Hariduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduse magistriõpe, milles on mainitud õppe- ja ülikooliuuringuid, vastab uue ülikooliõiguse nõuetele ja vastab riikliku haridussüsteemi eesmärkidele selle eri tasanditel ja moodustel.

Selle programmi struktuuri tervikuna iseloomustab selle erakordne paindlikkus, kuna see integreeritakse integreeritud õppekava kontseptsiooniga, jätmata tähelepanuta akadeemilise ja teadusliku nõudluse taset, hõlmates uuringut ja uuringut järk-järgult ja progressiivselt. teadusliku uurimismeetodi rakendamine kõigis ainevaldkondades transversaalselt.

Graduate profiili

Haridus magistriõppes, milles on mainitud õppe- ja ülikooliuuringuid, on järgmised pädevusvaldkonnad:

 • Ta kasutab õppesuunistuse ja neuroteaduste teoreetilisi lähenemisviise ja praktilisi rakendusi õpetaja-õppeprotsessi kujundamisel ja arendamisel ülikooli tasandil.
 • Osalab tõhusalt ülikooli õppekavade projekteerimise, läbivaatamise ja muutmise protsessis bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel.
 • Ta osaleb ülikoolide õpingutes bakalaureuse- ja magistriprogrammides ning pidevas hariduses, milleks ta loovalt arendab uusi õpetamis- ja õppimismeetodeid.
 • Valib ja kujundab õppetöö materjale, mis toetavad õpetamisprotsessi oma erialal.
 • Valida, kujundada ja rakendada asjakohaseid õpitulemuste hindamise protseduure ja vahendeid, hinnata oma aine eesmärkide saavutamist ja saada vajalikku tagasisidet õppeprotsessi parandamiseks.
 • Projekteerida ja viia ellu uurimisprojekte, mille eesmärk on täiustada õppe-õppeprotsessi, milles ta osaleb.
 • Ta osaleb tõhusalt tema valduses olevate valdkondade, projektide või akadeemiliste programmide juhtimises, aidates kaasa institutsioonide paranemisele.

Õppekava

Magistriõpe on välja töötatud kokku 48 ainepunkti, kahes akadeemilises semestris.

Akadeemiline kraad

Magistriõpe omandamiseks peate:

 • Omandanud bakalaureusekraadi.
 • On läbinud magistrikraadi õpingud minimaalselt kahe (2) akadeemilise semestri ja vähemalt 48 (42) ainepunkti miinimumsuurusega.
 • Valmistada ette ja säilitada doktoritöö või uurimistöö, mis on kujundatud magistriõppe õppeobjektis.
 • Alamtasemel domeen (üks) (1) võõrkeelest või emakeelest.

nõuded

Registreerimiseks on vaja:

 1. Registreerimistasu maksekviitung tühistati
 2. Taotlus hinnatud kujul, mis on adresseeritud Hariduskvaliteedi Instituudi direktorile (kolmekordse tasu maksumus riigikassale lähenedes).
 3. Legaliseeritud DNI koopia notariaalselt.
 4. Akadeemilise bakalaureusekraadi kinnitatud või legaliseeritud koopia. Välismaal läbiviidud uuringute taotlejad esitavad oma küpsustunnistuse või selle samaväärse eksemplari, mis on nõuetekohaselt kinnitatud Peruu ülikoolis või tunnustatud vastavalt seadusele.
 5. Curriculum Vitae struktureeritud ja leotatud.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Formar profesionales competentes, con sólidos valores humanísticos, éticos, morales y cívicos. Contribuir a la creación de conocimientos a través de la investigación y promover la difusión de la cienc ... Loe edasi

Formar profesionales competentes, con sólidos valores humanísticos, éticos, morales y cívicos. Contribuir a la creación de conocimientos a través de la investigación y promover la difusión de la ciencia, la tecnología y la cultura. Proyectar nuestra acción a la comunidad, propiciando la construcción de una sociedad moderna y equitativa. Näita vähem