Hariduselt Energiatehnoloogia Ja Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Energiatehnoloogiate ja juhtimise magistriprogramm lõputööga on teadusuuringutele suunatud 2-aastane kraadiõppe programm, mis on mõeldud õpilastele, kes on motiveeritud varustama end tehniliste, teaduslike ja majanduslike oskustega, et mõista ja lahendada energiaalaseid väljakutseid nii riiklikul kui ka globaalsel tasandil. See täiskohaga programm võimaldab õpilastel töötada interdistsiplinaarsete teadusprojektide kallal sellistes valdkondades nagu taastuvenergia süsteemid, säästev transport, elektri- ja hübriidsõidukid, akud, kütuseelemendid, energiasüsteemide modelleerimine ja energiamajandus. Selle paindliku õppekava eesmärk on pakkuda õpilastele mitmesuguseid valikuid, mis sobivad kõige paremini nende vajaduste ja huvidega. Sihtrühmaks on inseneri- ja loodusteaduste taustaga õpilased, kuid programm on avatud ka majanduse ja juhtimise taustaga tudengitele, kes on valmis töötama tehniliste aspektidega multidistsiplinaarsetes projektides.

Vastuvõtutingimused

Magistriprogrammide taotlusi hindab vastav sisseastumisžürii koos üksikute programmitöödega. Sisseastumine lõpetatakse žürii soovitusel vastava koolilõpetajakomisjoni kinnitamisega ja sellest teatatakse taotlejatele.

Kandidaate võidakse kutsuda kirjalikele eksamitele ja vestlustele. Kõik kirjalikud eksamid ja intervjuud toimuvad inglise keeles.

Teie registreerimine toimub pärast Türgi kõrgharidusnõukogu nõusolekut viimati lõpetanud kõrgema õppeasutuse ja õppekursuse samaväärsuse kohta.

Vajalikud dokumendid

  • Veebitaotlusvorm: kandidaadid saavad veebipõhise taotlusvormi kaudu taotleda rohkem kui ühte programmi. Iga rakendusprogrammi jaoks tuleb täita eraldi vormid. Taotluspaketi tuleks lisada täidetud taotlusvormi väljatrükk. Taotlejad saavad kas taotluspaketi koos nõutavate dokumentidega esitada isiklikult või saata posti teel Student Resourcesile. Iga taotletava programmi kohta tuleb esitada eraldi taotluspakett. Kõik taotlusdokumendid saavad Sabancı ülikooli omandiks. Soovitatakse säilitada TOEFLi, GREi ja ALESi hinnete originaalaruanded teie jaoks ning kandideerida koos nende eksamite koopiatega.
  • Ametlik ärakiri: pitseeritud ja võetud taotleja ülikooli tudengite ressurssidest / asjaajamistest, näidates ära kursused ja läbitud hinded.
  • Kaks soovituskirja: need tuleks saata kas veebis või pitseeritud ümbrikus. Pärast veebiavalduse täitmist saadetakse teie soovitustele automaatselt e-kiri, mille sisestate soovituste ossa. Soovituse soovijad saavad lingil klõpsata, et kirjutada soovituskirjad või anda kirjad suletud ümbrikusse, millele on alla kirjutatud ja tembeldatud.
  • Üks foto: kui olete juba ühe foto oma veebirakendusele lisanud, ei pea te seda saatma.
  • Kraadiprogrammi sisseastumiseksami tulemus: mõni järgmistest teaduse testi tulemustest keelab min. hinded ja mis jäävad kehtivusaja piiresse: ALES: numbriline ALES min. skoor 65; GRE: 153 (skoor praegusel skaalal); GAT: akumulatiivne protsent: `(rahvusvahelise üliõpilase jaoks). Koopiad on taotlemiseks vastuvõetavad, kuid vastuvõtu ajal tuleb esitada originaalkoopiad. Kraadiõppe programmi sisseastumiseksami tulemused peavad olema tehtud mitte rohkem kui 3 aastat, GRE 5 aastat ja GAT 2 aastat.
  • Inglise keele eksami tulemus: Kuna Sabancı ülikooli õppekeeleks on inglise keel, keeldub ükskõik milline järgmistest inglise keele tasemeeksami tulemustest min. hinded ja mis kehtivad kehtivusaja jooksul: TOEFL: Min. skoor 80 Interneti-põhises testis; KPDS: Min. skoor 67; ÜDS: Min. skoor 67; YDS: Min. skoor 67; e-YDS: Min. skoor 67. PTE: Min. Skoor 69; CAE: min B; CPE: Min. C. Koopiad on taotlemiseks vastuvõetavad, kuid vastuvõtu ajal tuleb esitada originaalkoopiad. Pärast testi kuupäeva kehtivad TOEFL, PTE skoorid 2 aastat, CAE ja CPE skoorid kehtivad 3 aastat ning e-YDS, YDS skoorid kehtivad 5 aastat. *
  • Eesmärkide avaldus
  • Kraadinõuded: Kõigi kraadiõppe (magistri- ja doktorikraad) programmidesse kandideerimiseks on vajalik bakalaureuse kraad. Võimalik on taotleda doktorikraadi. ainult bakalaureuse või bakalaureuse kraadi omandavad programmid. Kandideerida võivad kõigi põhikraadide omanikud. Taotlejal peaks olema bakalaureuse- või magistriõppe diplom, et ta saaks vastu kraadiõppesse, ja doktorikraadi omandamise lõputunnistus. Taotlejad peavad oma varasema kraadiõppe programmid läbima hiljemalt vastuvõtuperioodiks.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. ... Loe edasi

With science, technology, and social structures advancing day by day, the world needs more qualified individuals who possess the knowledge and skills required to pursue a career anywhere in the world. Aware of this pressing issue, in 1994 the Sabancı Group decided to establish a "world university" led by the Sabancı Foundation. The seeds of Sabancı University, the Sabancı Group's most comprehensive social responsibility project in the field of education, were sown in the summer of 1995, at a search conference. Right now, Sabancı University is the highest ranked Turkish university in THE World University rankings and only one of the two Turkish universities that rank in the top 500. Sabancı Holding is a strategic portfolio company that focuses on creating value add with the Group’s ecosystem and prioritizes a high-performance culture. Sabancı Group companies currently operate in 12 countries. Sabancı Group has 70 companies and 60.000 employees. These enterprises collectively have also contributed significantly to the development of Turkey’s economy. Sabancı Holding’s own shares, as well as the shares of its 11 subsidiaries, are listed on Borsa Istanbul (BIST) and constitute 8.1% of total market capitalization of Turkish equity market. Näita vähem