Hariduselt Digitaalne Müük Ja Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc digitaalse müügi ja juhtimise kursus on kavandatud pakkuma õpilastele strateegilisi oskusi, mida on vaja pidevalt laieneva digitaalse maailma analüüsimiseks.

Selle valdkonna põhiteadmiste omandamise kaudu saate analüüsida digitaalsete ärimudelite rolli häirivates tehnoloogiates, digitaalse ja sotsiaalse meedia turunduses, digitaalses juhtimises ja infosüsteemides. Muud olulised teemad, mida käsitletakse, hõlmavad digitaalset kliendisuhete haldust, andmepõhist otsuste vastuvõtmist ja digitaalse müügi juhtimist.

Põhitähelepanu keskmes on tööalane konkurentsivõime, see kursus tagab, et õpilased on pidevalt kursis viimaste arengutega selles pidevalt muutuvas valdkonnas.

119854_MScDigitalSalesManagement.jpg

Salesforce Trailhead

Salesforce Trailhead kursuse sisu on integreeritud kogu magistriõppesse. Kasu hulka kuuluvad:

 • Teenides Superblogid, saate oma CV täiustamiseks, kui õpite uusi oskusi ja rakendate neid reaalse maailma äriprobleemide lahendamisel.
 • Töötame Salesforce'i sertifikaatide poole vastavalt teie karjääripüüdlustele, sealhulgas Salesforce Marketer ja Salesforce Administrator.
 • Juurdepääs pühendunud kasutajate kogukonnale Trailblazer, kes on valmis ja tahavad oma teadmisi jagada.
 • Lõpetamine on valmis valima paljude töövõimaluste hulgast, kasutades Salesforce'i turunduse, müügijuhtimise ja tehnoloogia alal.

Alibaba

Alibaba pilvesisu, mida kasutatakse magistriprogrammis, andes üliõpilastele juurdepääsu sisule ja ressurssidele, mida saab kasutada kogu õpingute ja tulevase karjääri jooksul.

Amazoni veebiteenused (AWS) koolitavad

See annab juhendajatele ja õpilastele juurdepääsu parimatele koostöövahenditele, sisutreeningule ja AWS-tehnoloogiale pilvealase õppe jaoks. Pärast kooli lõpetamist on õpilastel täielikult olemas tehnoloogiakarjääri jaoks vajalikud praktilised oskused. Õpilastel on ka juurdepääs AWSi haridusalasele töökohale, et otsida tehnoloogiaalaseid töökohti ja praktikume.

Akrediteeringud ja pingeread

Õigusteaduse ülikool on Ühendkuningriigi pikim asutatud juriidilise ja ärikoolituse spetsialist, kelle tööalase konkurentsivõime määr on 97% *. Instituudil on üle 100 aasta kogemusi, mis toetavad õpilaste edukat karjääri.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Kes on programm?

Kursus keskendub tugevalt tööalasele konkurentsivõimele ja on ideaalne kõigile, kes soovivad jätkata, edasi liikuda või karjäärile üle minna andmehalduse ja müügi alal.

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kuidas sa õpid?

See kursus viiakse läbi interaktiivsel viisil, keskendudes reaalmaailmale. Õppimine toimub nii klassiruumis kui ka väljaspool seda. Näost näkku õppimist toetatakse hulgaliselt veebipõhiseid ressursse, sealhulgas juhtumianalüüsid, simulatsioonid, videote õppimine, lugemismaterjalid ning veebipõhine testimine ja tagasiside.

Programm koosneb kolmest õppetööst kontakti tunnist nädalas 30 ainepunktimooduli kohta, et edendada grupisuhtlust, aga ka isiklikku tuge üksikisikutele.

Karjäärisuund

Selle kursuse lõpetamisel on õpilastel vajalikud oskused ja teadmised juhtimisülesannete täitmiseks paljudes tööstusharudes.

Lisaks võivad selle kraadi lõpetanud üliõpilased kaaluda edasise õpingute jätkamist kutsekvalifikatsiooni või doktorikraadi või doktorikraadi omandamise teel.

Karjääriarenduskeskus

Meie pühendunud karjääriarenduskeskus aitab õpilastel mitmesuguste eriteenuste kaudu oma karjääri eesmärke täita ning loob pikaajalised suhted vilistlaste ja tööandjatega.

Meie eesmärgid

 • Aidake õpilastel luua seoseid oma akadeemilise kogemuse ja valitud karjääritee vahel.
 • Pakuge karjääriga seotud haridusvõimalusi, mis aitavad õpilastel luua karjääriplaane ja tõsta nende ametialast ja isiklikku arengut.
 • Tehke koostööd vilistlastega, et edendada endiste ja praeguste õpilaste omavahelisi suhteid karjääri uurimiseks.
 • Tugevdab ja laiendab suhteid tööandjatega.
 • Ehitab strateegilisi partnerlusi kohalike ettevõtete ühendustega ja korraldab GISMA-s ettevõtetele ja üliõpilastele võrgustikuüritusi.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke makseplaane, mis võimaldavad teil programmitasude kulud jaotada kuue osamaksena.

Lisaks saate valida igakuiste osamaksetena. Soodustused on saadaval. Alustamiseks on vaja 2 000 € suurust tagatisraha.

Moodulid

See aasta koosneb järgmistest põhimoodulitest:

 • Digitaalturunduse tehnoloogiad
 • Andmepõhine otsuste tegemine
 • Digitaalne müügijuhtimine

Üks valitav moodul järgmisest loendist:

 • Arenevad tehnoloogiad
 • Blockchain
 • Fintech
 • Hanked ja SCM

Pluss:

 • Uurimismeetodid, erialane ettevalmistus ja doktoritöö / projekt

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • Koostöös õigusteaduse ülikooliga, mis on 150 aastat vana. See on üks Ühendkuningriigi staažikamaid juriidilise hariduse pakkujaid.
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Saadaval on stipendiumid ja paindlikud maksekavad
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa keele tunnid
 • Programmid õpetasid 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kursuse nõuded

 • 2: 2 või rohkem Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi või samaväärse kvalifikatsiooni alusel.
 • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.
 • Kui olete varem kvalifitseerunud kvalifikatsiooni või mooduli (de) uurinud, mida teie arvates võidakse erandit arvesse võtta, on saadaval ka mittestandardsed rakendusteed. Lisateavet ja üksikasju mittestandardsete rakenduste kohta võtke meiega ühendust.
Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Loe edasi

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Näita vähem