Hariduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

MSEd. hariduses programmi variant pakub 36 ainepunkti-tunnist õppekursust, mis koosneb metoodikast, haridusfilosoofiast, kirjaoskusest, teadusuuringutest ja rakendusest. Selle valiku korral õpilased New Yorgi osariigist õpetaja sertifikaati ei saa. See programm on MSEd-i kaasprogramm. alghariduses.

Teenitud kraad

Krediitide koguarv

Programm

Sertifitseerimine

MSEd

36

MSEd hariduses

mitte ühtegi

NEONBRAND / Unsplash

Ametialane käsutamine

Medaille College haridusosakond valmistab õpilasi ette siseneda sünnituse õpetamise maailma 12. klassi kaudu. Usume, et õpetaja kutsealase koolituse peamine komponent (nii Medaille College klassiruumides kui ka P-12 koolides) hõlmab õpilaste ettevalmistamist ametialaste käitumisharjumuste täitmiseks. Õppimis- ja ettevalmistusprotsesside osana peavad õpilased mõistma ametialast käitumist, mis järgib nii poliitilisi kui ka juhtpõhimõtteid, mida nõutakse era- ja riigikoolides ning kogukonna ametites. Selliste väärtuste arendamine nagu pühendumus, vastutustundlik käitumine, ametialane suhtlus / koostöö, konfidentsiaalsus ja ausus / ausus on professionaalse tööjõu püsiva töötamise jaoks üliolulised. Eeldatakse, et tulevased haridustöötajad näevad neid eeldusi ja eeldavad neid kui akadeemilise koolituse olulist osa.
Medaille College ja haridusosakonnaga vastavusse viidud ametialane käitumine loob raamistiku selliseks ametialaseks käitumiseks. Juhendajad ja töötajad demonstreerivad ja teevad meie õpilastega koostööd, et kinnitada, et nad saavad aru ja suudavad demonstreerida igas klassis ette nähtud õppimisvõimalusi ja õpikogemusi. Administraatorite, professorite, õpetajate, eakaaslaste ja õpilastega suheldes (kõikides Medaille ülikoolilinnakutes ja välitööde ajal) peavad õpetajakandidaadid näitama oma ametialast pühendumust saada suurepäraseks õpetajaks kaasamise, sõnade ja tegevuste kaudu. Õpilased kirjutavad oma kutsealase sisenemise ajal alla nende kutsealaste kavatsuste kinnitusele.
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Medaille College is a private, nonsectarian four-year college with campuses in Buffalo, Rochester and online. Medaille focuses on your success as a student and as a future professional by offering und ... Loe edasi

Medaille College is a private, nonsectarian four-year college with campuses in Buffalo, Rochester and online. Medaille focuses on your success as a student and as a future professional by offering undergraduate and graduate degree programs in hands-on, practitioner-based learning environments on campus and in the Western New York community. Näita vähem
Buffalo , Rochester + 1 Rohkem Vähem