Hariduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus

Programm on kavandatud umbes kolme põhikomponenti ja kaks valikulist moodulit. Põhimoodulite eesmärk on toetada õpilasi nende konkreetsete uurimisküsimuste väljaselgitamisel kirjanduse kriitilise ülevaate kaudu; arendada vajalikke teadmisi, mõistmist ja praktilisi oskusi asjakohaste uurimismeetodite abil; ja tooma välja kaalukaid täiendavaid teadusuuringuid. Mittekohustuslikud moodulid võimaldavad teil süvendada oma olemasolevaid teadmisi ja laiendada oma tunnustust õppimise kohta.

Hariduse magister on täiustatud uuringute programm kõigile, kes soovivad süvendada oma hariduse üldisi teadmisi ja neid, kes soovivad seostada hariduspraktikat, teooriat ja teadustööd.

Kuidas sa õpid

Kõigile õpilastele oodatakse programmis kavandatud õpetamist. See toimub kahe nädalavahetusega õppekoolides (reede - pühapäev oktoobris ja veebruaris) ja ühe nädala pikkune õppekool (juulis esmaspäevast reedeni).

Õppekoolid hõlmavad loenguid, üliõpilaste ettekandeid, seminare, külalisesinejaid ja töötoad. Kogu rõhuasetus on suunatud õpilaste julgustamisele jagada ja arutada oma tööd ning pakkuda struktureeritud tegevusi, mis tuginevad õpilaste teaduslikele huvidele ja akadeemilise personali jaoks. Õppekoolides osalevad kõik Hariduskooli magistri- ja teadusüliõpilased, kes pakuvad intensiivset, sõbralikku ja energilist kogemust kõigile osapooltele.

Koolidevahelised koolitused korraldatakse iga mooduli jaoks kahe nädala jooksul. Neid võib osaleda isiklikult või kaugelt. Need seminarid on saadaval ka veebikülastuste kaudu, mida kasutatakse virtuaalse õppekeskkonna (Virtual Learning Environment - VLE) abil. VLE pakub õpilastele juurdepääsu paljudele struktureeritud ressurssidele, sealhulgas paljudele digiteeritud tekstidele ja võtme lugemitele. Seda kasutatakse ka interaktiivsemalt kui vahendit, mis laiendab dialooge, mida peetakse üliõpilaste õppimise jaoks otsustavaks.

Programmi struktuur

Tuum:

  • Kriitiline osalus haridusalases kirjanduses
  • Uurimismeetodid
  • Dissertatsioon

Vabatahtlik (õpilased valivad kaks):

  • Haridus ja sotsiaalne õiglus
  • Hariduse juhtimine ja juhtimine: teooria ja praktika
  • Keel ja haridus
  • Erivajadustega ja puuetega inimesed

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Selle programmi laadi tõttu võivad nädalased kontaktid erineda. Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes. Üksikasjalikumat teavet selle kursuse kohta saate programmi juhtilt.

  • Isiklikud ja grupijuhised kogu programmi vältel
  • Osalemine õpetatud moodulites (25 tundi moodulil)

Kuidas teid hinnatakse

Teid hinnatakse kirjalike ülesannete, portfellide ja esitluste kaudu. Samuti saate regulaarselt tagasisidet oma töö kohta õpetajatest ja oma juhendajast ning saate kursuseid, et oma edusamme õppekavade kaudu täita. Lisaks peaksite osalema teineteise ideede kujundavas eksperthinnangus ja kogu programmi töö kaudu läbi aktiivse grupivestluse ja mitmesuguste esitlusmeetodite (nt iga-aastased üliõpilasesinduse ettekanded, posteride istungid, "PechaKucha" istungid).

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi auhindu kraadi või samaväärset töökogemust.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.5-s, iga elemendi kohta või samaväärset dokumenti vähemalt 6,0.

Viimati uuendatud May 2019

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem