Haridus- ja Laste Uuringute Magistriõpe Arengu Psühhopaatia (Uuring)

Üldine

Saadaval 10 asukohta

Programmi kirjeldus

Haridus- ja lasteuuringute magistriprogrammi arendava psühhopatoloogia eesmärk on edendada noorte õppejõudude teadusarengut teel iseseisvaks teadustöötajaks hariduse ja lapseuuringute ning sellega seotud erialade alal.

Lõpetajad saavad kavandada, läbi viia ja hinnata rakenduslikke teadusuuringuid ja see võib teha seose (kliinilise) praktika ja teaduse vahel.

Programm Arengupsühhopatoloogia hariduses ja lasteuuringutes on kavandatud nii, et see võib selgesõnaliselt olla ettevalmistav koolitus doktorikraadi saamiseks. Programm pakub ka võimalust spetsialiseeruda sotsiaaltöö ja noortehoolduse valdkonnale, mis vastab ühiskonna vajadusele teadlaste jaoks, kes on koolitatud tõenduspõhise kliinilise hindamise ja raviga psühholoogiliste probleemidega laste ja perede jaoks.

Uuringute meister on väikesemahuline programm, kus igal aastal on keskmiselt 15 õpilast. See tagab üliõpilaste ja personali intensiivse suhtluse.

Programmi alguses määratakse teile juhendaja (üks professoritest) ja igapäevane juhendaja. Väitekirja kirjutamise ajal annate panuse ühte meie uurimisprogrammidesse, tehes seda uurimistöös tihedat koostööd oma juhendaja ja juhendajaga. See annab teile võimaluse jälgida, kuidas töö on tehtud, ja "õppida tehes". Samuti saate viivitamatut ja intensiivset tagasisidet oma teadustöö tulemuslikkuse ja akadeemilise arengu kohta.

Rommert Casimir Studio

Uurimistöö magistriõpilastel on oma ruum: Rommert Casimir Studio, mis on varustatud arvuti tööjaamadega. Seda ruumi kasutatakse intensiivselt, mitte ainult üksikute ülesannete täitmiseks, vaid ka teiste õpilastega töötamiseks ja arutelude korraldamiseks.

Ambulatoorium perekonna abistamiseks

Sotsiaal- ja käitumisteaduste teaduskond on Ambulatooriumi asukoht, mis pakub peredele igasuguseid lapsevanemate ja lapse arenguga seotud probleeme. Uuringute magistrandid, kes teevad oma uurimispraktikat Ambulatooriumis, võivad soovi korral omandada nVORegistratie Basis-Orthopedagoog ja theNVORegistratie Basisaantekening Diagnostiek ning viia läbi uuringuid ka kliinilises praktikas.

Vastuvõtmine ja rakendamine

Kas soovite selle magistriõppe programmi kandideerida Leiden University ? Siit saate teada, kuidas oma programmi kandideerida, järgides üksikasjalikku juhendit taotluste ja vastuvõtu osas :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/developmental-psychopathology-in-education-and-child/admission-and-application

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Loe edasi

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Näita vähem
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haagis , Haagis , Haagis , Haagis + 9 Rohkem Vähem