Hariduselt Finantskontroll ja Juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduselt Finantskontroll ja Juhtimine

MSc Financial Compliance kursus on loodud selleks, et anda õpilastele strateegilised oskused mitte ainult regulatsioonide ja vastavusfunktsioonide analüüsimiseks, vaid ka muude finantsasutuste ees seisvate riskide, sealhulgas turu, krediidi ja likviidsuse osas.

Te saate fundamentaalse arusaama finantsturgudest ja finantsasutuste muutuvast kohast maailmamajanduses. Peamine eesmärk on uurida finantseerimisasutuste erinevaid ohte ja riske ning vastavusfunktsiooni rolli nende tuvastamisel ja nende vastu võitlemisel.

Põhitähelepanu keskmes on tööalane konkurentsivõime, see kursus tagab, et õpilased on pidevalt kursis viimaste arengutega selles pidevalt muutuvas valdkonnas.

119856_43-UPP-ThinkstockPhotos-652555588.jpg

Akrediteeringud ja pingeread

Õigusteaduse ülikool on Ühendkuningriigi pikim asutatud juriidilise ja ärikoolituse spetsialist, kelle tööalase konkurentsivõime määr on 97% *. Instituudil on üle 100 aasta kogemusi, mis toetavad õpilaste edukat karjääri.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Kes on programm?

See magistrikraad on ideaalne neile, kes on huvitatud karjäärist rahalise vastavuse osas. Ükskõik, kas soovite oma praeguses karjääris edasi liikuda, karjääri vahetada või sellel alal karjääri teha, see on teie jaoks kursus. Berliin on eelseisv ja tulevane rahanduskeskus ning mitmekesise elanikkonnaga ideaalne koht rahvusvahelise hariduse omandamiseks. Saate võimaluse sukelduda elavasse kultuuri, mida Berliin pakub, pakkudes samal ajal ülevaadet Saksamaa ettevõtetest, nagu Sony, Deutsche Bahn ja muud olulised ettevõtjad.

Kuidas sa õpid?

See kursus viiakse läbi interaktiivsel viisil, keskendudes reaalmaailmale. Õppimine toimub nii klassiruumis kui ka väljaspool seda. Näost näkku õppimist toetavad veebipõhised ressursid, sealhulgas Financial Times, juhtumianalüüsid, simulatsioonid, õppevideod, lugemismaterjalid, veebipõhine testimine ja tagasiside.

Programm koosneb kolmest õppetööst kontakti tunnist nädalas 30 ainepunktimooduli kohta, et edendada grupisuhtlust, aga ka isiklikku tuge üksikisikutele.

Karjäärisuund

Selle kursuse lõpetamisel on üliõpilastel vajalikud oskused ja teadmised finantsalase vastavuse karjääri muutmiseks või edasijõudmiseks.

Lisaks võivad selle kraadi lõpetanud üliõpilased kaaluda edasiste õpingute jätkamist mõne muu kutsekvalifikatsiooni, doktoriõppe või MBA kraadiõppega.

Meie pühendunud karjääriarenduskeskus aitab õpilastel mitmesuguste eriteenuste kaudu oma karjääri eesmärke täita ning loob pikaajalised suhted vilistlaste ja tööandjatega.

Karjääriarenduskeskus

Meie eesmärgid

 • Aidake õpilastel luua seoseid oma akadeemilise kogemuse ja valitud karjääritee vahel.
 • Pakuge karjääriga seotud haridusvõimalusi, mis aitavad õpilastel luua karjääriplaane ja tõsta nende ametialast ja isiklikku arengut.
 • Tehke koostööd vilistlastega, et edendada endiste ja praeguste õpilaste omavahelisi suhteid karjääri uurimiseks.
 • Tugevdab ja laiendab suhteid tööandjatega.
 • Ehitab strateegilisi partnerlusi kohalike ettevõtete ühendustega ja korraldab GISMA-s ettevõtetele ja üliõpilastele võrgustikuüritusi.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke maksekavasid, mis võimaldavad teil oma programmi lõivude kulusid jaotada kolme osamaksena.

Lisaks saate valida igakuiste osamaksetena. Soodustused on saadaval. Alustamiseks on vaja 2 000 € suurust tagatisraha.

Moodulid

See aasta koosneb järgmistest põhimoodulitest:

 • Väärtpaberite ja investeeringute alused
 • Globaalne finantskontroll
 • Riskijuhtimise ja vastavusfunktsioonid Basel III alusel
 • Finantskuriteod, rahapesuvastane võitlus ja küberturvalisus

Pluss:

 • Uurimismeetodid, erialane ettevalmistus ja doktoritöö / projekt

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • Koostöös õigusteaduse ülikooliga, mis on 150 aastat vana. See on üks Ühendkuningriigi staažikamaid juriidilise hariduse pakkujaid.
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Saadaval on stipendiumid ja paindlikud maksekavad
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa keele tunnid
 • Programmid õpetasid 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kursuse nõuded

 • Kas 2: 2 või kõrgem Suurbritannia bakalaureusekraadist finants-, raamatupidamis- või STEM-teemaga seotud valdkonnas või 2: 1 sõltumatult ainevaldkonnas või samaväärne kvalifikatsioon.
 • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.
 • Mittestandardsed kanded: mittestandardsed taotlejad on teretulnud GISMA-sse. Kandidaadid ilma bakalaureusekraadita võivad taotleda, kui neil on vähemalt 5-aastane juhtimiskogemus. Lisateavet ja üksikasju mittestandardsete rakenduste kohta võtke meiega ühendust.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Loe edasi

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Näita vähem