Magistriõpe Programmi Haridus Ettevõtlus

Hariduse ettevõtluse magistriõppe programm sillutab hariduse, ettevõtluse, disaini ja innovatsiooni valdkondi. See keskendub

praktilise lähenemisviisi kaudu, et toetada haridusse uusi uuendusi, nagu haridustehnoloogia alustamist või sotsiaalse mõju algatuste loomine ning haridusasutuste ja -ettevõtete innovatsiooni juhtimine.

Programm toetab teid professionaalina globaalse haridusinstituudi (pedagoogiline ja äri) võimaluste ja võrgustike avamisel.

Kohort on interdistsiplinaarne ja rahvusvaheline, kusjuures programm on koostatud koostöös ja

tööelu keskendunud õpikeskkond.

Programmi pakutakse koostöös mitmete rahvusvaheliste äri- ja ülikoolipartneritega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Eeldatakse, et need partnerlused toetavad programmi sisu, pakkudes võimalusi õppida mitmetest rahvusvahelistest ekspertidest ja õppida erinevatel juhtudel ettevõtlusest hariduses ülemaailmselt.

Õppekava annab sisu, mis keskendub pädevustele, mis võimaldavad teil osaleda ülemaailmses hariduses (Edtech) tööstuses ja haridussüsteemides Soomes ja kogu maailmas.

Sa oled võimeline

  • äri- ja innovatsioonivõimaluste leidmine hariduse ja koolituse kontekstis interdistsiplinaarse lähenemisviisi kaudu
  • disaini, katsetada ja rakendada uuenduslikku toodet või teenust
  • praktika ja kogemuste jagamise interdistsiplinaarsete ja kultuuridevaheliste meeskondade ja võrgustike vahel
  • ehitada professionaalseid võrgustikke

Uuringute sisu - tulevased klassiruumid on veebis

Uuringute struktuur on sama uuenduslik nagu programm ise. Uuringud põhinevad segatud õppemudelil: kaugõppe seansid veebi- ja videokonverentsi tööriistade abil ning 2-4 näost-näkku istungid Oulul. Näost-näkku istungid toimuvad erinevatel aegadel kogu õppeaastal, alustades lühikesest suveüritusest Oulul koos kõigi osalejatega 2019. aasta augustis.

Esimeste seansside peamised teemad on järgmised: programmi struktuur, Soome hariduse tutvustamine, ettevõtluse ja teeninduse kavandamine, uurimismeetodid, toote prototüübi väljakutsete selgitamine, veebikomponendid, hariduse, ettevõtluse ja disaini jätkuvad iseseisvad ülesanded, samuti uurimistöö teemad .

Lisaks kontaktide õppetöödele toimub kogu õppeaastal igakuine videokonverentsi istung.

Lisateavet õpetamiskorralduste kohta leiate meie veebisaidilt.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Viimati uuendatud December 17, 2018
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
aug 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
10,000 EUR
ELi-väliste üliõpilaste puhul ühe aasta vältel ja 5000 eurot iga täiendava semestri kohta programmi lõpuleviimiseks. Soome ja ELi kodanike jaoks ei ole programmis osalemiseks õppemaksu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date