Department ülevaade


Department of Electrical Engineering Southern Taiwan University
loodi 1969. Praegu on 37 õppejõud aktiivselt osaleda teadus-ja õppetöö kolmes eriala: Kontroll ja IC, Power and Information, biomeditsiinitehnika Electronics. Seisuga juuni 2007, registreerimise EE osakond 1101, sealhulgas 989 on bakalaureuse programmi ja 112 kraadiõppe programmi. STUT EE osakond pakub programme, mille sõlmimise BS, MS-ja doktorikraadi.

Vastavalt mai 2007 küsimust hindamine, kaks korda kuus avaldamist pühendatud hindamise ja akrediteerimise kõrghariduse Taiwanis uuring, mis põhineb andmete ISI Web of Science 2002-2006, STUT's EE osakonna 15. kohal nii "koguarv paberid "ja" koguarv tsitaate "kategooriatesse kõigi Elektrotehnika Osakonnad Taiwan. Alates 2000 STUT's EE osakond pidevalt seas top EE Osakonnad eraülikoolide arv uurimistoetuste National Science nõukogu Taiwan.

Aastal 2006, meie bakalaureuse programmi poolt akrediteeritud IEET Taiwani vasteks ABET, mis on ka allakirjutanu Washington Accord. Meie kraadiõppe programm oli akrediteeritud ka sama asutuse 2008.Programmi kirjeldus

Augustis 2007 STUT's EE osakonna laiendatud soojem oodatud üliõpilased kogu maailmast ning alustas rahvusvahelist magistriõppekava. See on meie loodame, et see programm hakkab mängima olulist rolli mitte ainult STUT loengusse, vaid ka piirkondliku koostöö kogu Aasias ja väljaspool seda.

&nbsp

Õppekavad Rahvusvahelise õppekava Elektrotehnika

Elektrotehnika osakonna, Lõuna-Taiwan University


1. Minimaalne muidugi krediiti magistrikraadi 26, sealhulgas 2 kohustuslik loomulikult krediidi, 24 plaanilist muidugi krediiti. 6 Thesis krediiti on vaja ka lisaks eelpool muidugi krediiti.

2. Enne lõpetamist, üliõpilased selles programmis peab oldud 24 plaanilist muidugi krediiti kursustel elektrotehnika osakonna, Lõuna-Taiwan University (edaspidi "kõnealune osakond" ülejäänud märgib siin.)

3. Kursuse omandatud krediite väljaspool seda osakond võib neid lugeda muidugi krediiti magistrikraadi ainult juhul, kui need on heaks kiidetud juhataja selles osakonnas.

4. Iga aspirandina peab esitama kirjaliku tõendi vastuvõtmise paber esitamist refereeritud konverentsi või ajakirja enne taotlemise doktoritöö. Sellised tõendid vaatab läbi ametkondliku komitee akadeemilise siseasjadesse.

5. Valikained võib muutuda.

6. Hinne Thesis krediiti on keskmine antud hinnete doktoritöö komitee liikmetele. Lõpetamise hinne on kaalutud keskmine klasside loomulikult krediidi ja palgaastme Thesis krediiti.

&nbsp


Kuidas taotleda


Selleks, et taotleda, palun esitada järgmised:


1. Taotlusvormi

2. Official Graduation diplom ja akadeemiline õiend või Marks Sheet

3. Veterinaarsertifikaat

4. Tähte soovitus

5. Official finantsselgituses isiklikke sääste

6. Statement of Purpose või Isiklik Essee

7. Tõend keele tasemeeksami

Järgmine oskuse eksamid on vastuvõtt: TOEFL (miinimum 500, IBT 61), TOEIC (minimaalselt 650) või IELTS (vähemalt 5,0).

8. Muud asjakohased dokumendid või auhinda, mis võiks edendada oma taotluse

9. SPM, STPM või UEC Transcript (Malaisia Senior keskkooli õpilased Only)

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Southern Taiwan University of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date