Ülevaade

Õpi kriitiliselt hinnata hariduspraktikate mõju tähelepanu õiglusele, sotsiaalsele õiglusele ja erinevate õpilaste tulemuste kvaliteedile. Tegelege tegevuste-uuringutega, mis hõlmavad teooriat, et parandada juhendamispraktikat, mis lõpeb lõputööga spetsialiseerumise valdkonnas. Kursused pakutakse sügisel, kevadel ja suvel pärastlõunal, varajases õhtul, laupäeviti ja hübriidsetes internetis / näost-näkku kujundustes, et rahuldada töötavate spetsialistide vajadusi.

MS Hariduses rõhutamisvalikud

  • Interdistsiplinaarne
  • Eriharidus

Vastuvõtutingimused

  1. $ 50 taotluse esitamise lõiv
  2. Lõppenud veebipõhine rakendus
  3. Piirkondlikult akrediteeritud kõrgharidusasutuse bakalaureusekraad või selle ekvivalent
  4. Iga ülikoolis või ülikoolis õppinud kursuste ametlik ärakiri (bakalaureuseõpe ja magistriõpe). Transcriptid peavad olema pitseeritud ümbrikus, mis saadetakse otse kolledžist või ülikoolist. Viimase 60 ainepunkti astmeline bakalaureuseõppe või kraadiõppe kursuste jaoks on vaja hindepunkti keskmist (GPA) 3,0.
  5. Kaks soovituskirja (akadeemiline või kutseline, kirjaplangil)
  6. Jätka
  7. Eesmärgi või kavatsuse kirjeldus: lühike essee (500 sõna), milles kirjeldatakse kutsestandardeid ja / või isiklikke eesmärke ja kõrghariduse omandamise põhjuseid
  8. Intervjuu programmi juht, vajadusel

Pange tähele: rahvusvahelised kandidaadid peavad vastama täiendavate vastuvõtu nõuetele.

See magistriõppekava ei sisalda õpetaja ettevalmistusprogrammi komponenti. Kandidaadid, kes on huvitatud programmist, mis valmistab neid ette California Kutsekvalifikatsioonikomisjoni (CTC) standardite täitmiseks, julgustatakse uurima üht meie hariduse magistriõpet ja õpetaja ettevalmistusprogrammi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Dominican University of Californiais »

Viimati uuendatud November 2, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date