Graduate - Algoritmiline Bioinformaatika

Aastal algorithmic bioloogia laboratoorium eesotsas professor Pavel Pevzner, University of California avati spetsialiseeritud magistriõppe programmi algorithmic bionformatike.

Koolitus sisaldab põhjalikke kursusi algoritmid ja andmestruktuurid, mida kasutatakse analüüsi suure andmekogumi, mis on saadud abil nüüdisaegsete biotehnoloogiliste meetoditega.Hõlmab ka koolitust programmeerimine, diskreetne matemaatika, sihtasutuste molekulaarbioloogia, statistika, masin õppe ja teiste rohkem spetsialiseerunud teemadel. Üksikasjaliku koolitusprogrammi on kättesaadavad järgmisel leheküljel.

Nagu aspirant alluvuses labori töötajad tegelevad reaalsete probleemide lahendamiseks on bioinformaatika.See on areng algoritmid ja tarkvara süsteemide kokkupanemisel genoomi järjestuse (de novo genoomi järjestuse koostamine), samuti teoreetiliste ja praktiliste probleemidega arvutilingvistika proteoomika ja mass-spektromeetria.

Programmi eesmärk on toota kvaliteetset spetsialistid bioinformaatika algorithmic küsimusi, populaarne nii teaduses ja tööstuses.

Vastuvõtt

Siseneda Ülikooli Akadeemilise lubatud kõrgema erialase hariduse (bakalaureuse kraadi, magistri-või spetsialist) ja sooritanud sissepääs test.

Taotlejad spetsialiseeritud kraadi (füüsika ja matemaatika, loodusteaduste või inseneri kraadi) lähevad intervjuus. Teiste eksamite infotehnoloogia ja matemaatika.

Sisseastumiseksamid toimuvad kahes voorus - kevadel ja suvel (1 osaleja osaleb 1 ring). Selleks, et osaleda eelvalikuteste, siis tuleb esitada elektrooniline taotlus.Vormi võtab vähe aega ja ei ole siduv, mistõttu soovitame täita just nüüd, sest sissepääs test toimus aprillis, mais ja juuli alguses.

&nbsp

&nbsp

Intervjuu koosneb suulise ja kirjaliku osa.

Intervjuu ajal näitas head teadmised algoritmid ja andmestruktuurid, võime lahendada probleeme ja programmeerimine ideid, üldine matemaatiline koolitust.Teadmised molekulaarbioloogia ja kogemusi reaalses projektid / uuringud bioinformaatika soovitatav, kuid mitte kohustuslik.

Eksami (taotlejate mitte-core diplomid) koosneb kolmest osast.

A.Küsimused oskus algoritmid ja andmestruktuurid. On positiivne hinnang tuleb õigesti vastata vähemalt 80% (ilma pikk ettevalmistus.)
Kaks. Kaks teoreetiline küsimusi - on algoritmide ja programmeerimiskeele puhul.Positiivse hinnangu vajadust täielikult formuleerida peamised tulemused 2 küsimuste ja (algorithmic probleem) lasta vajalikud tõendid. Ettevalmistus aeg 1,5 tundi.
Kolm.Otsuse ühe või mitme ülesandeid vastavalt programmi eksamiga. On positiivne hinnang on vaja lahendada vähemalt 1/2 (aega valmistuda 1-2 tundi sõltuvalt mitmeid ülesandeid).

Kasutades volitamata allikatest jooksul eksami ning intervjuu on võimatu!

Õppemaks

&nbsp

Haridus on tasuta neile, kellel on bakalaureusekraad või diplom ning ei ole varem koolitatud kohtunikud.

&nbsp

Isikute magistrikraad, magistrikraadi muutub 2. kõrgharidust ja seega makstakse. Selliste juhtudel ülikooli kehtestatud õppemaksu - 10000 rubla.semestris kodanikele Vene Föderatsiooni, Valgevene Vabariik, Kasahstani Vabariik, Vabariigi ja Tadžikistani Vabariik. Erandjuhtudel, õppemaksu ja stipendiumi saab katta toetuse sponsor.

&nbsp

Kodanikele teistes SRÜ riikides maksma õppemaksu. Akadeemilises Ülikooli need õpilased õppemaksu suurus on 20000 rubla. aastal semester.


Sest teiste riikide kodanikud, maksumus koolitus on 30000hõõruda. aastal semester.

Vaata veel 4 kursust St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciencesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date