Grande Ecole programm (juhtimise magister)

Üldine

Programmi kirjeldus

AACSB, EFMD-EQUIS ja AMBA akrediteeritud Montpellier Business School Grande Ecole programm (magistrikraad juhtimises) võimaldab lõpetada magistrikraadiga. See on regulaarselt asetatud maailma 50 parima ja Prantsusmaa 15 parima hulka.

Montpellier Business School Grande Ecole programmis osalemiseks tähendab see, et soovid arendada oma andeid ja asjatundlikkust muutuva maailma sidusrühmaks.

Inimese mastaabisüsteem, mis koosneb juhendajatest ja üliõpilastest üle kogu maailma, Montpellier Business School ja selle Grande Ecole programmist, on tähistanud end silmapaistvana, kuna nad suudavad kaitsta tugevaid humanistlikke väärtusi koos haridussüsteemiga, mis põhineb akadeemilisel tipptasemel. 120 aastat. Meie eesmärk põhineb veendumusel, et uuenduslikud meetodid ja erinevad väljaõppe ja hariduse teed on meie ühiskonna arengu seisukohalt olulised.

Tunnustatud akadeemiline tipptase ja innovatiivne pedagoogika

MBSi õpetajate-teadlaste läbiviidud õpetuse eesmärk on arendada kriitilist mõtlemist ja valmistada õpilasi valgustunud osapoolteks tulevaste majanduslike, sotsiaalsete, ühiskondlike ja keskkonnaalaste muutuste tegemiseks.

Pedagoogiline meetod ning veebisisu ja -tegevuste kasutamine võimaldavad klassiruumis „vastupidist“ rakendamist ja kogemustepõhist õppimist. Need õpetamismeetodid soodustavad kaasatust, iseseisvust ja algatusvõimet.

Lai valik spetsialiseerumist Pathways on saadaval ülikoolilinnakus ja meie partnerites Prantsusmaal või välismaal.

Kolmandal aastal õpilased ehitada oma teadmisi läbi spetsialiseerumise Pathways pakutud MBS või raames dual kraadi prantsuse või välismaa ülikoolides.

Mitmekülgne rahvusvaheline mõõde

Rahvusvaheline mõõde on kõikjal Grande Ecole programmis inglise, võõrkeelte õpetamise, akadeemilise ja erialase koolituse rahvusvahelise teadlikkuse, akadeemiliste vahetuste ja loomulikult üha enamate rahvuste üliõpilaste kohaloleku kaudu.

Kiire rahvusvahelise integratsiooni ettevalmistamine

Õpilased valmistuvad kutse- ja ühiskondlikeks väljakutseteks õppetöö kaudu, mis ühendab teooria praktikaga, pedagoogiliste projektidega, mis valmistavad neid ette professionaalse käitumise vastuvõtmiseks, praktikaprogrammide ja ettevõttesisese kogemuse kaudu, mis arendab kutseoskusi, teadmisi ja inimestevahelisi oskusi. Grande Ecole programmi lõpetanute kiire integreerimine põhineb õpipoisiõppel, ettevõtte partnerlusel ja tudengitoel, mida pakub Montpellier Business School karjäärikeskus.

Ettevõtlusvaimu ja pehmete oskuste arendamine

Montpellier Business School omistab üliolulist tähtsust üliõpilase isikliku ja professionaalse projekti ülesehitamisele ning suhteliste ja käitumuslike oskuste arendamisele. Grande Ecole programm - juhtimise magister aitab õpilastel järgida spetsiaalset juhendamisprogrammi, mis võimaldab neil nii oma isiklikke oskusi identifitseerida ja arendada kui ka neile kõige paremini sobivat professionaalset teekonda valida.

Õppekava

Võimalikud Pathways → õpingute kursus

123508_pge-cursus-uk-2020.jpg

Sisseastujale

Kuna mitmekesisus on vara, on Montpellier Business School teinud oma reklaamide kultuurilise, sotsiaalse ja akadeemilise rististamise nii oma strateegia kui ka arengupoliitika üheks peamiseks tugevuseks.

Grande Ecole programm avab uksed erinevatele profiilidele: ettevalmistusklasside ja ülikoolide õpilastele, professionaalidele, kõrgetasemelistele sportlastele jt ning võtab vastu välistudengeid. Grande Ecole programm edendab kultuurilist mitmekesisust, mis valmistub ette paremini integreeruma ärimaailma ja edendab isiklik areng.

Sõltuvalt teie olukorrast avastage teile kõige paremini sobiv riiklik või rahvusvaheline sisseastumiseksam.

