Hügieenilise tehnika ja disaini magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kirjeldus:

Programm on välja töötatud Euroopa ja Venemaa õigusaktide alusel, mis käsitlevad tootmise hügieeni ja ohutust, koostöös välispartneritega. Distsipliinid on välja töötatud vastavalt hügieenitehnoloogia ja disaini ühingu (Hügieenitehnoloogia ja Disaini Grupp) eeskirjadele, mille eesmärk on luua teadmisi, praktilisi ja uurimiskogemusi tehnoloogiliste seadmete projekteerimisel ja toiduainete tootmisprotsessides, mis vastavad hügieenilise disaini nõuetele. toote kvaliteedi ja ohutuse tagamine.

Programmi eesmärk:

spetsialistide koolitamine tehnoloogiliste seadmete ning toidu, bioloogiliste toodete ja ravimite projekteerimise, rakendamise, hoolduse ja auditeerimise valdkonnas, et tagada nende vastavus ülemaailmsetele hügieeninõuetele ja ohutusele. Samuti on selle eesmärk koolitada teadlasi arvuti modelleerimise ja toiduainete tootmisprotsesside optimeerimise, uute ja / või täiustatud seadmete ja tootmisliinide projekteerimise ja katsetamise valdkonnas, et vältida tootmisprotsessides lisandite või saastumise võimalust.

Vastuvõtutingimused (dokumendid, kvalifikatsioon):

Bakalaureus, spetsialist, magistrikraadi lõpetajad

Taotlemise kord ja tähtajad :

 1. Täitke taotlusvorm (http://eng.ncfu.ru/2018/10/19/master-in-hygienic-design-now-it-is-real-true.html)
 2. Oodake vastus teie e-kirjale koos üksikasjaliku selgitusega edasiste sammude kohta ja märkige online-intervjuu kuupäev (eksam).
 3. Saada meile vastuskirja e-kirjas nimetatud dokumentide skaneeritud koopiad. Taotluse vormi ja dokumentide esitamise tähtaeg on 30. juuli 2019.
 4. Võtta multidistsiplinaarne vestlusintervjuu (eksam). Loetelu võimalikest küsimustele ja kontrollimenetlusega võib leida suuniste kohta NCFU kodulehel lõpus aprillil 2019. tähtaeg associated intervjuu (eksam) on 10. augustil, 2019.
 5. Eest tasumine 1.aasta hariduse (aastane õppemaks) tuleks teha enne 13. augusti 2019 kuni NCFU pangakonto (saadaval ametlik veebileht - http://eng.ncfu.ru/ncfu-details.html ).
 6. Kuupäeva registreerimise järjekorras: 14-ndal august 2019.
 7. Viisa andmise algab 15. augustil, 2019, kes sooritanud intervjuu (eksam) edukalt ja hulgast osalevatele üliõpilastele mainitud registreerumise järjekorras.
 8. Tere tulemast NCFU perekonda!

Koolitusbaas (partnerid):

 • NCFU bioteaduste instituudi toidutööstuse protsesside ja masinate labor;
 • NCFU bioteaduste instituudi mikrobioloogia labor;
 • NCFU Bioteaduste Instituudi toidutehnoloogia labor;
 • NCFU bioteaduste instituudi nanobiotehnoloogia ja biofüüsika teadus-uuringute labor;
 • NCFU inseneriteaduste instituudi prototüüpikeskus ja 3D modelleerimine;
 • NFFU Inseneri Instituudi metroloogia- ja robotitehnoloogia labor;
 • Masinaehituse tehnoloogia labor NCFU;
 • AS-i Piimakompleksi «Stavropolski» piima- ja piimatootetehnoloogia osakond;
 • NCFU bioteaduste instituudi biotehnoloogia inseneri keskus.

Karjäärivõimalused:

 • toiduainete ja tehnoloogiliste protsesside juhtiv disainer;
 • töötervishoiu ohutuse arendamise ja rakendamise projekti meeskonna juht / liige;
 • tootmisprotsessi metroloogilise kindlustuse ja kvaliteedisüsteemide teenuse juht;
 • protsessi projekteerimise insener in R
 • audiitor (ekspert) rahvusvaheliste hügieeni- ja ohutusstandardite nõuetele vastavuse hindamiseks;
 • kõrgkoolide ja teadusasutuste tehnoloogiliste seadmete õpetaja-teadlane.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and ... Loe edasi

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and the Caspian Sea in the East, and the Stavropol region as a significant part of the North Caucasus is one of the most picturesque regions of Russia. Stavropol city is a cultural, business and multinational center of the region successfully combining the charm of an atmospheric city with its numerous squares, parks, vast forest areas, pleasant climate and the rapid life rhythm of the modern urban district. Näita vähem