Hariduselt bioprocessing teaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science (MSc) ja Post Graduate Diploma (PGD) on Bioprocessing on välja töötatud Tehnoloogiainstituut Sligo (IT Sligo), et rahuldada kasvavat vajadustele bioloogiliste Industry.

Biopharmaceuticals, mida tuntakse ka bioloogilist (ai) ravimite või bioloogiliste objektide, nagu mis tahes raviaine valmistatud toodet, ekstraheeritud või sünteesitakse bioloogilistest allikatest. Meditsiiniline biotehnoloogia ja bioloogiliste sektorid on üks kiiremini kasvavaid in Life Sciences ala nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.

IT Sligo koos National Institute bioloogiliseks töötlemiseks teadusuuringute ja koolitus (NIBRT) * on pakkuda osalise tööajaga Internetis MSc ja PGD bioloogiliste Science alates 2008. aastast (www.nibrt.ie/masters). Need kursused (kavandatud ulatuslik koostöös tööstus) on suunatud Science and Engineering lõpetajate tööstuslik kogemus, kes soovivad parandada nende oskusi või rist-oskuste karjääri biofarmatseutikumide ja tavaliselt võtab 2,5 aastat. Kursused on osutunud väga edukas ametioskusi ning rist-oskuste täiendamist üksikisikute kas töötavad või lootes ülemineku bioloogiliste ravimite sektorisse. Endiselt aga jääb oskusi lõhe Bioprocessing ala, mis tähendab, et täiendavaid lõpetajate Industry keskendunud programmid on vaja. Ühes hiljutises 2016 "Trends in Biopharma" Survey, värbamise ja arendamise talent on muutunud peamiseks ohuks tulevikus sektori kasv (1).

bioloogiliseks

Lähtudes meie edu tööstuse juhitud osalise tööajaga Internetis MSc bioloogiliste Science oleme loonud ühe aasta täistööajaga MSc ja PGD. Need uued programmid on mõeldud suurendada oskuste ja teadmiste baasi neile, kellel huvi bioloogiliste tööstuse ja suurendada bassein selliseid inimesi kättesaadavaks tööstuses. Kursuste eesmärk on anda kandidaatidele terviklik arusaam peamiste teaduse ja tehnika väljakutseid tootmisega bioloogiliste ravimite tooted, muutes neid seeläbi väga tarvitatav jooksul Biotehnoloogia, bioloogiliste ja Medical Biotehnoloogia Industries.

Uusmagistrikraad ja PGD Bioprocessing annab kõrgkoolijärgne mis moodustavad nii sissejuhatus uute või kavandatud sisenejate piirkond, ja täiendavaid oskusi ja teadmisi, et need, kes on juba lõpetanud Level 8 kvalifikatsioon Sugulane ala. Pärast edukat lõpetamist programmi osalejad saavad kas MSc või PGD auhinna NFQ Tase 9.

*NIBRT on ülemaailmne tippkeskust koolituse ja uurimistöö bioprocessing. See maailmatasemel rajatis asub Dublinis on selleks ehitatud tihedalt korrata kaasaegne bioprocessing taim nüüdisaegse tehnika teadus- ja koolitustegevuse. IT Sligo on üks asutaja partneritega NIBRT ja on peamine hariduse ja koolituse NIBRT.

Programmi eesmärk

  1. Ajakohastada ja uuendada teadmisi, arusaamist ja oskusi lõpetajate kes on huvitatud jälitavad karjääri bioloogiliste tööstuses.
  2. Ümberõppeks lõpetajate töötavad sellega seotud erialadel, pakkudes kõrgtasemel moodulite teooria, analüüs disaini ja praktilise metoodika kiiresti arenevas teemasid, mis on seotud selles sektoris.
  3. Uurida ja julgustada osalejaid arendada pädevust ja põhioskused tuleb kasutada tehnilise / juhtide rollid jooksul kasvab bioloogiliste ravimite tööstuse.
  4. Arendada osaleja oskusi töötada ja suhelda autonoomia ja tõhusalt erinevates meediakanalites.

