Hariduse magister (TESOL)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

Master of Education Advanced (TESOL) on kõrgharidus professionaalsetele õpetajatele ja neile, kes on huvitatud karjääri jätkamisest inglise keele õpetamisel teiste keelte kõnelejatele (TESOL). Seda kraadi saab kohandada vastavalt individuaalsetele karjääri eesmärkidele, kombineerides TESOLi õpinguid täiendavate uuringutega kas hariduse juhtimises või info- ja kommunikatsioonitehnoloogias hariduses ja koolituses.

Mida sa õpid

Selle kraadi ajal uurite inglise keele kui teise keele (ESL) või inglise keele võõrkeele (EFL) õpetamise põhiteooriaid ning täiendate neid põhjalikult sellistes valdkondades nagu teise keele arendamine, grammatika, hindamine hindamine ja tehnoloogiapõhine keeleõpe. Samuti saate valida järelevalve all oleva töökogemuse ESL- või EFL-klassiruumis.

See aste

 • Master of Education Advanced (TESOL) pakub teoreetilisi aluseid ja ulatuslikke praktilisi oskusi, mis on suunatud hariduse ja koolituse laiematele aspektidele.
 • See aste võib viia inglise keele kui teise keele (ESL) õppe kvalifikatsiooni õpetajatena õpetajatele.
 • Samuti saate kasu paindlikest õppimisvõimalustest, mis võimaldavad teil õppida internetis või klassiruumis.

Kursuse õpitulemused

Kursuse õpitulemused on õpiväljundi avaldused, mis väljenduvad õppija poolt eeldatavasti teada, mõistma ja suutma teha pärast kursuse lõpetamist. Selle kursuse lõpetanud õpilased saavad:

 1. Näidata arenenud arusaamist teooriast ja praktikast ühes peamisest erialastest distsipliinidest ning ühe teise valdkonna haridusvaldkonnast riiklikus ja / või rahvusvahelises kontekstis.
 2. Näidata ekspertide, spetsialiseeritud ja tehnilisi teadmisi pedagoogika, hindamise ja õppekavade laiapõhjalistes haridusvaldkondades, mis on mõeldud erinevate õppijate vajaduste rahuldamiseks mitmesugustes haridusvaldkondades.
 3. Analüüsige kriitiliselt, mõtle ja sünteesige teavet haridusvaldkonna keeruliste probleemide lahendamiseks.
 4. Teha sõltumatuid uuringuid ja uuringuid, mis hõlmavad kõrgema järjekorra kontseptuaalsust, uuenduslikke ideid ja isiklikku algatust.
 5. Näidata professionaalset juhtimist pedagoogiliste teadmiste ja erialaste oskuste tõlgendamise ja edastamisega spetsialistidele ja mitte-spetsialistidele.

Kursuse struktuur

Selleks, et saada kraadi auhinna saamiseks, peab kandidaat hariduse omandamisel täiustama edukalt vähemalt 96 ainepunkti, mis koosneb

 • 72 erialast krediiti; ja
 • 24 ainepunkti täiendavas fookusalal.

800 tasemel lõpetatakse mitte rohkem kui 24 ainepunkti (neli ainet).

Õpilased peavad täitma järgmised kolm põhiainet (18 cp):

Teema kood

Pluss seitse teemat, mis on valitud alljärgnevast TESOLi spetsialiseerumisvalikust (42 cp):

Teema kood

Pluss kaks valikainet, mis on valitud ülaltoodud TESOLi õppeainete hulgast või mõnest muust haridusvaldkonna erialast (12 cp)

Pluss neli teemat (24 cp) ühest järgmisest fookusvaldkonnast: hariduse juhtimine või info- ja kommunikatsioonitehnoloogia hariduses ja koolituses

Akrediteerimine

University of Wollongong tunnustab haridusministeerium (DE) EAL / D kvalifikatsiooni pakkujana põhi- / keskharidusega õpetajatele. DE akrediteerimine sõltub teema valikust.

Miks valida see kursus

UOW's School of Education on tuntud praktiliste programmide ja paindlike õppimisstrateegiate poolest, mis toodavad väga tööalaseid koolitajaid. See põhineb meie töötajate teadmistel ja meie tugevatel sidemetel kogukonna organisatsioonide ja valitsusasutustega.

Sissepääs

Erinevate vanusegruppide ja akadeemilise taustaga üliõpilastele on saadaval mitmeid sissepääsuvõimalusi. Sissepääsuga seotud protseduurid on määratletud UOW sisseastumismenetlustes ja UOW kolledži sisseastumiskorralduses.

Mis tahes konkreetse nõuande või küsimuste kohta, mis on seotud taotlusega, võtke ühendust tulevaste õpilaste meeskonnaga.

Sisenemise nõuded

Tunnustatud bakalaureusekraad igas valdkonnas.

Lisanõuded

Üliõpilased, kes soovivad registreeruda õppeainesse EDGT838 TESOLi kutsealane kogemus, peavad näitama oskusteavet ja oskusi. See teema nõuab üliõpilastelt 20-tunnise juhendatud töökogemuse omandamist ESL-klassiruumis.

Eelmise õppimise krediit

Põhiharidusega hariduse taotlejad pluss kolmeaastane õpikogemus võivad saada ühe õppeperioodi (24 ainepunkti) krediiti.

Inglise Nõuded rahvusvahelistele üliõpilastele

Selle programmi vastuvõtmiseks on vajalik järgmine inglise keele tase:

IELTS akadeemiline

 • Üldskoor: 6.5
 • Lugemine: 6.0
 • Kirjutamine: 6.0
 • Kuulamine: 6.0
 • Rääkides: 6.0

TOEFL (Interneti-põhine)

 • Üldarv: 86
 • Lugemine: 18
 • Kirjutamine: 18
 • Kuulamine: 17
 • Rääkimine: 17

UOW Kolledž: inglise keel kolmanda taseme õpingute jaoks: krediit (üldine kaalutud keskmine 65 ja akadeemilise lugemise puhul vähemalt 50)

Samuti võib kaaluda muid kvalifikatsioone. Täielik teave on kättesaadav meie inglise keele nõuete veebilehel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Loe edasi

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Näita vähem
Wollongong , Liverpool + 1 Rohkem Vähem