Hariduse magister (med / alta) juhendamine juhtpositsioonil

Üldine

Programmi kirjeldus

Instructional Leadership programm keskendub juhtimise, mis arendab kandidaadid kriitiline ülesanne muundamine kooli alasid kultuuridesse tipptaseme. Selleks kandidaadid varustatud asjakohaste teadmiste, oskuste ja kalduvusi hõlbustada organisatsioonilised muutused. Kooskõlas meie institutsionaalne akadeemilise eesmärke, üks meie missioonid on arendada kandidaadid, kes aitab ja viib kooli süsteemid kõrvaldada õppeedukuse ning parandada elu majanduslikult ja sotsiaalselt tõrjutud, kes on liiga kaua olnud puuduliku hariduslikult selles riigi ja rahva. Kandidaate oodatakse arendada teadmisi kasutades andmeid juhtida parandamiseks tehtavaid jõupingutusi, hinnanguid ning luua ja viia koolides ja koolisüsteem pühendunud õppimise ja saavutus.

Programmi nõuetele

Educational spetsialist programmi Instructional Leadership hõlmab 30-33 krediidi tundi mitte vähema kui 30 poolaastal tundi muidugi töö on kuuendal aasta või rohkem. Kandidaadid lõpetab 21 krediidi tundi põhilisi kursusi, sealhulgas tehnoloogiat, kuus krediidi tundi probleemi analüüsi ja kolme-krediidi tunnise nõunik plaaniline. Kui kandidaadid ei edukalt võtnud Survey of Special Education Loomulikult nad peavad võtma SED 500 - erakordset Student.

27 krediidi tundi põhilisi kursusi ja probleemide analüüs projekti on järgmised:

 • JIP 674 Leadership in Instructional Technology
 • JIP 680 Organizational Theory and Practice
 • JIP 681 Superintendency ja koolikorralduse Seminar
 • JIP 682 Kooli Business juhtimise ja aruandluse
 • JIP 683 Õppekava ja õppetöö eestvedajateks
 • JIP 684 eetilisi ja õiguslikke otsustusprotsessi komissar
 • JIP 685 Täpsem Human Resources Development
 • JIP 686 kliiniline uuring Instructional Leadership I
 • JIP 687 kliiniline uuring Instructional Leadership II

Kandidaadid valivad Üks Nõustaja poolt heakskiidetud valikainete seast järgmiste hulgast:

 • EDU 602 Intermediate Statistical Methods
 • 600 tasandil Reading muidugi
 • 600 tasandil Eripedagoogika muidugi

Põhjalikku uurimist: Pärast 15 semester tundi tuum kursuste, kõik kandidaadid peavad sooritama ja läbima põhjaliku läbivaatuse enne sisenemist uurimistegevuse faasi programmi. Ajal lõputöö või valdkonnas uurimistöö etapi programmi kandidaadid peavad olema pidevalt kaasatud.

Graduate Fees

Allpool on hinnanguline õppetöö ja kulud täisajaga kraadiõppe üliõpilastele, kes elavad ülikoolilinnakus 2017.-18. Õppeaastal. Tegelikud kulud ja tasud võivad erineda sõltuvalt registreerimisest ja elustiiliotsustest. Võimalik, et soovite osalise ajaga lõpetaja registreerimise hinnangulist õppemaksu ja kulusid vaadata ka meie lõpuleviimiseks Eelarve tööleht. Tasude jaotus krediiditundide ja poolaasta kaupa laadige alla 2017-18 Õpilase õppemaksu ja tasude graafik.

Riigisiseselt Väljaspool riiki
Arveldatud kulud
Õppemaksud 10 156 dollarit 17 572 dollarit
Tuba / juhatus 5 422 dollarit 5 422 dollarit
Vahesumma 15 578 dollarit 22 994 dollarit
Muud hinnangulised kulud
Raamatud $ 1000 $ 1000
Vedu 1,552 dollarit 1,552 dollarit
Muu / Isiklik 1840 dollarit 1840 dollarit
Vahesumma 4 392 dollarit 4 392 dollarit
Hinnanguline kogusumma 19 970 dollarit 27 386 dollarit
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree pro ... Loe edasi

The fundamental mission of The Murphy Graduate School is to (1) provide leadership for the University’s doctorate, educational specialist, master’s and certificate level, post-baccalaureate degree programs; (2) serve as the campus-wide advocate for the advancement of graduate education; and (3) provide oversight for standards of excellence, fairness and equity in all graduate programs. Näita vähem