Ühendriikidesse. Lõplik semester sisaldab 6-kuulist erialast töökogemust ja väitekirja esitamist.

Kõik kursused toimuvad täies mahus inglise keeles Pariisis, Lyonis, Lille'is, Bordeauxis ja Nizzas (1. ja 2. semester) ning Londonis (1. ja 2. semester).

Lõpetamisel selle programmi õpilased on omandanud tõelise teadmisi rahvusvahelise spordi juhtimise tööstusele. Nad saavad MBS TITLE'i, ÄRIÜHINGU MASTER MAJANDUS (pealkiri "Sport des Organizations Sportives"), mida kaitseb AMOS ©.

* Praegu on avatud ainult üliõpilastele, kes tulevad EList, EMPst või Šveitsist

1. semester

Kursuse esimesel poolaastal saate tutvuda rahvusvahelise sporditurunduse, sporditoodete, strateegilise rahastamise, spordiürituste planeerimise jmt.

Olles semester, mis keskendub Euroopale, lõpetate viiepäevase reisi Saksamaal (München), külastate spordirajatisi, külastate ISPO messile, mis on üks suurimaid sporditööstuse presentatsioone maailmas jne.

2. semester

Teise semestri jooksul on teie õppimise keskmes sport, spordiürituste toimingud, globaalne juhtimine jne.

Semester lõpeb ühe kuu pikkuse õppereisiga Hiinas (Peking - Shanghai), kus saab rohkem teada Hiina kultuuri kohta, külastada kultuuri- ja spordirajatisi, aga ka paremini mõista Hiina sporditööstust.

3. semester

See semester toimub Londonis ja keskendub peamiselt anglosaksi turule. Semester algab ühe kuu reisiga USAs, Chicagos - ühes Ameerika suurimatest spordi linnadest. Teil on sügavam ülevaade Ameerika sporditööstusest ja võimalus olla vabatahtlik suurel spordiüritusel - Chicago maratonil.Selle semestri lõpus olete Londoni ülikoolilinnast õppinud rohkem spordi digitaalsest, müügi, sündmuste ohutuse ja avalike suhete, uuenduslike spordisuundumuste jms kohta.

Selle semestri jooksul on teil ka kaks reisi Ühendkuningriigis (Šotimaa ja Coventry).

136150_AMOSChicago.JPG

4. semester

Selle ülemaailmse spordiettevõtte magistri viimane semester on pühendatud 6-kuulisele töökogemusele. See praktikaperiood annab teile võimaluse täiendada oma oskusi sporditööstuse ettevõttes.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

First French Business School specialised in the sport business from an Undergraduate Bachelor to a Postgraduate Master of Business in Sport; AMOS trains managers, sales agents and highly skilled entre ... Loe edasi

First French Business School specialised in the sport business from an Undergraduate Bachelor to a Postgraduate Master of Business in Sport; AMOS trains managers, sales agents and highly skilled entrepreneurs in all the areas of sport business. AMOS aims at being the reference and the interlocutor of the sporting movement and the sport business. AMOS integrates an international dimension through its seminars abroad, its English conferences, its bilingual class, its school of integrated languages and through the integration into the European program of exchanges ERASMUS. Näita vähem
London , Pariis , Lille , Bordeaux , Lyon + 4 Rohkem Vähem