Graduate - teoreetilise informaatika

Üldine

Programmi kirjeldus

Graduate - teoreetilise informaatika

&nbsp

Manager - juhataja asetäitja osakonna teadus-, juhtiv teadur POMI E.A.Girsh Sciences.Koolitus viiakse läbi vahetu osalemine töötajate POMI Academy of Sciences: assistent professorid osakonnas õpetavad D.M.Itsykson, A.S.Kulikov, S.I.Nikolenko, F.V.Petrov ja teised.Koolitusprogramm sisaldab põhi-ja kursusi algoritme, arvutuslik keerukus, diskreetne matemaatika, matemaatiline loogika, krüptograafia ja palju muud spetsialiseeritud teemasid, mis kajastab praeguseid suundumusi infotehnoloogia.Enamik kursusi on täiendatud praktiliste harjutuste, kus õpilased lahendada huvitavaid ja mittetriviaalsed ülesanne aidata navigate materjali vajalikul tasemel läbi viia sõltumatuid uuringuid.Kuna kursuste üliõpilastele võib lugeda muidugi Computer Science füüsika ja matemaatika POMI klubid. Oluline osa lõpetanud uurimistöö on see, et õpilased veedavad juhendamisel spetsialistid teoreetiline arvutiteadus.

&nbsp

&nbsp

Vastuvõtt

Siseneda Ülikooli Akadeemilise lubatud kõrgema erialase hariduse (bakalaureuse kraadi, magistri-või spetsialist) ja sooritanud sissepääs test.

Taotlejad spetsialiseeritud kraadi (füüsika ja matemaatika, loodusteaduste või inseneri kraadi) lähevad intervjuus. Teiste eksamite infotehnoloogia ja matemaatika.

Sisseastumiseksamid toimuvad kahes voorus - kevadel ja suvel (1 osaleja osaleb 1 ring). Selleks, et osaleda eelvalikuteste, siis tuleb esitada elektrooniline taotlus.Vormi võtab vähe aega ja ei ole siduv, mistõttu soovitame täita just nüüd, sest sissepääs test toimus aprillis, mais ja juuli alguses.

&nbsp

&nbsp

Intervjuu koosneb suulise ja kirjaliku osa.

&nbsp

Ühes intervjuus teibitud üld algorithmic kultuur (võime põhjus umbes arvutuslikke probleeme ja algoritmid), kalduvus uurida (võime probleeme lahendada).Eeldatakse, et tuli ette intervjuu taotlejal on hea üldine matemaatiline koolitust.

&nbsp

Eksami (taotlejate mitte-core diplomid) koosneb kolmest osast.

  1. Küsimused keelt teoreemid ja põhimõisted. On positiivne hinnang tuleb õigesti vastata vähemalt 80% (ilma pikka ettevalmistust.)
  2. Kaks teoreetilistele küsimustele (eeldab täielikku ülevaadet küsimus tõendid).Positiivse hinnangu vajadust täielikult formuleerida peamised tulemused 2 küsimusi ja kõik tõendid on üks kaks küsimust ei ole lubatud näidata väikest tõsi avaldus, kuigi üldjoontes tõend on õige (aeg1,5 tundi keetmine).
  3. Otsuse ühe või mitme ülesandeid vastavalt programmi eksamiga. On positiivne hinnang on vaja lahendada vähemalt 1/2 (aega valmistuda 1-2 tundi sõltuvalt mitmeid ülesandeid.)

&nbsp

Kasutades volitamata allikatest jooksul eksami ning intervjuu on võimatu!

Selleks, et osaleda eelvalikuteste, siis tuleb esitada elektrooniline taotlus.

&nbsp

&nbsp

Õppemaks

&nbsp

Haridus on tasuta neile, kellel on bakalaureusekraad või diplom ning ei ole varem koolitatud kohtunikud.

&nbsp

Isikute magistrikraad, magistrikraadi muutub 2. kõrgharidust ja seega makstakse. Selliste juhtudel ülikooli kehtestatud õppemaksu - 10000 rubla.semestris kodanikele Vene Föderatsiooni, Valgevene Vabariik, Kasahstani Vabariik, Vabariigi ja Tadžikistani Vabariik. Erandjuhtudel, õppemaksu ja stipendiumi saab katta toetuse sponsor.

&nbsp

Kodanikele teistes SRÜ riikides maksma õppemaksu. Akadeemilises Ülikooli need õpilased õppemaksu suurus on 20000 rubla. aastal semester.


Sest teiste riikide kodanikud, maksumus koolitus on 30000hõõruda. aastal semester.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Higher Education Centre of Academic Ülikool on üks ja ainus kõrgem õppeasutus liitunud Venemaa Teaduste Akadeemia. Higher Education Centre on suunatud koolitus MSc ja doktoriõppe ning tagades jätkuva ... Loe edasi

Higher Education Centre of Academic Ülikool on üks ja ainus kõrgem õppeasutus liitunud Venemaa Teaduste Akadeemia. Higher Education Centre on suunatud koolitus MSc ja doktoriõppe ning tagades jätkuva erialase hariduse ja täienduskoolitus. Akadeemiline ülikool on riikliku litsentsi läbi haridusliku tegevuse (# 0724, Veebruar 17, 2011) järgmiselt Master programme: Applied matemaatika ja füüsika (Matemaatiline ja informatiivsete Technologies osakond): Teoreetiline Computer Science; Software Engineering; Algorithmic Bioinformaatika. &nbsp Füüsika (Teoreetiline füüsika osakond): Teoreetilise ja matemaatilise füüsika. Applied Physics Elektroonika ja mikroelektroonika (füüsika ja tehnoloogia nanostruktuuride osakond): Füüsika Low-mõõtmeline riigis. Academic Ülikool pakub magistriõpingutele järgmistes valdkondades: Astrofüüsika ja Stellar Astronomy Seadmed ja meetodid Eksperimentaalfüüsika Kondenseeritud aine füüsikas Füüsika Semiconductors Füüsika aatomituum ja elementaarosakeste Philosophy of Science and Technology Academic Ülikool asub Khlopin tn. 8/3, Peterburi, Venemaa. Klassiruumides ja laborites Akadeemilise University on kenasti sisustatud. Kell Akadeemilise University on ka arvutiklasse, konverentsisaal, saal teatri, raamatukogu, söökla, esmaabi post, hotelli keeruline ja spordi kompleks, kuhu kuuluvad sise bassein, sisebassein tenniseväljak ja jõusaal. Üliõpilaste ja õppejõudude akadeemilise ülikooli saab kasutada teenuseid Peterburi Kliiniline Haigla RAS. Ühiselamu Akadeemilise Ülikool asub Maurice Toreza Ave. 37/2. Näita vähem