Graafilise disaini magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Meiega võite saada graafikutöötajaks, kes suudab reageerida reaalsetele olukordadele loomingulise ja kunstilise teadmisega, kes oma valdkonnas suudavad ette kujutada ja luua kõrgetasemelist tööd.

Meie kursusel saate graafilise disaineri kunstniku, kes suudab reageerida tegelikkusele ja esitada loovaid ja kunstilisi lahendusi ning kes suudab luua ja rakendada kvaliteetset tööd igal tööplatvormil

Oleme paindlik programm, millel on uus vaade; meie tugevus on meie avatud mõtlemises. Meie tunnustatud, professionaalsete akadeemiliste õpetajate abil saame pakkuda teile võimalust oma isikliku stiili leidmiseks. Sellel kursusel arendame välja praktilisi ja funktsionaalseid ülesannete lahendamise oskusi, mis on suunatud disainile ning püüame aidata teil oma innovaatilisi lahendusi nii individuaalselt kui ka meeskonnas avardada. Ootame teid suurepärases atmosfääris, kus teie loominguline töö võib lahti saada integreeritud kursustel, mis õpetavad kaasaegse disaini mõtlemist meeskonnakeskkonnas.

See programm on mõeldud teile

Kui olete mõistlik ja loominguline, hea meeskonnatöötaja ja teil on kriitiline suhtumine. Pole tähtis, kas te lõpetasite mõnes teises valdkonnas, võite muuta karjääri ja valida oma koolituse.

PÕHIMÕTTED

Esteetika, progressiivse pildi loomise teooria, kunstiõpetus, graafilise disaini uurimine, graafikatehnika graafika, visuaalne kommunikatsioon, disaini ajalugu, uus meedia graafiline disain, graafilise disaini töötuba, integreeritud disain, generatiivne disain, jätkusuutlik ühiskond ja kultuur, eksperimentaalne disain, andmed Visualiseerimine, visuaalne kommunikatsioon, infograafia, infodisain

KARJÄÄRI VÄLJAVAATED

  • Üksik kunstnik
  • Loominguliste asutuste graafilise disaini kunstijuht
  • Illustrator, pildiredaktor, kunstdirektor, trükitehnika
  • Veebidisainer online-ja trükitud keskmise disainer studios, loominguline juhtiv ettevõtted.

Spetsialiseerumine

  • Graafika
    • Kui soovite luua oma kunstilise ekspressiivse stiili ja sooviksite sukelduda sügavale illustratsioonide, piltide, raamatukatete ja plakatite disaini, raamatu disaini, kus saate kasutada oma suurepäraseid käsitsikursusi, vali meie graafilise eriala eriala!

KUTSETUNNISTUSE KIRJELDUS

Graafiline disainer

Programmi juht

Péter Maczó, professor, graafikutöötaja, tüpograaf

PROFESSIONAALNE TÄITEJA

Gyula Július DLA, dotsent, professionaalne juhataja, Munkácsy auhinnatud näitleja

"Mis on see, kuidas on programmi õpilane? Tõenäoliselt on minu meelest esimene sõna: töökas. Ma mõtlen, et see on lõbus, ma armastan atmosfääri, mulle meeldib veeta aega ülikoolis, kuid samal ajal pean ma kõvasti tööd tegema, sest see ei ole midagi, mida on lihtne teha, see pole kerge vaimne. Olen juba kogenud, kuidas minu Graafilise disaini BA kursuse ajal on Metropolitani üliõpilane ja kuidas kogukond on suurepärane ja inspireeriv, on õpetajad loomingulistele inimestele suurepärased spetsialistid ja see on lihtsalt ideaalne. Kuid graafiline kujundus MA on veel üks samm "rohkem professionaalide tooni" suunas, vaid see on veel üks raskusaste, mis nõuab õiget käsitsitööd ja natuke rohkem.

Võimalusi, võistlusi jne on võimalik näidata ja testida. Meil on lõbus ka kindlasti, üliõpilased lõpevad tavaliselt päeva kohvikus, baaris, endiselt ideedest rääkides või lihtsalt jahutades. "
Barbara Zsidek, Ungari graafilise disaini magistriõppe üliõpilane

"Sõnumi eest vastutab graafiline disainer ka kunstilise ja esteetilise kvaliteedi eest. Lisaks peaks graafiline disainer arvestama ka sotsiaalsete ja ökoloogiliste teguritega. Kuidas sõnum mõjutab meid? Millist materjali on vaja heade pakettide jaoks? Milline on see mõju keskkonnale? Meie eesmärk on tutvustada meie õpilastele alati eksponeeritava graafika (ümber) tõlgitud töötuba, kus - traditsiooniliste ja kaasaegsete kujutiste loomise tehnoloogiate legeerimine - suudame maailma muuta. "
Gyula Július DLA, dotsent, professionaalne juhataja, Munkácsy auhinnatud näitleja

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ atti ... Loe edasi

We are inspired by creativity. The art of creative education is the core value of our University. It is embodied in our teaching methods, it is a central concept in our approach and our students’ attitude. Creativity is the force organizing everyday life at the University paving the way to the future success of our students. We offer a stimulating environment and a unique atmosphere that motivate our students to make use of a wide range of unparalleled opportunities and apply their knowledge in practice looking for new, innovative solutions. This inspiring world offers the key to creative thinking, which is the most immediate expectation in today’s labour market and a crucial issue of the future. Näita vähem
Budapest , Antalya + 1 Rohkem Vähem