Hariduselt Juhtimine Ja Rahvusvaheline Äri - (Birminghami Linnaülikool)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

122615_yB2LNf9C_400x400.png

Kas soovite õppida magistrikraadi ärijuhtimises Birminghamis? Meie MSc juhtimise ja rahvusvahelise äri kraad on akrediteeritud Chartered Management Institute (CMI) poolt.

Meie juhtimis- ja rahvusvahelise äri kursus õpetab teile põhioskusi ja atribuute, mida peate edukaks rahvusvaheliseks juhiks saamiseks. Saate vilunud strateegiliste ja taktikaliste äriotsuste tegemisel, mõistate rahvusvahelisi kultuurilisi erinevusi ning juhite ja motiveerite ettevõtteid rahvusvahelisel tasandil.

Teil on kogemus töötades rahvusvaheliselt mitmekesistes tudengimeeskonnapõhistes projektides, mis teevad koostööd tõhusate ja professionaalsete aruannete ja esitluste koostamisel moodulihinnangus, mis kajastavad rahvusvahelise juhtimise kutsepraktikat. Kogu kursuse vältel pakub kursuse meeskond teile vajalikku tuge oma potentsiaali realiseerimiseks ja ootame teiega koostööd, et arendada teie teadmisi, arusaamu ja oskusi teie valitud karjääriks.

Mida kursus hõlmab?

Esialgu uurite esimeses etapis peamisi väljakutseid, millega seisavad silmitsi globaalsed ettevõtted, et täielikult mõista juhtimise ja juhtimispraktika keerukust ja dünaamikat. See avardab teie oskusi korraldamisel, suhtlemisel ja teistega töötamisel, eriti üha mitmekesisemas kultuurilises kontekstis.

Kursuse teisel etapil hakkate uurima rahvusvaheliste operatsioonide juhtimise keerukust, mis on integreeritud ettevõtte sotsiaalse vastutuse, jätkusuutlikkuse ja innovatsiooni rolliga. Teile õpetatakse rahvusvahelist strateegiat, arendades samal ajal oma suurprojekti ettevalmistamisel ka teadusuuringute oskusi.

Viimane põhiprojekti moodul on kohandatud teie karjääripüüdlustele. Moodul pakub kolme projekti võimalust;

 • Tööpõhine õppemarsruut, mis võimaldab teil projekti seostada praeguse tööandjaga;
 • 'Nõustamisprojekti' võimalus, kus leiate kliendi, kellel on rahvusvahelise äri probleem, mille arvate, et saate selle lahendada;
 • Traditsiooniline väitekiri, mis hõlmab nii rahvusvahelise ettevõtluse teooria kui ka praktika põhjalikku uurimist, kasutades esmaseid uuringuid.

Ükskõik, millise marsruudi valite, annab see teile võimaluse tuvastada teie valitud teema ja majandusharu, mis on seotud teie rahvusvahelise äri erialaga, kohandades oma kraadi, et parandada oma tööalast konkurentsivõimet oma lõplikult valitud karjäärisihtkoha jaoks. Varasemad projektid on hõlmanud rahvusvahelist turundusstrateegiat, ülemaailmse tarneahela juhtimist toidusektoris ja jätkusuutlikkuse küsimusi puuvilla hankimisel.

Miks valida meid?

 • Te arendate ärijuhtimise põhioskusi, omades samal ajal võimalust saada täiustatud ja erialaseid teadmisi, mis aitavad teil siseneda keerukate ja väljakutsuvate rahvusvaheliste ettevõtmiste valdkonda.
 • Lõpetamisel saate Chartered Management Institute (CMI) valdkonnas tunnustatud kutsekvalifikatsiooni.
 • Te töötate koos paljude rahvusvaheliste üliõpilastega, pakkudes tõelist kogemust sellest, mis tunne on töötada ja teha koostööd oma eakaaslastega, kes esindavad erinevaid kultuure Euroopas, Nigeerias, Indias, Hiinas, Vietnamis ja Põhja-Ameerikas.
 • Teil on võimalus külastada juhtivat teenindus- või tootmisettevõtet, et saada ülevaade reaalainete globaalsete toimingute keerukusest, näiteks Jaguar Land Rover.
 • Teid toetab ärikeele diagnostika ja juhendaja tugi, mis aitab teil rahvusvahelises ärikeeles paremaks saada.
 • Teile õpetatakse kõrge kvalifikatsiooniga moodulijuhendajaid, kellel on märkimisväärne töökogemus mitmesuguste juhtimis- ja rahvusvahelise ärirollide alal.

122619_girl-presents-on-whiteboard1.jpgFoto autor: Matthew Henry, Burst

Kursus sügavuses

Et lõpetada see muidugi õpilane peab edukalt kõik järgmised põhilisi mooduleid (kokku 120 ainepunkti):

 • Juhtimisrahandus - 20 krediiti
 • Integreeritud äri - 20 ainepunkti
 • Juhtimise arendamine - 20 ainepunkti
 • Rahvusvaheline strateegiline juhtimine - 20 ainepunkti
 • Suurprojekt - 40 ainepunkti
 • Rahvusvahelise tegevuse strateegia ja uuendused - 20 ainepunkti
 • Kultuuridevaheline juhtimine - 20 ainepunkti

Et lõpetada see muidugi õpilane peab edukalt läbima vähemalt 60 krediiti mõni järgmistest näidisloetelu vabatahtlik mooduleid.

 • Teadusprojektide juhtimine - 20 ainepunkti
 • Teadustöö praktika - 20 ainepunkti

Kõigi põhimoodulite töökindlus on tagatud. Valikulised moodulid varieeruvad aastast aastasse ja avaldatud nimekiri on ainult soovituslik.

Kursuse struktuur

Kursus kestab 12 kuud (täistööajaga, septembri või jaanuari algus) või 15 kuud (täistööajaga, septembri algus) ja see jaguneb kolmeks etapiks, millest igaüks kestab vähemalt 10 nädalat (esimene etapp toimub kahel ametiajal) ainult 15-kuuline Pathway ). Hindamine on praktilist laadi, sealhulgas ülesanded, aruanded, esitlused ja eksamid.

Iga moodul koosneb loengutest, seminaridest, töötubadest, veebipõhistest interaktiivsetest tegevustest ja hinnangutest. Tavaliselt õpetatakse iga moodulit nädalas semestri jooksul, mis koosneb kolmest tunnist moodulist nädalas jagatuna üheks, kaheks või kolmetunniseks sessiooniks. 1. ja 2. etapis on 10-nädalase perioodi jooksul tüüpiliselt kokku 9 kontakttundi nädalas. 3. etapp koosneb kolmest tunnist kontaktaega nädalas, millele lisanduvad projekti järelevalvekoosolekud vastavalt vajadusele suurprojekti jaoks.

Iga 20-ainepunktiline moodul on kavandatud nõudma 200 tundi õpet, millest 30 või enam tundi toimub otsese kontakti kaudu moodulijuhendajatega. Ülejäänud aeg koosneb iseseisvast õppimisest, mis moodustatakse moodulõpetaja juhendamisel, et hõlmata selliseid tegevusi nagu veebipõhine õppimine, lugemine ja rühma- või meeskonnatöö.

Rõhku pannakse rühmale kui ressursile õppimiseks. Toimub grupiarutelu praktiliste juhtimisolukordade ja probleemide üle, kasutades juhtumianalüüse, probleemolukordi ja stsenaariume ning vajaduse korral osalejate enda kogemusi.

Programmi hindamine on mõeldud teie õppeprotsessi lahutamatuks osaks, täiendades ja tutvustades oma teadmisi ja praktikat. Kujundav tagasiside antakse teile enesereflektsiooni, eakaaslaste rühma ja juhendaja tagasiside kombinatsiooni kaudu. Kokkuvõtvad hinnangud näitavad, mil määral olete moodulite õpitulemused saavutanud.

Hindamine moodulites toimub erineval kujul, sealhulgas kursuste ülesanded, aruanded, kontrollitud hindamine, eksamid ja väitekiri või projekt. Võimalik, et peate väitekirja või projekti kaitsma viva kaudu, tuginedes programmis välja töötatud oskustele.

Kõik meie Juhtimine Pathways on professionaalne akrediteerimise Chartered Management Institute (CMI), samuti tagada kursused on asjakohased ja tipptasemel, see tähendab, et saate CMI QCF Level 7 tunnistus lisaks magistrikraadi pärast kooli lõpetamist.

Teile antakse CMI liikmelisus kogu kursuse vältel, kasutades ära täielikku juurdepääsu Management Directile, CMI juhtavale veebitoe tööriistale juhtidele ja juhtidele. Samuti saate õiguse osaleda CMI mentorluse skeemis ja teil on võimalus osaleda üritustel, aidates teil võrgustikku luua ja luua tööstussidemeid.

Sisenemise nõuded

Nõuame ühte järgmistest:

Olulised nõuded

Esmatähtis - sisenemine esimesse etappi (12 kuud)

 • Briti ülikooli või samaväärse asutuse diplom (vähemalt 2: 2)
 • Samaväärne lõputöö kvalifikatsioon ülemere ülikoolist või samaväärsest asutusest (vähemalt 2: 2)
 • Birminghami linnaülikooli poolt heaks kiidetud eelmagistriprogramm
 • Eelmagistriprogramm, mille keskmine keskmine on vähemalt 55%

Esmatähtis - sisenemine esimesse etappi (15 kuud)

 • Maksimaalne läbitav (kolmas) kraad Briti ülikoolist või samaväärsest asutusest või samaväärne välisriigi ülikoolis või samaväärses ülikoolis omandatud kraadiõpe.

Oluline - sisenemine teise etappi

 • Aspirantuur (tase 7 või samaväärne, minimaalne väärtus 60 krediiti) ettevõtlusaines, mis on kooskõlas valitud Pathway (rahvusvaheline äri, rahandus, turundus või ettevõtlus)
 • Kandidaadid peavad esitama laiendatud taotluse, et tõestada, kuidas nende kraadiõpe vastab programmi õpitulemustele samaväärsel etapil

Oluline - sisenemine kolmandasse etappi

 • Kraadiõppe diplom (tase 7 või samaväärne, minimaalne väärtus 120 krediiti) * ettevõtlusaines, mis vastab valitud Pathway (rahvusvaheline äri, rahandus või turundus).
 • Kandidaadid peavad esitama laiendatud avalduse tõendite kohta, kuidas nende kraadiõpe vastab programmi õpitulemustele samaväärsel etapil.
 • Kandidaadid peavad olema läbinud uurimismeetodite mooduli (tase 7 või samaväärne, minimaalne väärtus 20 ainepunkti) * ja nad peavad esitama originaalse väitekirjaettepaneku, mille programmimeeskond on läbinud enne riiki lubamise kinnitamist.

* Muud kvalifikatsioonid võetakse arvesse igal üksikjuhul eraldi.

Lisateave EL / rahvusvahelistele üliõpilastele

Oluline

Samaväärse kvalifikatsiooniga rahvusvaheliste taotlejate taotlused on teretulnud.

Lisaks ülaltoodud akadeemilise sisenemise nõuetele nõuavad rahvusvahelised ja EL-i üliõpilased ka selles tabelis täpsustatud kvalifikatsiooni.

Inglise keele nõuded 2020/21

 • IELTS: 6,0 üldiselt ja kõigis sagedusribades minimaalselt 5,5. Kui te ei vasta nõutavale IELTS-i skoorile, võib teil olla õigus osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Pange tähele, et sessioonieelsel inglise keele kursusel õppimiseks peab teil olema turvaline inglise keele test (SELT). Rohkem informatsiooni.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought afte ... Loe edasi

Ulearn has partnered with over 100 Universities in UK, USA and Canada. The Ulearn Universe includes prestigious Universities across the UK, offering hundreds of courses, including the most sought after, career-focused courses, panning through the most popular domains. Näita vähem
Halifax , Birmingham , Londoni Ealingi linnaosa , Manchester , Dundee , Greenwichi kuninglik piirkond , Gillingham , Kohtu hoov , Birmingham , Twickenham , Leicester , Coventry + 11 Rohkem Vähem