Rahvusvaheline sisseastumiseksam

Rahvusvaheline sisseastumiseksam on avatud kandidaatidele, kellel on välismaine kraad Bac 3 (3 aastat kõrgharidust) või Bac 4 (4 aastat kõrgharidust) tasemel, mis vastab 180 ECTS ainepunktile. See võimaldab õpilastel liituda Grande Ecole programmi teise aasta programmiga (magistrikraad juhtimises) ja saada magistrikraad Bac 5 (5 aastat kõrgharidust), mille on kinnitanud ja tunnustanud Prantsuse riik, akrediteeritud AACSB ja EPAS.

Online registreerimine: 7. oktoobrist 2019 kuni 10. juulini 2020
Kohtade arv: 140
Registreerimistasud: 90 eurot.
Vajalikud dokumendid:

 • CV / CV
 • Foto
 • Passi koopia
 • Kõrgeima astme koopia
 • Viimase 3 aasta akadeemiliste ärakirjade koopiad (sh praegune)

Suulise vastuvõtu testid

Suulised testid toimuvad igal nädalal kas videokonverentsi või Montpellier Business School .

 • Individuaalne vestlus
  Montpellier Business School individuaalses vestluses kasutatakse HAY juhtimismeetodit, mis võimaldab eksamikomisjonil selgitada välja kandidaadi isikuomadused ja tema potentsiaal tulevase juhina. Eksamikomisjoni liikmete esitatud küsimuste eesmärk on süvendada teadmisi kandidaadi kohta järk-järgult ja hinnata muu hulgas kandidaadi kohanemis-, prognoosimis- ja integreerimisvõimet, aga ka uudishimu ja avatud olekut.
 • Inglise keele test
  • Test hindab kirjutamise, kõne ja arusaamise oskusi, samuti grammatikat ja sõnavara teadmisi.
  • Kui teil on TOEFL-, IELTS- või TOEIC-skoor, siis vabaneb see inglise keele testist.

Kuidas kandideerida?

Registreeru internetis.

 1. Täitke taotlusvorm ja lisage kõik nõutavad dokumendid.
 2. Kui sul pole GMAT-, GRE- või TAGE MAGE-skoori, siis meile; saadame teile linki, et võtta MBS loogika ja põhjenduste test (tasuta).
 3. Kui te pole esitanud IELTS, TOEFL või TOEIC skoori, saate linki inglise keele testi tegemiseks (tasuta). Me korraldame teie isikupära intervjuu jaoks kuupäeva.

Õppetasud 2020. aasta sisseastumise eest - 1. aasta

 • 1. aastal 12 500 eurot ja 2. aastal 12 500 eurot.
 • Garanteeritud määrad kogu kooli õppekavas.
 • Administratiivtasud puuduvad, lisakulud puuduvad.
 • Saadaval on laiendatud maksevõimalused.
 • Kandideerida võib individuaalseid stipendiume (kuni 2000 € stipendium vastavalt vastuvõtu tulemustele).
 • Õppeaasta välismaal lisatasusid ei nõua.

Tööpakkumised

Grande Ecole programmi lõpetajatele on iseloomulik kiire professionaalne integratsioon: 70% õpilastest võetakse tööle enne lõpetamist.

Nad alustavad oma karjääri peamiselt alalise töölepinguga, mille juht on peamiselt suurettevõtetes, kuid seal on ka nii palju ettevõtteid, kes töötavad väiksemates ettevõtetes, alustavad oma tegevust või tegelevad füüsilisest isikust ettevõtjana.

Seda kiiret professionaalset integratsiooni edendatakse läbi õppekava olulise erialase kogemuse, eelkõige praktika kaudu.

MBSi pakutavad professionaalsete erialade suur mitmekesisus mitmekordistavad võimalusi tööturule sisenemiseks erinevatesse tegevusvaldkondadesse. Lõpetajad töötavad peamiselt kaubandus- ja turustussektoris, konsulteerides, auditeerides ja finantstegevuses. Põllumajandus- ja infotehnoloogia sektorid (tööstus või teenused) on samuti privilegeeritud sektorid.

Kui põhilõpetajate ülesanded, mis lõpetanutel esimesel töökohal on, jäävad üldiselt ärivaldkonda, täidavad nad ka juhtimis-, turundus- ja ostufunktsioone.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Montpellier Business School, a Grande Ecole, is heir to a long tradition of teaching based on the needs of businesses and markets. Founded in 1897 by the Chamber of Commerce and Industry of Montpellie ... Loe edasi

Montpellier Business School, a Grande Ecole, is heir to a long tradition of teaching based on the needs of businesses and markets. Founded in 1897 by the Chamber of Commerce and Industry of Montpellier, the school has succeeded in continually refining its specialized teaching in management science to adapt its courses to constant changes in local and global economic environments. Näita vähem