Hariduselt juhtimine: ettevõtluse ja innovatsiooni rada

Üldine

Programmi kirjeldus

ettevõtlus keskmes on edukas äri, innovatsiooni edendajana ja pidevalt jälitavad uusi saavutusi ja püüdlusi. Selles rollis, siis vastutab mõned kõige põnev, dünaamiline ja inspireeriv arenguid erinevates tööstusharudes. Avatud ettevõtluse, juhtimise või majandust lõpetajate MSc toetub oma olemasolevaid oskusi ja teadmisi ning arendada neid Magistriõpe tasandil.

Programm tutvustab õpilastele täiustatud juhtimise kontseptsioone kombinatsiooni abil core vundament teemasid enne valides ühe neljast spetsialist rada. Õpilased on ka võimalus valida segatud rada marsruudil õmblemine käigus oma äranägemisele.

Programm on struktureeritud kolme komponenti; kuus tuum sihtasutuse teemasid (60 krediiti), üks neljast spetsialist rada (60 ainepunkti) ja väitekirja (60 ainepunkti). MSc Management programm on hinnanud ainult kursuste, puuduvad eksamid.

Ettevõtlus- ja innovatsioonitee ettevõtjatel on ka võimalus uurida oma ettevõtte käivitamist.

Miks uurida selle kursuse

  • Võimalus õppida ühte neljast erialast; Strateegia, Operatsioonid, Ettevõtlus ja Innovatsioon ning Organisatsiooniline Juhtimine ja Muutused. Õpilased saavad õppida ka segatud rada, õmblemine programmi sobitada oma täpse nõuetele.
  • Toetab mitmesuguseid karjäärivõimalusi, sealhulgas konsultatsiooni-, teadus- ja poliitika kujundamist ning juhtivatel kohtadel nii VKEdes kui ka suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes. Ettevõtluse ja innovatsiooni rajajaks olevad üliõpilased saavad uurida oma ettevõtte käivitamist.
  • Birminghami Ülikoolist on eliidi institutsioon maailmatasemel ülikooli ja rajatised ning valiti The Times ja Sunday Times University of the Year 2013/14.
  • Birmingham Business School on ülemaailmne keskus õppe- ja teadustöö kvaliteedi, hoides "Triple Crown" rahvusvahelise akrediteeringuid: Amba, EQUIS ja AACSB.
  • Teid õpetatakse ekspert õppejõud sõbralik, toetav ja rahvusvahelises keskkonnas koos ainult kursuste hindamise struktuur iga moodul; 80% Individuaalne, 20% grupitöö.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne. Aste peab olema ettevõtluse, juhtimise, majanduse, raamatupidamise, rahanduse või sarnase ainevaldkonnas Business. Õpilased ilma eelneva uuringu Business võiks olla huvitatud meie MSc International Business.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem