Hariduselt juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Iga organisatsioon eeldab tippjuhtkonna et sujuvalt ja tõhusalt. Alates strateegia ja poliitika arengut ja innovatsiooni, tugevad juhid viia edukaid ettevõtteid, sõidu neid edasi ja tõsta oma profiili, kasumi ja maine. Avatud ettevõtluse, juhtimise ja ökonoomika lõpetajate MSc on spetsialist programm, mis ehitab oma olemasolevaid oskusi ja teadmisi ning arendada neid Magistriõpe tasandil.

Programm tutvustab õpilastele täiustatud juhtimise kontseptsioone kombinatsiooni abil core vundament teemasid enne valides ühe neljast spetsialist rada. Õpilased on ka võimalus valida segatud rada marsruudil õmblemine käigus oma äranägemisele.

Uuri lähemalt spetsialist rada:

 • Juhtimine: strateegia MSc
 • Juhtimine: ettevõtluse ja uuendustegevuse MSc
 • Juhtimine: Operations MSc
 • Juhtimine: Organisatsiooniline Leadership & Change MSc

Õpilased ettevõtja ettevõtluse ja uuendustegevuse rada on ka võimalus uurida käivitamist oma äri.

Kvalifikatsioon

Kvalifikatsioon pealkirjad peegeldavad valitud spetsialisti rada:

 • MSc Management: strateegia
 • MSc Management: Operations
 • MSc Management: ettevõtluse ja uuendustegevuse
 • MSc Management: Organisatsiooni juhtimine ja muutuste

Õpilased on ka võimalus õppida segatud rada, mille lõpetas koos "MSc juhtimine".

Miks uurida selle kursuse

 • Võimalus õppida üks neljast spetsialist rada; Strateegia, operatsioonide, ettevõtluse ja innovatsiooni ning Organisatsiooni juhtimine ja Change. Õpilased saavad õppida ka segatud rada, õmblemine programmi sobitada oma täpse nõuetele.
 • Toetab erinevaid karjääri, sealhulgas nõustamine, teadus ja poliitika, ja juhtide ametikohtadel nii VKEde ja suurte rahvusvaheliste ettevõtete. Õpilased ettevõtja ettevõtluse ja uuendustegevuse rada on võimalus uurida käivitamist oma äri.
 • Birminghami Ülikoolist on eliidi institutsioon maailmatasemel ülikooli ja rajatised ning valiti The Times ja Sunday Times University of the Year 2013/14.
 • Birmingham Business School on ülemaailmne keskus õppe- ja teadustöö kvaliteedi, hoides "Triple Crown" rahvusvahelise akrediteeringuid: Amba, EQUIS ja AACSB.
 • Teid õpetatakse ekspert õppejõud sõbralik, toetav ja rahvusvahelises keskkonnas koos ainult kursuste hindamise struktuur iga moodul; 80% Individuaalne, 20% grupitöö.

Riiki sisenemise nõuded

Hea Autasud (2: 1 või uuem) või aspirantuur alates Ühendkuningriigi ülikoolis või samaväärne. Aste peab olema ettevõtluse, juhtimise, majanduse, raamatupidamise, rahanduse või sarnase ainevaldkonnas Business. Õpilased ilma eelneva uuringu Business võiks olla huvitatud meie MSc International Business.

Viimati uuendatud jaan 2017

Teave kooli kohta

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Loe edasi

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Näita vähem