Hariduselt Ettevõtluse Ja Innovatsiooni Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kui soovite arendada oma ettevõtet, käivitada järgmine suur digitaalne platvorm, kasvatada olemasolevat pereettevõtet, kasutada uuendustegevust muutuste katalüsaatorina rahvusvahelises organisatsioonis või luua sotsiaalse ettevõtte, millel oleks maksimaalne positiivne mõju, siis see kursus on teie jaoks.

Meie uus ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise magistrikraad annab teile nii teoreetilise arusaamise viimastest asutamisest kui ka tehnoloogilisest mõtlemisest, aga ka praktilistest oskustest keerulises tulevikus navigeerida ja kiirendada ettevõtte kasvu. Programm on loodud teie ärioskuste kujundamiseks, mis võimaldab teil hallata ebakindlust, töötada välja tugevaid algatusi ja viia teie valitud ettevõtmise kiirendatud kasvuni.

Õpid professionaalidelt ja praktikutelt, kellel on kogemusi kogu ettevõtluse ja innovatsiooni vallas, ning juhtivatest akadeemikutest, kes integreerivad uusimaid uuringuid ja mõtlemist oma õpetamisse.

Me mitte ainult ei varusta teid põhiliste ärialaste oskustega, vaid pakume ka teile uusi ideid, tööviise ning vahendeid ja raamistikke, mis on olulised ettevõtluse loomiseks kiirenduse ajastul.

Praktilisi tegevusi, sealhulgas hackathonid, disaini sprints ja äritegevused, arendate oma ettevõtlusoskusi ja õppite esmakordselt, kuidas innovatsiooni kohandada ja hallata.

Programmi struktuur

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Õppimine ja õpetamine

Ettevõtluse Ja Innovatsiooni Juhtimise MSc pole teie tüüpiline kraadiõppe programm. Teil on kokkupuude paljude traditsiooniliste lähenemisviiside, näiteks loengute, rühmatööde ja õpetustega, mitmesuguste uuenduslike õpikogemustega, näiteks hakatonite ja disainprintidega.

Te „õpite tehes” väikese sarnase mõtlemisega õpilaste rühmaga, kes soovivad häirida traditsioonilisi tööviise ja mõjutada muutusi.

Tehakse kõik endast oleneva, et pakkuda kõrgetasemelist mitmekülgset õpikogemust, mis muudab iga aine kättesaadavaks. See ulatub interneti-eelsest õppimisest kuni ühekordse juhendamiseni.

Mooduleid hinnatakse grupitöö, kursuste, projektitöö ja eksamite seguga; nende komponentide kaalumine varieerub vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele.

Sisenemisnõuded 2020

  • UG aste 2: 2 ükskõik millises õppeaines ja IELTS 7,0 või kõrgem vähemalt 6,0 ükskõik millises osas.
  • IELTS (akadeemiline) Üldiselt vähemalt 7,0 ja muus jaotises vähemalt 6,0.
  • TOEFL IBT * Vähemalt 100 minimaalse punktisummaga 21 kirjutamiseks, 21 kuulamiseks, 22 lugemiseks ja 23 rääkimiseks.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

Ettevõtluse ja innovatsiooni juhtimise magistriõpe varustab teid kiiresti ja enesekindlalt võimaluste kindlakstegemisega ja nende muutmisega käegakatsutavateks ettevõtmisteks. See programm põhineb teadmistel ja oskustel, mis võimaldavad teil määrata oma karjääri, olla see, et tekitaks mõju sotsiaalse ettevõtluse kaudu, rakendades innovatsiooni rahvusvahelisse organisatsiooni, kiirendades perefirma kasvu või luues järgmise eduka digitaalse käivitamise garaaž - see on teie enda otsustada.

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub laias valikus tuge, mis aitab teil arendada tööalase konkurentsivõime ja ettevõtluse oskusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Loe edasi

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Näita vähem