Hariduselt Infotehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Mõeldud koolilõpetajatele, kes soovivad liikuda informaatikast teiselt erialalt, see üheaastane programm pakub teile laialdasi tehnilisi teadmisi ja mõistlikku ärikonteksti IT-süsteemide haldamiseks. Neid on vaja IT-sektori põhivajaduste rahuldamiseks, näiteks suurprojektide kavandamine või äristrateegia täiustamine, ning need on vajalikud neile, kes soovivad IT-sektoris juhtida.

CV täiendamiseks võite valida kaheaastase programmi ja taotleda tasustatud 10-kuulist praktikakohta (aasta tööstuses).

Muidugi

Selle programmi kaudu saate põhjaliku teadmise tarkvara arendamisest ja toetavast tehnoloogiast, mis on seotud programmeerimise ja andmebaaside haldamisega. Saate aru tarkvarainseneride juhtimiseks vajalikest erialaoskustest nii individuaalselt kui ka meeskonna osana tarkvaralahenduse väljatöötamisel.

Rõhuasetusega sellele, kuidas arvutisüsteemid saavad äritegevust toetada ja e-kaubanduse rolli, saate üksikasjalikult aru äritegevuse ja IT-süsteemide sõltuvusest. Teile antakse teada IT-halduse väljakutsetest ja arendatakse terviklikku arusaama paljudest teguritest, millest edukad IT-projektid sõltuvad.

Lisaks sellele, et teile õpetatakse kasutama tööstusstandardseid tooteid, näiteks Oracle ™, on teil võimalus õppida tundma uusi ja kujunemisjärgus tehnoloogiaid, näiteks pilvandmetöötlust, mis muudavad radikaalselt IT-süsteemide pakkumise võimalusi ja ohte. Võite ka spetsialiseeruda veelgi enam äristrateegiale ja tehnoloogia rollile konkurentsieelise pakkumisel kõigis ärivaldkondades, alates väikesemahulistest projektidest kuni suurte organisatsioonideni. Lõpuks 60 krediiti 180 krediidi programmi käsitlevad väitekirja individuaalse järelevalve all. Programmi elluviimisel kasutatakse meie tipptasemel õpperessursse, mille meie üliõpilased on aastatel 2010-11 hääletanud Ühendkuningriigi parimatena.

See kraadiõppe programm järgib modulaarset mustrit, mis põhineb kahel semestril õpetatavat materjali, millele järgneb individuaalne projekt. MSc kraadi saamiseks vajate 180 ainepunkti; 120 ainepunkti tuleb õpetatud moodulitest ja 60 ainepunkti teie projektist.

Täistööajaga, osalise tööajaga või praktika ajal

Uuring üheaastase täisajaga või osalise tööajaga kolme aasta jooksul (60 ainepunkti aastas koos väitekirjaga aastal 3). Täiskohaga õppurid võivad valida, kas taotleda tasulist 10-kuulist praktikakohta kevadsemestri lõppedes ja enne magistriõppe lõpetamist 60 krediidi väitekirjaga. Piisava arengu korral toetame teid meie professionaalsete ja kogenud tööpraktika konsultantidega, kelle eesmärk on rahuldada teie individuaalseid eelistusi.

Vastuvõtukriteeriumid

Ootame avaldusi arvutikasutajate lõpetanutele, kellel on hea autasu (tavaliselt 2: 2 või üle selle) või samaväärse kutsekvalifikatsiooni mõnes muus valdkonnas kui informaatika. Meil on alati hea meel kaaluda sobivalt kvalifitseeritud rahvusvahelisi taotlejaid. Kui teie emakeel ei ole inglise keel, peate esitama inglise keele oskuse tõendi. Meie standardnõue on üldine IELTS-i tulemus vähemalt 6,5 ja mitte vähem kui 6 (muu inglise keele kvalifikatsioon on ülikooli poolt aktsepteeritud), ülikool pakub inglise keele kursusi, mis aitavad teil seda saavutada. Me oleme pühendunud võrdsete võimaluste pakkumisele ja tervitame avaldusi kogukonna kõigist osadest.

Kuidas kandideerida

Kursus algab iga aasta septembris, kuid avaldusi arvestatakse nende saabumisega aastaringselt. Täielikud üksikasjad ülikooli kandideerimise protsessi ja veebipõhise taotlusteenuse kohta on saadaval ülikooli võimalike tudengite lehtedel. Täiendage oma taotlust julgelt üksikasjaliku CV või muu toetava materjaliga, mida peate sobivaks.

Sinu tulevik

MSc Computing programmi eelmise IT-juhtimise voo lõpetanud töötajad on omandanud töö sellistes rollides nagu süsteemianalüütikud, ärianalüütikud ja IT-konsultandid.

Lõpetajad võetakse tööle igas suuruses organisatsioonides kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Näiteks on hiljuti lõpetanud töötajad töötanud kohalikes NHS Trustes, Logica, Sun Microsystems, BT ja USA Riiklikus Meditsiiniraamatukogus.

Õppemaksud

Täiskohaga

  • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: 9700 naela
  • Väljastpoolt ELi pärit üliõpilased: 22 950 naela

Poole kohaga

  • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: 4850 naela aastas
  • Väljastpoolt ELi pärit üliõpilased: 11 475 naela aastas
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience fo ... Loe edasi

Our world-leading research was ranked 5th amongst UK universities in the most recent Research Excellence Framework for quality and 2nd for impact. We provide an educationally outstanding experience for our students. Näita vähem