Graafilise disaini magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Graafiline disain bakalaureuse tasemel on pühendatud graafiliste tehnikate õppimisele ja kunsti põhiteadmiste omandamisele. Vistula University Euroopa kunsti teaduskonna Vistula University võimaldab teil tunduvalt laiendada oma teadmisi antud teemal. Magistriõppekava annab ka suurepärase võimaluse õppida teadlikult oma ametialast karjääri planeerima maailmas, kus laialdased teadmised ja oskused on mängu nimi.

Vistula University Euroopa kunsti teaduskonna graafiline disain on programm, mis on mõeldud kõigile neile, kes tahavad olla iseseisvad ja ei karda kunstilisi eksperimente. Samuti pakub see ideaalset ruumi neile, kes on huvitatud eksperimentaalsest tööst, kasutades oma kujutlusvõimet, oma joonistusoskusi, fotograafiat ja viimast digitaalset printimist.

Niisiis, kui soovite rakendada oma algupäraseid kunstilisi kontseptsioone ja oskate oma graafilise disaini oskusi asjatundlikult kasutada, võimaldab kahe aasta magistriõppekava saada vajalikke teadmisi ja oskusi. Neid saate loengutes ja mitmesugustel seminaridel nii klassis kui ka vabas õhus.

Nõuded

Kui soovite taotleda graafilise disaini magistriprogrammi, peate vastama järgmistele nõuetele:

 • Olge bakalaureusekraadi omanik.
 • Olge lõpetanud bakalaureuse- või magistriõppe programmi kunstis või mõnes muus valdkonnas - nt liberaalne ja üldine kunst.
 • Läbige intervjuu koos kunstilise portfelli esitluse ja automaatse analüüsiga.

Teave programmi kohta

Graafilise disaini (magistritaseme) õppekava on kooskõlas ülikooli missiooni ja arengustrateegiaga. Ta valmistab lõpetajaid tööle kaasaegsete, täiustatud ülesannete kujundamisel, reklaamimisel ja graafikas - nii individuaalselt kui ka meeskonnana, kasutades digitaalseid ja analoogseid tehnoloogiaid.

Õppekava põhineb traditsiooniliste kunstitehnikate tasakaalustatud kogumil ning kaasaegsetel fotograafilistel ja digitaalsetel tehnikatel. Kursused panevad kõigepealt praktilised teadmised ja arendavad teie loovat mõtlemist ning oskust täita kunstilisi ja disainiülesandeid.

Seega, kui soovid olla iseseisev kunstnik või töötada arvutigraafika disainerina, on Vistula University õppimine teie jaoks!

Internatuur

Programmi kuuendal ja viimasel poolaastal on diplomipraktika. See on kohustuslik täis- ja osalise tööajaga üliõpilastele ning on 50 tundi (kaks nädalat).

Ekspertiis

Vistula University tuleb esmalt õpetatud materjali praktilised rakendused ja magistriõppekava ühendab selle loomingulise disaini õpetamisega ja sellega, kuidas edendada kunsti ja kaubandust ühendavaid projekte.

Suurettevõtted

Graafilise disaini programm (magistrikraad) pakub kahte peamist ettevõtet: kunstiline graafiline disain ja meediakunst.

 • Sub-major: kunstiline graafiline disain

Suurendate oluliselt oma teadmisi graafiliste tehnikate, näiteks arvutigraafika kohta. Vistula University võimaldab luua erinevaid kunstilisi eksperimente, kasutades oma kujutlusvõimet, joonistamist ja fotograafiaoskusi. Loote palju unikaalseid kunstiteoseid, ruumilisi ja graafilisi kujundusi.

 • Alamvaldkond: Meedia Art

Laiendate oma teadmisi digitaalsetest ja analoogsetest meediatest ning saate teadvuse loojaks, kes on valmis loovates kunstides töötama. Arvutigraafika kujundajana saate oma kogemused, mis on vajalikud oma kunstiliste ideede rakendamiseks ja oma valitud valdkondadele keskendumiseks. Alammaailm on kujundatud igaühele, kes tahab meeles pidada kaubanduslikku kunsti.

Karjäär pärast õpinguid

Graafilise disaini programm on loodud selleks, et kõige paremini valmistuda teie valitud karjääri jaoks. Praktiline lähenemine koos võimalusega omandada suur hulk oskusi võimaldab teil areneda valitud suunas ja astuda esimesed sammud professionaalse edu suunas.

Pärast lõpetamist saate tiitli - "Kunstide magister".

Arvutitehnika kavandamise eelised

 • Loov sõltumatus

Kunstikunstiks saades saate oma valitud tehnikat kasutades iseseisvalt ja teadlikult luua kunstiteoseid.

 • Graafika kujundamine

Õpid, kuidas luua oma kontseptsioone graafilise materjali loomiseks trükkimiseks, kasutades erinevaid tehnikaid, mis põhinevad teie enda kujutlusel, kunstialastel teadmistel ja asjakohastel tehnilistel oskustel.

 • Kaubanduse vahendid

Õpingute ajal õpid kasutama ka spetsiaalseid tööriistu ja seadmeid, mis on kasulikud unikaalsete kujunduste loomisel. Sul on valmis hästi töötama dünaamilistes reklaamide ja uute meediakanalite maailmades.

 • Valmis tööle

Lõpetajana on teil võimalik kasutada teadmisi tüpograafia ja graafilise disaini, samuti turunduse ja müügiedenduse kohta, et luua ja teostada ärialaseid projekte sellistes valdkondades nagu reklaam.

Õppemaksud

Õppetasu täiskoormusega õpingute (BA / MA) eest inglise keeles - ELi kodanikud *

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 1 450 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 775 €

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Loe edasi

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Näita vähem