Hariduse juhtimise kapten

Üldine

Programmi kirjeldus

Dar Al-Hikma Ülikool käivitas mitmeid bakalaureuse- ja magistriõppeprogramme, mis põhinevad nende programmide tööturu vajaduste uurimisel põhineval haridusplaanil, kaasa arvatud araabia magistriõppeprogramm, esimene araabia meister Dar Al-Hekmas.

Programm on akrediteeritud Saudi Haridus- ministeeriumi poolt ja kvalifitseerub selle lõpetajatele, et nad saaksid mitmes valdkonnas tööturul laiaulatuslikke töövõimalusi, sealhulgas: haridusasutuste juhtimine ja juhtimine, õppekava hindamine, haridusalane nõustamine, teadustöö hariduse valdkonnas ja õpetajakoolitus viimastes õpetamismeetodites.

Programmi sõnum

Juhtide õpetajate arendamine, kes on võimelised tõhusalt ja eristavalt mõjutama haridusasutusi ja kohalikke kogukondi.

Dar Al Hekma Ülikooli hariduse juhtimise programmi magister

Kuna Saudi Araabias on nõutav juhtimis- ja juhtimisoskustega naiste suur nõudlus, mis võib aidata kaasa riigi arengule, täidab hariduse juhtimise juht seda vajadust:

 • Pakkuda naistele vajalikke juhtimisoskusi, mis võimaldavad neil toetada positiivseid muutusi kõigis hariduse ja elu valdkondades.
 • Uuenduslike lähenemisviiside kasutamine, mis võimaldavad naistele hariduse juhtimises osaleda.
 • Edendada teadlikkust õpetajate järelevalveülesandest ning edendada parimaid tavasid ja eetikat.
 • Rakendage juhtimisoskusi, kasutades uusimaid teooriaid, parandades samal ajal õpilaste planeerimist ja oskuste õpetamist.
 • Loovuse, probleemide lahendamise, tõhusa suhtluse ja analüütiliste oskuste stimuleerimine läbi klassiruumi töö ja kogemused.
 • Teadusuuringute ja selle täiustatud strateegiate kontseptsiooni ja selle tähtsuse suurendamine hariduse valdkonnas.
 • Tehnoloogia arenguga sammu pidamine, õpetades õpilasi kasutama õpetamise ja õppimise tehnoloogiat.
 • Programmi arendasid hariduse juhtimise ja koolihalduse eksperdid vastavalt kohalikele ja rahvusvahelistele standarditele. Õpilased saavad õppida sõbralikus keskkonnas, kus nad jagavad oma õpikogemusi, jagavad ideid ja praktiseerivad sallivust, et suurendada enesekindlust ja meeskonnavaimu.

Karjäärivõimalused või karjäärivõimalused

Hariduse juhtimise magistriprogramm, mille on akrediteerinud Saudi Haridusministeerium, kvalifitseerub oma lõpetajatele

Tööturul laiemad tööhõivevõimalused, sealhulgas:

 • Haridusasutuste juhtimine ja juhtimine,
 • Õppekava hindamine / haridusalane nõustamine, teadustöö haridusvaldkonnas ja
 • Treeni õpetajaid viimaste õpetamismeetodite kohta.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is de ... Loe edasi

Located in the heart of the metropolitan city of Jeddah, Dar Al-Hekma is one of Saudi Arabia's leading teaching and research universities for young women. Since its opening in 1999, Dar Al-Hekma is dedicated to endowing its pupils with the skills and knowledge they need to flourish and succeed in a rapidly changing world.?? Näita vähem