Programmi eesmärgid

  • Toota lõpetajale oluline laius ja selliseid teadmisi, oskusi seadistatud ja pädevusi, peavad toimima bioloogiliste ja biotehnoloogia Industries.
  • Varustada osaleja sobiva oskust valikule ja oskuste selektiivsus rakendatavate meetodite kasutatakse Bioprocessing ning laiemalt Biotechnology Industry.
  • Et tagada, et osalejatel on piisavalt oskusi ja teadmisi kasutama sobivaid täiustatud andmete analüüsimise, sythesising, kokku ja teadustöö oskusi teadusliku keskkond.
  • Selleks, et tagada osalejad saavad tõhusalt oleviku ja kaitsta teaduslikud andmed ja järeldused erinevaid vorme spetsialistide ja mitte-spetsialistid.
  • Et tagada osalejatel on oskusi ja võimet toimida jooksul, ja kohaneda, muutuva tehnilise töökeskkonda.
  • Et tagada osalejad saavad töötada ohutult, tõhusalt ja mõjusalt kaasaegses bioprocessing töökeskkonda.
srth

Kursuse lühikirjeldus

Programm koosneb ühe aasta täistööajaga Level 9 MSc Bioprocessing (90 krediiti). Programm peab olema kättesaadav, kasutades kohapeal klassiruumis põhinev kohaletoimetamise pluss Internetis osutamise viiside ja laborimõõdus pluss proovikatsetes IT Sligo ja NIBRT üldise segaõpet. Täielik komplekt mooduleid (60 krediiti) ja teadustöö väitekirja (30 ainepunkti) viib MSc kraadi, tavaliselt võtta üks täisaasta (september septembrini) täita. Teadustöö väitekirja algab Semester 2 programmi kõrval moodul kohale. Osalejad võivad võtta ka täielik komplekt mooduleid miinus teadustöö väitekirja, üle kahe akadeemilise semestrit ja on sobilikud autasustatakse Tase 9 aspirantuur (60 ainepunkti).

Tarneviis

Täistööajaga kasutades kohapeal tarne online osutamise viiside pluss laboris ulatuse ja proovikatsetes IT Sligo ja NIBRT üldise segaõpet.

Täielik komplekt mooduleid (60 krediiti) ja teadustöö väitekirja (30 ainepunkti) viib MSc kraadi, tavaliselt võtta üks täisaasta (september septembrini) täita. Teadustöö väitekirja algab Semester 2 programmi kõrval moodul kohale. Osalejad võivad võtta ka täielik komplekt mooduleid miinus teadustöö väitekirja, üle kahe akadeemilise semestrit ja on sobilikud autasustatakse Tase 9 aspirantuur (60 ainepunkti).

Riiki sisenemise nõuded

Programm on avatud üliõpilastele, kes on saanud au kraadi (Level 8) või samaväärne asjakohasel erialal (st Engineering või Life Sciences). Teised kandidaadid alternatiivsete kiitusega kraadi ja asjakohane kogemus bioloogiliste tööstuse (tavaliselt 5 aastat kestnud GMP muutumine) võivad taotleda tasu läbi IT Sligo RPL (Tunnustatud Enne Learning) protsessi.

Aktuaalset

Lõpetajad tavaliselt töötavad juhtivatel Teaduslik, Operations ja kvaliteedi tagamise / Control positsioone bioloogiliste ja Medical Biotehnoloogia sektorites nii Iirimaa kui ka välismaal. Magistrandid võib leida ka tööhõive laiemalt jooksul tervishoiusektoris, meditsiiniseadmete tööstuses ja valdkondades teadus- ja arendustegevuse.

Kõik loengud, õpetused ja praktilised tööd tehakse inglise keeles. On äärmiselt oluline, et õpilased, kes ei ole emakeelsed inglise keelt kõnelejad, on sisenemisel nõutud standardiga, et tagada IT-Sligo ajahetkel maksimaalne väärtus. IT Sligo sisenemiseks nõutav inglise keele nõutav minimaalne tasemekoormus on järgmine: 6.0 IELTS skoor kraadiõppele.

Viimati uuendatud aug 2017

Teave kooli kohta

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute ... Loe edasi

Since it first opened in September 1970, IT Sligo has been one of Ireland’s leading third level institutions. Students are at the heart of what we do. It is home to 6,000 students across the Institute’s full-time, part-time and apprenticeship programmes. Of those, 2,000 are studying online. Näita vähem