Hariduse magister (Monash University)

Üldine

Programmi kirjeldus

Monashi Ülikool

Struktuur ja sisu

See kursus on suunatud koolide, töökohtade ja kogukonna õppimisele. See ühendab teadusuuringud ja praktika, et muuta teid tugevamaks mõtlejaks, praktiseerivaks praktikuks ja kõrgharidusega spetsialistiks.

Loomulikult käsitletakse haridustöötajate, haridusametnike, juhtide, poliitikakujundajate ja teiste haridus- või haridustöös osalemise huvi või kaasatust laiemas kogukonnas, olenemata sellest, kas see põhineb kohalikul või rahvusvahelisel tasandil. Te laiendate oma teadmisi võtmeõppe konstruktsioonidest, süvendate oma erialast õpet spetsialiseerunud valdkondades ja arendate oma pädevust professionaalse küsitlejana.

Õpilased peavad täitma 4 ühikut (2 Core 2 valikained) järgmistest üksustest, mis on loetletud allpool:

Põhimoodulid

  • Õppijate ja õppimise arendamine
  • Professionaalne projekt

Valikained (valige 2 ühikut 5-st)

  • Mõistmise kaasamine õpikodades
  • Positiivse käitumise tugi
  • Juhtiv organisatsiooniline otsustusprotsess
  • Sisejuhtimine: enese ja teiste mõistmine
  • Partnerluse loomine perede ja kogukondadega

Sisenemise nõuded

Kestus: 12 kuud osalise tööajaga (4 ühikut, 48 punkti täita)

  • Bakalaureusekraad seotud valdkonnas ja vähemalt kaks aastat asjakohast töökogemust.
  • Nelja-aastane bakalaureusekraad ja / või kõrgharidust tõendav diplom ja / või magistriõppe diplom mis tahes valdkonnas ja vähemalt kaks aastat vastavat töökogemust.
  • Teiste kutsekvalifikatsioonide ja töökogemustega kandidaate kaalutakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi.

Taotlejatele, kes ei vasta kaptenile, võidakse anda sisseastumine haridusteaduste magistriõppesse. Lõpetamisel Graduate Certificate of Education Studies koos krediidi keskmine, õpilased on lubatud 4 ühikut Master otse.

kohaletoimetamise viis

Iga semester on 3-kuuline periood, mis hõlmab 1 kursust. Iga üksus koosneb 20 kontaktsunnist ja toimub nelja või viie nädala jooksul, neljapäevast pühapäevani, pärast töötunde õhtuti ja / või nädalavahetustel / riigipühadel.

Hindamismeetodid

100% kursuste töö

Lõpetamine ja kraad

Üliõpilased, kes edukalt läbima moodulid sätestatud käigus struktuuri antakse Master of Education Monashi ülikool.

Kraadi auhinnad on samad, mis antakse ülikoolilinnakute lõpetanutele.

Programmi tasud

Tasu hõlmab ülikooli registreerimist, loenguid / õpetusi / töötubasid ja hinnanguid, näiteks ülesandeid / teste / eksameid / projekte (vajaduse korral), programmimaterjale digitaalsel kujul, kraadi (kui see on teenitud) ja ärakirja.

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning oppo ... Loe edasi

Kaplan’s vision is to become Singapore’s “Private Education Institute of Choice”, and we are committed to helping our students achieve their career and educational goals through lifelong learning opportunities. Näita vähem
Singapur , Singapur , Singapur + 2 Rohkem Vähem