Hariduselt Digitaalturundus ja Kanalite Haldamine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

"Tehnoloogia on loonud ettevõtetele uusi väljakutseid ja võimalusi: alates nende toodetest ja teenustest kuni viisini, kuidas levitamine toimib. See erialane kursus pakub teile teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mida tööandjad selles keerulises, kuid põnevas keskkonnas otsivad.

Kursuse lõpuks saate oma digitaalse turunduse teadmisi kasutada turunduskommunikatsiooni kampaaniate loomiseks nii sotsiaalmeedia kui ka traditsioonilisemate kanalite jaoks. Samuti on teil praktiline arusaam turundusanalüütikast ja kanalite haldamisest, nii et saate praktikas teha teadlikke otsuseid. "
Anastasios Siampos
Programmi juht

Mida sa õpid

See MSc kursus ühendab kahte valdkonda: digitaalne turundus ja kanalite haldamine. Ükskõik, kas valite 12- või 15-kuulise versiooni, uurite mõlemat välja üksikasjalikult, uurides teemasid, sealhulgas sotsiaalmeediat, ettevõtlust ja turundusanalüütikat. Valite ka kaks valikulist moodulit, mis põhinevad teie enda huvidel ja karjäärisoovidel.

Kursust õpetatakse interaktiivsete loengute, seminaride ja väikeste rühmade laboriseansside kaudu. Osalete ka tööstuse külalisesinejate vestlustel, kes jagavad praktilisi näiteid ja aitavad õpitu üle järele mõelda, andes teile võimaluse oma professionaalse võrgustiku arendamiseks.

Lisaks kaheksale õpetatavale moodulile kirjutate kas dissertatsiooni valitud teemal (12-kuuline kursus) või täitke praktika, seejärel esitage kirjalik aruanne (15-kuuline kursus).

Ametialane tunnustus

Hariduselt - Ühingu Ettevõtluskõrgkoolide Arendamiseks (AACSB)

Assotsiatsiooni poolt akrediteeritud ettevõtluskoolide arendamiseks (AACSB).

MSc - Chartered Institute of Marketing (CIM)

Akrediteeritud Chartered Institute of Marketing (CIM) CIM kvalifikatsiooni omandamiseks Graduate Gateway kaudu.

Õpetamine

See kursus pakub tugevat kokkupuudet praktikaga, mõned projektid (väitekirjad ja ülesanded) viiakse läbi koostöös tööstusega, mis annab teile rohkem võimalusi oma kutseoskuste arendamiseks ja tööalase konkurentsivõime suurendamiseks.

Selle kursuse õpetamine hõlmab segaõppe tavasid ja seda toetavad kavandatud kursuse ülesehitus, uusimad tehnoloogiad ja Surrey Business Schooli ning turunduse ja jaemüügi juhtimise osakonna tipptasemel teadusuuringute kogemus.

Lisaks akadeemilisele tipptasemele ja tööstusele avatud kokkupuutele eelistab see kursus isiklikku ja tööalast arengut, aidates teil saada soovitavaid oskusi ja laiendada oma karjäärivõimalusi. Samuti hoolitseme selle eest, et õpilased saaksid harjutada - ja mitte ainult juhendada - tehnikaid ja käitumist, mis eristavad suurepäraseid spetsialiste, tagades, et saate tagasisidet nii praktikute kui ka õppejõudude poolt.

Paigutused

Selle kursuse osana on teil võimalus läbida kutseõppe praktikakoht, kus saate rakendada õpitu vastavas organisatsioonis ja saada praktilisi kogemusi oma CV jaoks.

Pakume tuge ja juhiseid, mis aitavad teil tagada praktikakohtade juurdepääsu lisaks vabade ametikohtade portaalidele, mis hõlmavad igal aastal tuhandeid praktikavõimalusi ja võimaldavad teil avastada ettevõtteid, kellega oleme seotud. Samuti saame teid kontrollida ja toetada praktika leidmiseks uues ettevõttes, kuhu lähete. Me ei paiguta õpilasi tavaliselt otse.

Kui otsustate praktikakohta mitte lõpule viia või ei kindlusta praktikakohta, läbite üheksa kuud õpet ja veedate kolm kuud väitekirja kallal. See tähendab, et täidate selle kursuse 12 kuuga.

Kui valite ja kindlustate praktikakoha, läbite üheksa kuud õpet ja kulutate seejärel praktikale kolm kuni kuus kuud. See tähendab, et täidate kursuse 12 kuu asemel 15 kuuga.

Mõnel juhul võib olla võimalus praktikakohtade esitamiseks läbi Mugavuskaupluste Assotsiatsiooni.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Rakendusturunduse uuringud Kohustuslik 1
Kanalihaldus Kohustuslik 1
Digitaalne turundus ja sotsiaalmeedia Kohustuslik 1
Ettevõtlus ja digitaalne majandus Kohustuslik 1
Tarbijate käitumine Valikuline 2
Väitekiri turunduses ja jaekaubanduses Kohustuslik 2
E-äri Valikuline 2
Integreeritud ja digitaalne turunduskommunikatsioon Kohustuslik 2
Rahvusvaheline moeturundus ja luksusbränd Valikuline 2
Rahvusvaheline jaemüük Valikuline 2
Sissejuhatus turundusanalüüsi Kohustuslik 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ tase 6 ja 7

Õpilased peavad valima kaks valikulist moodulit.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited