Hariduselt Ettevõtte Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

126794_pexels-photo-3184291.jpeg fauxels / pexels

Magistriprogramm, mille andis välja Birminghami ülikool

Mittekohaliku kursuse registreerimine nr.252953

Ülevaade

Üha tiheneva konkurentsiga ettevõtluskeskkonnas on suur nõudlus loovuse, innovatsiooni ja ainulaadsuse järele - ja kasvav nõudlus ettevõtete järele on ettevõtlikud. Meie ettevõtte juhtimise kursus on välja töötatud koostöös valdkonna spetsialistidega, et anda teile äriteadmisi ja töökogemusi, mida peate ettevõtte teenindussektori juhtivatel kohtadel edasijõudmiseks. Kursus annab teile ka oskused luua oma ettevõte ja õppida, kuidas strateegiliselt kasvada ja areneda. Ettevõtluse aluse uurimisel arendate edasi oma äri- ja juhtimisoskusi, mis võimaldavad teil uusi ärivõimalusi tuvastada ja neile reageerida. Saate oma viimase aasta uurimisprojekti jaoks välja töötada oma äriplaani, meie tööstuspartneritega panustades teie ettevõtte arendusprotsessi.

Moodul

Ettevõtte loomine ja arendamine

Ettevõtte loomine ja arendamine kaasab õpilasi ettevõtte tegevuse praktilisematesse elementidesse mitte ainult uute ettevõtete loomise, vaid ka ettevõtluskeskkonna ettevõtluse ja ettevõtluse kasvu osas. Moodulis uuritakse ettevõtte asutamise ja kasvu peamisi põhimõtteid, sealhulgas ettevõtlus, ettevõtluse loovus, ettevõtte kasv, äriplaneerimine, strateegia sõnastamine ja ettevõtte täiustamine.

Enterprise Project

Moodul laiendab ja arendab õpilaste teadmisi ja oskusi ettevõtlusuuringutele keskendumiseks ja nendeks ettevalmistamiseks. See tutvustab õpilastele kriitilise hindamise ja uurimismeetodite distsipliine, samuti ettevõtluse uurimisprojekti kavandamist ja teostamist. Projekt võib toimuda uue ettevõtte käivituskava või olemasoleva ettevõtluse arengukava vormis. Eesmärk on arendada õpilaste oskusi ja teadmisi olulistes uurimisvahendites, mida nad vajavad nii edukaks kraadiõppeks kui ka füüsilisest isikust ettevõtjate või tulevikujuhtidena. Moodul võtab kasutusele struktureeritud lähenemisviisi, pakkudes peamist valikut tööriistu, mis võimaldavad rakendada kriitilisi hindamis- ja uurimistöö kujundamise oskusi. Õpilasi julgustatakse proovima integreerida mõisteid ja teadmisi programmi mitmest moodulist ning kasutada mitmesuguseid allikaid. Ettevõtlusprojekti kavandamine, kavandamine ja läbiviimine on õppija individuaalne tegevus, mille viib läbi vastava kogemusega akadeemiline / ettevõtte mentor.

Ettevõtlik rahastamine

Selle mooduli eesmärk on arendada õpilaste mõistmist ja teadlikkust rahanduse põhimõistetest ettevõtluse seisukohast finantsaruannete analüüsi, käibekapitali juhtimise, prognoosimudelite, kapitali eelarvestamise ja investeeringute hindamise osas. Moodul paneb rõhku sellele, kuidas juhid saavad finantstehnikaid kasutada väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes ja alustavates ettevõtetes tehtavate otsuste suuremaks parendamiseks.

Rahvusvaheline ettevõtlus

Selle mooduli eesmärk on arendada õpilaste arusaamist ja teadlikkust rahvusvahelisest ettevõtlusest teenindussektoris. Rõhuasetus on ettevõtluse uurimisel ja kritiseerimisel nii Suurbritannias kui ka rahvusvaheliselt. Üksikasjalikumalt uuritakse ettevõtlusettevõtete organisatsioonilist kasvu, sealhulgas alternatiivseid kasvustrateegiaid. Samuti võetakse arvesse rahvusvahelises keskkonnas levinud võimalusi ja väljakutseid.

Turundus ja digitaalne meedia

Selle mooduli eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam turundusest ja digitaalsest meediumist globaalsete reiside ja turismi kontekstis. Interdistsiplinaarset lähenemist kasutades ühendab see moodul teoreetilise aluse kaasaegsete turunduse ja digitaalse meedia tehnikate ning tavadega. Põhiteemad käsitletakse ja käsitletakse kontekstides praktiliste rakendustega.

