Hariduselt Ärijuhtimine (koos praktikaga)

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Uuringud näitavad, et tööandjad eelistavad tööpakkumisi, millel on asjakohane töökogemus. Seda silmas pidades töötasime välja praktikakohal populaarse MSc ärijuhtimise.

See programm järgib samas vormis nagu MSc Business Management, kuid neljakuulise praktikaga. See on osa teie lõplikust hinnangust. See aitab teil saada pädevaks ja enesekindlaks professionaaliks, kellel on peamised akadeemilised teadmised ja praktilised oskused.

Kogu programmi vältel saate tervikliku ülevaate organisatsioonide toimimisest. Võtta vastu hulk strateegilisi, kaasaegseid vaatenurki ja omandada valdamine turunduse, rahanduse ja personalijuhtimise alal. See suurendab teie võimet viia läbi muudatusi, millest on kasu kogu organisatsioonile.

Mida sa õpid

Programm on 16-kuuline täisajaga. Teete oma praktika suve jooksul ja naasete siis oma väitekirja lõpule viia.

Valikmoodulite valik pakub teile rohkem spetsialiseerumisvõimalusi. Teil kujunevad välja peamised kutse- ja akadeemilised oskused, aga ka eetiliste äritavade mõistmine. Pärast praktikat alustate lõpliku uurimisprojektiga, mis on teie praktika jaoks asjakohane või ebaoluline. Selle põhjal peate esitama väitekirja.

Põhimoodulid

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Inimeste juhtimine
  • Rahvusvaheline ärikontekst
  • Turunduse juhtimine tegevuses
  • Äri strateegia
  • Jätkusuutlik logistika ja operatsioonide juhtimine
  • Interaktiivne integreeritud turunduskommunikatsioon ja digitaalne turundus

122460_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPööre / Unsplash

Teie tulevikuväljavaated

Programm valmistab teid ette ärijuhi karjääriks ja hõlmab nelja-kuulist praktikat, et suurendada oma tööalast konkurentsivõimet.

Karjääritoetust saab üliõpilaste ja magistrantide professionaalse edukuse keskusest, mis on üliõpilaste ja ettevõtluse ühendamise keskne kontaktpunkt. Tuues kokku tööhõivealaseid tegevusi kogu Hulli Ülikooli Ärikoolis, pakub see tuge, näiteks juhendamist, CV kirjutamise töötubasid ja aitab praktikavõimalusi.

Tutvuge virtuaalse ringkäiguga

https://virtualtour.hull.ac.uk/take-a-look-around/area-of-interest/choose-your-subject/business-management

Riiki sisenemise nõuded

Nõuded sellele programmile erinevad meie teistest MSc programmidest, et kajastada professionaalse elemendi täiustatud olemust.

Sissepääsuks peavad taotlejad tavaliselt omama 2: 1 kraadi või samaväärset rahvusvahelist kraadi, ühte akadeemilist viidet ja head inglise keelt.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui vajate õppimiseks 4. astme õpilasviisat või kui teie emakeel pole inglise, peate esitama oma inglise keele oskuse taseme kohta vastuvõetavad tõendid.

2018. aasta sisseastumiseks nõuab see kursus akadeemilist IELTS 6.0, kusjuures igas oskuses peab olema vähemalt 5,5. Alates 2019. aasta septembrist sisenemiseks on selle kursuse läbimiseks vajalik akadeemiline IELTS 6,5, iga oskusega vähemalt 6,0.

Kui teie inglise keel ei jõua praegu ülikooli jaoks selle programmi jaoks nõutavale standardile, võite olla huvitatud ühest meie inglise keele kursusest.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Loe edasi

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Näita vähem