haridus lahendused

Üldine

Saadaval 8 asukohta

Programmi kirjeldus

In ajastu kõrgete panustega vastutuse ja kasvavad ootused, CCL haridussüsteemi (ES) grupi toob juhtimise arendamise ressursina kaasaegse kasvatajad, et aidata neid raske, kuid kriitiline töö reformimiseks ja ümberkorraldamiseks koolide ja koolide vahel. Tugevdamine juhtimise võime eest vastutavate isikute K-12 avaliku ja erasektori koolid, kolledžid ja ülikoolid, et haridusreformide tipptasemel esineda on ainulaadne ja oluline missioon.

Tootmine Läbimurre Tulemused Haridus

Üks näide läbimurre tulemuste meie programmide tootmiseks on leitud kogemusi South Carolina Department of Education. Personali statistika näitas peaaegu poole riigi koolijuhid oleks õigus pensionile viie aasta jooksul, luues enneolematu nõudlus uute koolijuhtide.

CCL haridus-ja mittetulundussektori töötanud juhid Haridus leida tõhus viis seda lünka täita. Nagu partneritega oleme välja töötanud range, kaheaastane juhtimise instituut rongi tulemas, suure potentsiaaliga talent.

Osalejad report oluliselt parandada nende juhtimisoskusi võime ja täitmiseks koolides. Nad on muutumas vilunud delegeerivad tegelevad raske suhteid, juhendamist õpetajate ja töö üheskoos. Samuti tsiteerivad paranenud õpetaja väljalangevust, tugevam lapsevanem rahulolu ja suurem õpilaste hinded Statewide testid.

Delivering Program


Kohta esitatud esialgsele järelepärimisele programm viib sissejuhatav Kõnelused klient ja ES töötajad järgnes juhtkonna vajaduste hindamise protsess, mis keskendub konkreetselt juhtkond väljakutseid klient. Edasi ettepanek on koostatud ülevaate hinnata vajadust ja CCL 's soovitatud programmiline vastust.

Kui programmi sisu käsitlevad otsused tehakse, on töötajal arutada, kas programm on kõige parem korraldada üks CCL koolitus saite või kliendi juures locale. Paljud ES kliente leida tasuvam tuua CCL personal oma kodulehele asemel transport kõikide osalejate CCL kohas.

Alusta CCL


CCL tunnistab rahalised erihüvitised väljakutseid haridusasutused ning pakub neile diskonteeritud programm sooduspakkumisi. Programmi kulud erinevad, mille sisu ja kujundus; meie eesmärk on luua kvaliteetseid programme, mis on taskukohane.

Viimati uuendatud okt 2010

Teave kooli kohta

Center for Creative Leadership (CCL) pakub, mida keegi teine ei saa: välistav tähelepanu juhtimine hariduses ja teaduses ning võrratu kogemus lahendamine juhtkond väljakutseid üksikisikute ja organisa ... Loe edasi

Center for Creative Leadership (CCL) pakub, mida keegi teine ei saa: välistav tähelepanu juhtimine hariduses ja teaduses ning võrratu kogemus lahendamine juhtkond väljakutseid üksikisikute ja organisatsioonide kõikjal. Me varustada kliente kogu maailmas oskusi ja teadmisi, et saavutada rohkem, kui nad arvasid võimalik läbi loomingulise juhtimise. &nbsp Mis on loominguline juhtimine? See on võime mõelda ja tegutseda piiridest väljapoole seda piiri meie tõhusust. Iga juht ja organisatsiooni ees takistusi, mida on raske ületada - alates ettevõtete juhid silmitsi keerulise maailmaturul õpetajatele üritab lift üliõpilane saavutus nonprofit rühmituste ja valitsusasutuste lahendada pakilisi sotsiaalküsimustes pingul eelarvete &nbsp CCL usub, et nendele probleemidele lahendusi olemas - ja ligi 40 aastat oleme aidanud kliente neid vabastada loova juhtimist. Usume juhid on teinud, ei sündinud, ja et nad suudavad kohaneda ja muutuda. Me usume, et tugev suhtlemisoskus, maandatud isiklik peegeldus ja eneseteadvus, on võti tõhusat juhtimist. Näita vähem
Greensboro , Davos , Colorado Springs , Brüssel , Peterburi , Kolledži park , Eliza mägi , San Diego + 7 Rohkem Vähem