Isikliku juhtimise arendamine

Pidevalt muutuvas ja väljakutseid pakkuvas ärikeskkonnas on tugev juhtimine äriedu jaoks ülioluline. Sellistel muutuvatel aegadel vilunud saamiseks peavad ettevõtjad arendama isiklikku juhtimisoskust. Algselt tutvustatakse moodulis tänapäevaseid juhtimise teooriaid ja mudeleid. Sellest alates antakse õpilastele võimalus arendada isiklikke juhtimisoskusi, sealhulgas juhendamist, juhendamist ja suhtlemist. Moodul võimaldab ka õpilastel mõtiskleda varasemate ja olemasolevate juhtimiskogemuste üle, töötada läbi juhtumianalüüse, teha ärialaseid teadmisi ja suhelda teistega kriitilises dialoogis, et arendada oma juhtimisoskusi ja -pädevusi.

Riski ja ettevõtte strateegiline juhtimine

Ettevõtted tegutsevad globaalses, keerulises ja üha dünaamilisemas keskkonnas. Seetõttu on ettevõtjate ja juhtide jaoks hädavajalik välja töötada ja rakendada tõhusad strateegiad, et tulla toime ettevõtlusega kaasnevate riskidega nendes muutlikes keskkondades. See moodul loob raamistiku riskide tuvastamiseks, hindamiseks, kvantifitseerimiseks ja tõhusate riskide vähendamise strateegiate väljatöötamiseks. Seda uuritakse nii VKEde kui ka ettevõtete äritegevuse vaatenurgast. Arvesse võetakse ka ettevõtjate ees seisvaid väljakutseid riskide juhtimisel. Erinevate raamistike läbivaatamise kaudu antakse õpilastele võimalus hinnata ja rakendada riskijuhtimisvahendeid ja -tehnikaid reaalajas olukordades.

Iga kvalifikatsiooni tunnustamine, milleni see kursus võib viia, on individuaalsete tööandjate äranägemisel.

Sisenemise nõuded

Akadeemilised nõuded

 • Asjakohane bakalaureuse kraad (või samaväärne) tunnustatud asutusest.
 • Kõik vastuvõtud määrab UCB.
 • Muud individuaalsed taotlused võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi.

Inglise keele nõuded

 • IELTS 6.0 või
 • Parooli inglise keele test 6.0 või samaväärne

Tasud

Programmi kogumaks on 7 õppeploki eest 99 600 HK $, mis makstakse üle 6 osamakse HK $ 16,600 eest. Iga õppeplokk sisaldab loengu märkmeid, õppepakki, esimese hindamise märgistust ja tagasisidet ning 1 eksami korduseksamit või ülesande uuesti esitamist.

Taotlemise kord

Taotlejad peavad esitama Aston Institute järgmised andmed:

 1. Täidetud avalduse vorm
 2. Maksa taotlemistasu HKD $ 350 PayPali kaudu (tagastamatu)

Ülikoolist

Birminghami ülikooli kolledž

Birminghami ülikooli kolledžis (UCB) on üle 8000 üliõpilase, kellest 1100 on rahvusvahelised üliõpilased 65 riigist. Birminghami ülikoolikolledž on akrediteeritud Birminghami ülikooli (Russelli grupi ülikool) poolt ning paljud selle sihtasutuse kraadid, bakalaureusekraadid ja magistrikraadiprogrammid viivad kraadi omandamiseni, mille on andnud Birminghami ülikool. See hõlmab äriettevõtte BA (Hons) ja turunduse juhtimise bakalaureusekraade, mida praegu pakutakse Hongkongi Aston Institute .

Birminghami ülikooli ja Birminghami ülikooli kolledži partnerlus

Kaks Birminghami ülikooli on allkirjastanud lepingu, mis kasutab ära iga institutsiooni tugevusi. Koostööga tähistatakse 22 aastat kestnud suhteid, mille tulemusel Birminghami ülikool on akrediteerinud ja andnud 20 000 University College Birminghami kraadi.

Partnerlus loob uue koostöömudeli, rakendades meie kahe ülikooli erilisi ja kollektiivseid tugevusi, et parandada noorte tulemusi mitmesuguste ühistegevuste kaudu, sealhulgas:

 • Täiendades veelgi üliõpilaste võimalusi saada kõrgharidusele täiendõppe marsruute
 • Akadeemilise õppejõu koolitus ja arendamine
 • Paremate Birminghami õpilaskogemuste loomine, jagades ruume
 • Aidates rahvusvahelistel tudengitel saada juurdepääsu haridusvõimalustele Birminghamis
Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Aston Institute is registered with the Education Bureau and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy focuses on an international ... Loe edasi

Aston Institute is registered with the Education Bureau and provides academic and English courses for continuing and further education. Our teaching and learning philosophy focuses on an international perspective, with courses and qualifications benchmarked according to international standards. Näita vähem