Read the Official Description

Grand Canyon University erikoolituse hariduse eriala (ITL) programm on mõeldud haridusvaldkonna spetsialistidele, kellel on kirg töötada K-12 lastega, kellel on kerge kuni mõõdukas puue; selle programmi lõpetajate võib otsida esmast õpetamist.

Kursused on hõlbustanud valdkonna eksperdid, kes kaasavad oma teadmisi ja kogemusi õppe-, emotsionaalsete, käitumis-, füüsiliste ja kognitiivsete puuete ja puuetega inimeste õppekavasse. See programm on sõnastatud nii, et lõpetajatel on valmis tegutsema erivajadustega elanikkonnarühmad ja rakendama individuaalset õppeplaane, mis on kohandatud erinevatele õppimisvajadustele.

Selle regionaalselt akrediteeritud ja Arizona osariigi hariduskomisjoni heakskiidetud programmi vorm ja kursused on mõeldud täiskasvanud õppijatele, kes tuginevad nende tugevatele külgedele ja laiendavad oma oskusi, et toetada erinevaid õppimisvõimalusi. Need kursused vastavad ka Interstate Teacher Assessment and Support Consortium (InTASC) põhimõtetele ja erakorraliste laste (CEC) standarditele.

Kogu programmi raames on õpilastel võimalus rakendada kontseptsioone, teooriaid ja uurimistööd. Õpetajakandidaadid järgivad iga kursuse valdkonna kogemusi, et saada 96 tundi vaatlus- ja praktikapõhiseid kogemusi. Klassi K-12 juurdepääs on vajalik programmi ülesannete täitmiseks.

Õpetajakandidaatidel peab klassiruumis olema ka kergete ja mõõdukate puuete kategooriate kokkupuude. Õpetajakandidaadid peavad täitma täiskohaga 15-nädalase üliõpilaste õpetamise komponendi sertifitseeritud erikoolituse õpetajaga. Õpetaja kandidaadi ülesanne on litsentside nõuete ja programmide heakskiitmisega ühendust võtta oma riikliku haridusosakonnaga.

Program taught in:
Inglise

See 51 more programs offered by Grand Canyon University »

Last updated November 16, 2018
See kursus on Online, Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline