Hariduselt Digitaalturunduse Ja Andmeteaduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Arendage oma oskusi digitaalse turunduse ja andmete analüüsi alal ning saage osa uue põlvkonna turundustehnoloogidest.

 • Üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad ükskõik millises valdkonnas.
 • Magistriõpe on heaks kiidetud konverentsil Grandes Ecoles.
 • 18 kuud, sealhulgas 4–6-kuuline praktika.
 • Õpetatakse inglise keeles.
 • Tarnitakse Pariisis ja Shanghais koos õppereisiga Bostonisse või San Franciscosse.

18 kuud, et saada digitaalseks turundusspetsialistiks

 • Omandada digitaalse turunduse põhialused: Kursused annavad strateegilisi oskusi, et edukalt juhtida ettevõtete strateegiaid digitaalses maailmas, mis on täis klientide, toodete ja koostoimete andmeid. Esimese poolaasta lõpuks on teil võimalik kõndida mis tahes ettevõttesse ja saada digitaalseks Savvy spetsialistiks, kes teab, kuidas online-tehnoloogiate plahvatuslikust kasvust ettevõtluse arendamiseks kasu saada.
 • Uuendused andmerikkas ärikeskkonnas: Digitaalse turunduse ja andmeteaduste magistrikraad keskendub ka andmeanalüütikale, mis hõlmab äri, kodeerimist, juurdepääsu andmebaasidele, andmeteadust ja masinõpet Pythoni abil. Programmi eesmärk on aidata teil mõista kõige uuenduslikumaid tehnoloogiaid ja omandada oskused tulevaste turunduse tehnoloogiliste häirete juhtimiseks.
 • Rahastajate tegelike vajaduste rahuldamine: värbajad seisavad silmitsi tõelise väljakutsega leida noori talente, kellel on „kahesuguse pädevusega” talendid, kes suudavad pakkuda tõelist lisaväärtust sügava digitaalse ümberkujundamisega silmitsi seisvatele tööstusharudele. Paljud ettevõtted teevad juba praegu koostööd emlyon business school ja värbavad selliseid õpilasi nagu Amazon, IBM, Google, TF1, Facebook või Microsoft jne.

Programm

Digitaalse turunduse ja andmeteaduse pedagoogika magistrant ühendab unikaalselt tugeva akadeemilise tausta ettevõtlusõppes, turunduses, andmeanalüüsis ja strateegias põhjalike ja konkreetsete digitaalsete teadmiste ning andmepõhise turundusega.

Tervitatav sõna

„Tehisintellekt areneb kiiresti ja muudab kasutaja käitumist ja igapäevast elu inimlike mõtetega võrreldava intelligentsusega elastsete, kohanemisvõimeliste masinate abil. Üldiselt AI-ks klassifitseeritud võimete hulka kuulub inimese kõne edukas mõistmine, loomuliku keele töötlemine (arvutite ja inimese vahelise suhtluse parandamine); kõrgel tasemel konkureerimine strateegiliste mängusüsteemide, autonoomsete autode, sisu edastamise intelligentse marsruudi ja keerukate andmete tõlgendamise osas.

Ettevõtjate jaoks on üks peamisi eeliseid klientide vajaduste ja soovide, eelistuste ja käitumise mõistmisel tõhusamal viisil. "

Margherita Pagani - emlyon business school digitaalse turunduse emlyon business school , väärtuse loomise tehisintellekti uurimiskeskuse direktor ja programmi kaasdirektor

"Programmi eesmärk on aidata õpilastel arendada uusi kompetentse, mis on vajalikud arenevas AI juhitud ökosüsteemis turundustehnoloogiks ning mõistma digitaalse turunduse ja tehisintellekti juhtimisprobleeme. Programmi eesmärk on anda õpilastele oskused kahel erialal. nagu digitaalne turundus ja infoteadus, mis tunduvad väga erinevad, kuid on tegelikult üksteist täiendavad.

Eesmärk on siin otsene kogemuspõhine õpe ja mitte ainult teooriapõhine õpe. Pakume ümbritsevatele kogemusi erinevates kultuurides (Euroopas, USA-s ja Aasias), ülikoolides ja ettevõtetes ning koos professionaalidega, kes on igapäevaselt sukeldunud digitaalsest turundusest, tehisintellektist ja andmeteadusest. Kogemuste jagamine aitab nii inspireerida kui õpetada. Pakume hädavajalikke tööriistu: iga inimene saab neid siis kasutada oma reisi järgmistel etappidel. ”

Clément Levallois - turu ja innovatsiooni osakonna dotsent, arvutuslik sotsiaalteadlane ja programmi kaasdirektor.

Karjäär

Karjääriteenuste rada

Digitaalse turunduse ja andmeteaduse magistrantuuri üliõpilasena saab kasu pühendunud karjääriteest, mis hõlmab töötubasid, ekspertide paneele, laata, üritusi, ettevõtete külastusi jne.

Karjääriteenuste osakond toetab pidevalt karjääri eesmärkide kindlaksmääramist ja tegevuskavade väljatöötamist. Programmiga seotud karjääriteenused hõlmavad järgmist:

 • Töökojad: Karjääriseminarid aitavad teil valmistuda oma praktikaotsingu ja tulevase karjääri jaoks. Enesehindamise vahendid ja individuaalne juhendamine annavad teile võimaluse oma järgmise käigu ettevalmistamiseks.
 • Tööriistad: Meie laialdased karjäärivahendid aitavad teil saada rohkem teavet partnerettevõtete ja sektorispetsiifiliste ressursside kohta, sealhulgas praktika- ja tööpakkumiste andmebaaside kohta.
 • Üritused: emlyon business school ülikoolilinnakud külastavad igal aastal üle 200 ettevõtte ja pakuvad õpilastele pidevat juurdepääsu äriringkondadele.

Lõpetage tööhõive tulemused

Loomulikult pole hiljuti lõpetanute kohta statistikat saadaval, kuna programm on uus. Kuid võite viidata emlyon business school tööalase konkurentsivõime keskmistele meie teiste magistriõppekavade kohta. Võttes arvesse kogemusi ja ajaloolisi andmeid, võite mõistlikult oodata:

 • Tööhõive määr 90% 6 kuu jooksul.
 • Minimaalne keskmine palk 40 eurot / 45k, mis põhineb lõpetanute palgal viimastel aastatel meie MSc programmides.
 • Geograafiline asukoht: kogu maailmas, tavaliselt 70% Prantsusmaal saab esimese töökoha pärast kooli lõpetamist, enamasti Pariisis.

Saage teada, kuidas soovitud tööd valida

Kui olete lõpetanud digitaalse turunduse ja andmeteaduse magistrantuuri, saate te ise digitaalse turunduse professionaalideks, kes on võimelised juhtima ja uuendusi andurikka ettevõtluskeskkonna alal . Teil on hea ettevalmistus töötamiseks idufirmade või suuremate kaubamärkide müügi- või turundusosakonnas ettevõttest tarbijani või ettevõttest keskkonda.

Sul on ka järgmised nõuded:

 • reklaamiagentuurid, kes otsivad mitme kanaliga suhtlemisest teadlikke turundusspetsialiste,
 • oma klientide digitaalset ümberkujundamist juhtivate ettevõtete nõustamine,
 • digitaalsed meedia- ja tehnoloogiaettevõtted, kes otsivad tugeva ärialase juhtimisega juhte, kes tunnevad ka oma kaubandust.

Programmiga arendatud oskused avavad suured silmapiirid, kuna kõik ettevõtted on nüüd andmete ja digitaalsete häirete poolt vaidlustatud. Olete valmis spetsiaalseteks turundus- ja äripositsioonideks, mis on uuendatud digitaalsele ajastule, näiteks:

 • Digitaalse turunduse juht
 • Digitaalsete lahenduste juht
 • Digitaalne projektijuht
 • Andme analüütik
 • Business intelligence analüütik
 • Digitaalanalüütik
 • Digitaalse transformatsiooni konsultant või projektijuht
 • Sotsiaalmeediumihaldur
 • Online-meedia planeerija

Sisseastujale

Digitaalturunduse ja andmeteaduse magistrantuuri kandidaadid peavad omama bakalaureusekraadi ükskõik millises valdkonnas.

Pange tähele: 3-aastase bakalaureusekraadi võib heaks kiita suurepäraste profiilide jaoks, sealhulgas prantsuse Bac 3.

Kalender

Valikuistungid kestavad novembrist juulini.

Kui teie taotlus on täielik, saate vastuvõtukomisjoni lõpliku otsuse 15 tööpäeva jooksul. Palun saatke oma registreerimisvorm tagasi 10 tööpäeva jooksul pärast teie vastuvõtu tulemusi.

Vastuvõtmise protsess

emlyon business school arvestame taotleja kogu potentsiaaliga. Elemendid, näiteks teie motivatsioon jätkata digitaalse turunduse ja andmeteaduse magistrantuuri, kaaluvad teie taust ja karjäärisoovid meie valikumenetluses sama tugevalt.

Online-rakendus

Te saate taotleda oma isikliku ruumi kaudu (programmi juhtpaneel). Peate esitama järgmise teabe:

 • Kokkuvõte,
 • Kaks soovituskirja (valikuline),
 • Ametliku kehtiva isikutunnistuse või passi koopia,
 • Teie viimase akadeemilise kraadi tõestatud koopia, mis on tõlgitud inglise või prantsuse keelde,
 • Juhtimisvõime ametliku testi tulemus: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (valikuline),
 • Inglise keele test (valikuline).

Tuletame meelde, et see programm on täielikult edastatud inglise keeles. Seetõttu on sisseastumiseks, kursuste läbimiseks ja teiste kohordi liikmetega tõhusaks suhtlemiseks vajalik täielik inglise keele oskus. Sisseastumisprotsessis hinnatakse teie inglise keele taset, võttes arvesse 2 erinevat põhialust:

- kõigi taotlusfailis olevate kirjalike ja redaktsiooniliste elementide kontrollimine
- emlyon business school veebipõhised testid

Taotluse tasu

Taotluste tasud: 120 €

Rahastamine

Õppemaksud

24 500 eurot

Kõik näidatud tasud hõlmavad õppemaksu, registreerimistasusid ja elukestvat liikmelisust emlyon business school igavesti vilistlaste võrgustikus.

Programmi ametlikust pikkusest pikemate uuringute pikendamise eest tuleb maksta 500 euro suurune haldustasu aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem