AACSB ja EFMD akrediteeritud, Grande Ecole programm Montpellier Business School võimaldab lõpetada magistrikraadi. See on regulaarselt Maailma Top 50 ja Prantsuse Top 15 seas.

Montpellier Business School Grande Ecole programmis osalemiseks tähendab see, et soovid arendada oma andeid ja asjatundlikkust muutuva maailma sidusrühmaks.

Inimese mastaabisüsteem, mis koosneb juhendajatest ja üliõpilastest üle kogu maailma, Montpellier Business School ja selle Grande Ecole programmist, on tähistanud end silmapaistvana, kuna nad suudavad kaitsta tugevaid humanistlikke väärtusi koos haridussüsteemiga, mis põhineb akadeemilisel tipptasemel. 120 aastat. Meie eesmärk põhineb veendumusel, et uuenduslikud meetodid ja erinevad väljaõppe ja hariduse teed on meie ühiskonna arengu seisukohalt olulised.

Tunnustatud akadeemiline tipptase ja innovatiivne pedagoogika

 • MBSi õpetajate-teadlaste läbiviidud õpetuse eesmärk on arendada kriitilist mõtlemist ja valmistada õpilasi valgustunud osapoolteks tulevaste majanduslike, sotsiaalsete, ühiskondlike ja keskkonnaalaste muutuste tegemiseks.
 • Pedagoogiline meetod ja veebisisu ja tegevuste kasutamine võimaldab rakendada „vastupidist” klassiruumi ja õppida kogemuste järgi. Need õpetamismeetodid soodustavad kaasatust, autonoomiat ja algatusvõimet.

Lai valik spetsialiseerumist Pathways on saadaval ülikoolilinnakus ja meie partnerites Prantsusmaal või välismaal.

 • Kolmandal aastal õpilased ehitada oma teadmisi läbi spetsialiseerumise Pathways pakutud MBS või raames dual kraadi prantsuse või välismaa ülikoolides.

Mitmekülgne rahvusvaheline mõõde

 • Rahvusvaheline mõõde on kõikjal Grande Ecole programmis inglise, võõrkeelte õpetamise, akadeemilise ja erialase koolituse rahvusvahelise teadlikkuse, akadeemiliste vahetuste ja loomulikult üha enamate rahvuste üliõpilaste kohaloleku kaudu.

Kiire rahvusvahelise integratsiooni ettevalmistamine

 • Õpilased on valmis professionaalseteks ja ühiskondlikeks väljakutseteks õpetamise kaudu, mis ühendab teooria praktikaga, pedagoogilised projektid, mis valmistavad neid ette professionaalse käitumise kujundamiseks, praktikakava ja ettevõttesisest kogemust, mis arendab kutseoskusi, oskusteavet ja suhtlemisoskusi. Grande Ecole programmi lõpetajate kiire integreerimine põhineb praktikavõimalustel, ettevõtte partnerlustel ja üliõpilaste toetusel, mida pakub Montpellier Business School karjäärikeskus.

Ettevõtlusvaimu ja pehmete oskuste arendamine

 • Montpellier Business School omistab üliolulist tähtsust üliõpilase isikliku ja professionaalse projekti ülesehitamisele ning suhteliste ja käitumuslike oskuste arendamisele. Grande Ecole programm - juhtimise magister aitab õpilastel järgida spetsiaalset juhendamisprogrammi, mis võimaldab neil nii oma isiklikke oskusi identifitseerida ja arendada kui ka neile kõige paremini sobivat professionaalset teekonda valida.

Sisseastujale

Kuna mitmekesisus on vara, on Montpellier Business School teinud oma reklaamide kultuurilise, sotsiaalse ja akadeemilise rististamise nii oma strateegia kui ka arengupoliitika üheks peamiseks tugevuseks.

Avades oma uksed erinevatele profiilidele: üliõpilased ettevalmistavatest klassidest ja ülikoolidest, spetsialistid, kõrgetasemelised sportlased jne ning välisüliõpilasi tervitades soodustab Grande Ecole programm kultuurilist mitmekesisust, mis valmistub paremini integreeruma ärimaailma ja edendab isiklikku arengut.

Sõltuvalt teie olukorrast avastage teile kõige paremini sobiv riiklik või rahvusvaheline sisseastumiseksam.

Rahvusvaheline sisseastumiseksam

Rahvusvaheline sisseastumiseksam on avatud kandidaatidele, kellel on Bac 3 (kolmeaastane kõrgharidus) või Bac 4 (4-aastane kõrgharidus) tasemel välismaa kraad, mis vastab 180 ECTS-ainele. See võimaldab liituda Grand Ecole programmi teise aasta programmiga ja saada magistrikraadi Bac 5 (5-aastane kõrgharidus), mille kinnitab ja tunnustab Prantsusmaa riik, akrediteeritud AACSB ja EPAS.

Online registreerimine: 8. oktoobrist 2018 kuni 2019. aasta juulini

Registreerimise tähtaeg:

 • 1. juulil 2019 kolmandate riikide taotlejatele
 • 31. juulil 2019 ELi taotlejatele

Kohtade arv: 180

Registreerimistasud: 90 eurot.

Vajalikud dokumendid:

 • CV / CV
 • Foto
 • Passi koopia
 • Kõrgeima astme koopia
 • Viimase 3 aasta akadeemiliste ärakirjade koopiad (sh praegune)

Suulise vastuvõtu testid

Suulised testid toimuvad igal nädalal kas videokonverentsi või Montpellier Business School .

 • Individuaalne intervjuu
  • Montpellier Business School individuaalne intervjuu kasutab HAY juhtimismeetodit, mis võimaldab eksamikomisjonil tuvastada kandidaadi isikuomadused ja potentsiaal tulevase juhina. Eksamikomisjoni liikmete küsimused on mõeldud järk-järgult süvendama oma teadmisi kandidaadist ja hindama muu hulgas oma võimet kohaneda, ennustada ja integreeruda, samuti oma uudishimu ja avatust.
 • Inglise keele test
 • Test hindab kirjutamise, kõne ja arusaamise oskusi, samuti grammatikat ja sõnavara teadmisi.
 • Kui teil on TOEFL-, IELTS- või TOEIC-skoor, siis vabaneb see inglise keele testist.

Kuidas kandideerida?

 • Registreeru internetis.
 • Täitke taotlusvorm ja lisage kõik nõutavad dokumendid.
 • Kui sul pole GMAT-, GRE- või TAGE MAGE-skoori, siis meile; saadame teile linki, et võtta MBS loogika ja põhjenduste test (tasuta).
 • Kui te pole esitanud IELTS, TOEFL või TOEIC skoori, saate linki inglise keele testi tegemiseks (tasuta). Me korraldame teie isikupära intervjuu jaoks kuupäeva.

2019-2020 õppemaksu

 • 13 600 eurot (aasta 1 - ELi-välised ja EMP riigid)
 • Montpellier Business School on ametlikult tunnustatud mittetulundusühing
 • Peidetud tasusid pole

Tööpakkumised

Grande Ecole programmi lõpetajatele on iseloomulik kiire professionaalne integratsioon: 70% õpilastest võetakse tööle enne lõpetamist.

Nad alustavad oma karjääri peamiselt alalise töölepinguga, mille juht on peamiselt suurettevõtetes, kuid seal on ka nii palju ettevõtteid, kes töötavad väiksemates ettevõtetes, alustavad oma tegevust või tegelevad füüsilisest isikust ettevõtjana.

Seda kiiret professionaalset integratsiooni edendatakse läbi õppekava olulise erialase kogemuse, eelkõige praktika kaudu.

MBSi pakutavad professionaalsete erialade suur mitmekesisus mitmekordistavad võimalusi tööturule sisenemiseks erinevatesse tegevusvaldkondadesse. Lõpetajad töötavad peamiselt kaubandus- ja turustussektoris, konsulteerides, auditeerides ja finantstegevuses. Põllumajandus- ja infotehnoloogia sektorid (tööstus või teenused) on samuti privilegeeritud sektorid.

Kuigi põhiülesanded, mida lõpetajad omavad oma esimeses töökohas, kuuluvad ärivaldkonda üldiselt, on neil ka juhtimis-, turundus- ja ostufunktsioonid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust Montpellier Business Schoolis »

Viimati uuendatud March 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
3 aastat
Päevane õpe
Price
13,600 EUR
(1. aasta - ELi-välised ja EMP riigid)
Deadline
Võta kooliga ühendust
July 1st, 2019 for non-EU applicants; July 31st, 2019 for EU applicants
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
July 1st, 2019 for non-EU applicants; July 31st, 2019 for EU applicants

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
July 1st, 2019 for non-EU applicants; July 31st, 2019 for EU applicants
End Date