Hariduse ettevõtluse magistrikraadi programm

Taotlus 8. – 22. Jaanuar 2020

Õppemaks 10 000 € / õppeaasta

Stipendium on saadaval

Milline on kraad?

Programm toetab teid professionaalina võimaluste uurimisel ja ülemaailmse haridusinnovatsiooni kogukonna võrgustike rajamisel (nii pedagoogilisest kui ka ärilisest vaatenurgast). Kohort on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline ning programm on valminud koostöö- ja tööellu keskendunud õpikeskkonnas.

Programmi pakutakse koostöös paljude rahvusvaheliste äri- ja ülikoolipartneritega Ameerikas ja Euroopas. Eeldatakse, et need partnerlused toetavad programmi sisu, pakkudes võimalusi õppida erinevatelt rahvusvahelistelt ekspertidelt ja õppida ettevõtluse erinevatest juhtumitest kogu maailmas.

Õppekava pakub sisu, mis keskendub kompetentsidele, mis võimaldavad teil tegeleda ülemaailmse hariduse (Edtech) tööstusega, keskendudes Soome haridussüsteemile ja innovatsiooni võtmekohtadele kogu maailmas.

Osalejad saavad:

• selgitada välja ja kasutada ettevõtluse ja innovatsiooni võimalusi läbi interdistsiplinaarse lähenemisviisi hariduse ja koolituse kontekstis;
• innovaatilise toote või teenuse kavandamine, testimine ja juurutamine;
• interdistsiplinaarsete ja kultuuridevaheliste meeskondade ning võrgustike praktika ja jagamine; ja
• ehitada professionaalseid võrgustikke ülemaailmses Edtechi tööstuses.

Õppe sisu - segaprogramm

Õpingud on üles ehitatud eeldusel, et osalejad saavad programmi lõpetamisega samal ajal jätkata professionaalset tööd. Õpingud põhinevad segatud õppemudelil koos kõigi isikliku projekti väljatöötamiseks oluliste ülesannetega. Mudel sisaldab: kaugõppeseansse, kasutades veebi- ja videokonverentside tööriistu, ning 4 näost näkku seanssi Soomes ja mujal maailmas, mille üle otsustatakse. Näost näkku toimuvad sessioonid toimuvad erinevatel aegadel kogu õppeaasta jooksul, alustades 3-päevasest suvisest sessioonist Oulus koos kõigi osalejatega 2019. aasta augustis.

Kontaktsessioonide ajal käsitletud peamiste teemade hulka kuuluvad: programmi ülesehitus, tutvustus Soome haridusele ja koolidele, ettevõtlus ja teenuste kujundamine, uurimismetoodikad, toote prototüübi väljakutsete selgitamine, samuti uurimistöö ja projektitöö.

Lisaks kontaktõpetusele toimuvad igal õppeaastal igakuised videokonverentsi sessioonid, jätkuvad isetehtud ülesanded ja veebipõhine juhendamine.

Õppemaks ja stipendium

Soome ja EL / EMP kodanikel ei ole programmis osalemise eest õppemaksu. Ka rahvusvahelised taotlejad, kellel on Soome elamisluba A või P, on õppemaksust vabastatud.

Kolmandate riikide üliõpilaste jaoks on õppemaks 10 000 € ühe õppeaasta kohta ja 5000 € iga täiendava semestri eest programmi täitmiseks. Pange tähele, et OAMK annab täiendavat stipendiumi õppemaksu maksvatele üliõpilastele, kes OAMK õpingud ettenähtud tähtaja jooksul (1 aasta / 60 ainepunkti, 1,5 aastat / 90 ainepunkti). Stipendiumi suurus on 2500 € ühe õppeaasta kohta ja 1250 € ühe semestri kohta. Stipendiumi rakendatakse ja antakse tagasiulatuvalt.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust Oulu University of Applied Sciences (OAMK)is »

Viimati uuendatud Oktoober 15, 2019
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
aug 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
10,000 EUR
ELi-väliste üliõpilaste puhul ühe aasta vältel ja 5000 eurot iga täiendava semestri kohta programmi lõpuleviimiseks. Soome ja ELi kodanike jaoks ei ole programmis osalemiseks õppemaksu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date