Meie MSc Economics programmide eesmärk on süvendada oma teadmisi ja mõistmist majanduse kui akadeemilise distsipliini. Meie programmid on kavandatud paindlikuks, et saaksite võimalikult intellektuaalse tulu, olgu siis bakalaureuse kraadi põhifookusena ökonoomika õppinud või kui majandus oleks kvantitatiivselt fokuseeritud kraadi väike osa.

See programm ühendab intellektuaalse ranguse tavalise majandusteaduste magistriõppe teadmistega, mis tulenevad majanduse, sotsiaalse psühholoogia ja tunnetuse ristumiskohast.

Pakkudes standardse mikroökonoomika kvantitatiivset koolitust, pakub see programm eksperimentaalökonoomika taga olevat uurimistöö metoodika põhjalikku alust. Samuti pakub see statistilist koolitust, mida on vaja katsete andmete analüüsimiseks ja tõlgendamiseks.

See spetsialiseerunud kursus tegeleb individuaalsete valikute, käitumisökonoomika ja eksperimentaalökonoomikaga, mis viib teid käitumisteaduste aluseks olevate standardmudelite juurest valdkonna praegustele arengutele, olgu siis tegemist tööökonoomika, käitumisfinantseerimise või käitumuslike riigirahandustega.

Suurendage oma kraadi välismaal õppimise võimalustega

Topeltklass

Veeda oma esimene aasta Exeteris ja teine aasta teises maailmatasemel rahvusvahelises õppeasutuses, mille tulemuseks on kaks magistrikraadi ja võimalus oma teadmisi veelgi laiendada. Pakume kolme fantastilist topeltkraadi varianti koos:

 • Prantsusmaal Grenoble Ecole de Management
 • EBSi äri- ja õigusülikool Saksamaal
 • Fudani Ülikooli majanduskool Hiinas

Võimalus õppida Fudaniga on spetsiifiline MSc Economics, MSc Economics

Programmi struktuur

See programm on saadaval 12 kuud täiskoormusega õppes kolmeks ajaks ja on ülikoolipõhine kogu selle aja jooksul. Õpetatud komponendid programm viiakse läbi esimesed kaks tingimust, jättes kolmanda tähtaja ja enamiku suve uurida, kirjutada ja esitada oma väitekirja. Programm tervikuna kestab septembrist septembrini.

Programmi ajal õpitakse mooduleid (sh väitekirja) kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Õppimine ja õpetamine

Meie kraadiõppes õpetatavad programmid kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õppematerjale.

Loengud

Loengute eesmärk on anda teile teavet mooduli kesksetest ideedest ja aidata teil arendada keeruliste ideede mõistmist. Loengute õppetöö materjalid on teile elektrooniliselt kättesaadavad, et saata loengu käigus tehtud märkmeid. Loenguid annavad mitmed töötajad, sealhulgas juhtivad professorid, kes integreerivad oma viimaseid uurimistulemusi õpetamisse, mille saate. Külalisõppejõud, sealhulgas tööstusharu liikmed, aitavad kaasa ka mõnele moodulile.

Seminarid ja õpetused

Seminarid ja õpetused hõlmavad loengute teemade põhjalikku uurimist ning annab teile võimaluse arutada erinevaid mõisteid ja teooriaid ning saada tagasisidet oma kirjalike ülesannete kohta. Majandusteaduskonna aspirantuurina saate osaleda loodud majandusteemalise seminari sarjas.

Hindamine

Moodulid hinnatakse rühmatööde, kursuste, projektitoimingute ja eksamite segu kaudu; iga komponendi kaal on vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele erinev. Eksamid hoitakse tavaliselt mooduli lõpus, jaanuaris ja mais / juunis.

Sisenemisnõuded 2020

 • 2: 1 tunnustusega tunnustatud ülikooli majanduse, rahanduse või psühholoogiaga seotud distsipliin, sealhulgas kraadi, kus majandusteadus on "alaealine" õppeaine. Vajalik on tõend matemaatilise / kvantitatiivse võimekuse kohta.
 • IELTS (akadeemiline) Üldskoor 6,5. Mitte vähem kui 6,0 üheski jaotises.
 • TOEFL IBT * Üldskoor 90, minimaalne punktisumma 21 kirjutamise, 21 kuulamise, 22 lugemise ja 23 rääkimise eest.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

Meie magistriprogrammide eesmärk on valmistada teid ette edukaks karjääriks kõikjal maailmas, kus kavatsete töötada. Tööandjad ootavad kraadiõppuritelt kõrgtasemel suhtlemis- ja tehnilisi oskusi, meeskonnatööd ja sõltumatut uurimistööd, projektijuhtimist ning uusimaid erialateadmisi.

Meie MSc käitumisökonoomikas ja rahanduses võimaldab teil arendada ametialaseid ja käitumuslikke majanduslikke ja rahandusalaseid oskusi ning ainealaseid teadmisi, mis muudavad teid juba karjääri algusest väärtuslikuks varaks.

Karjäär käitumisökonoomikas ja rahanduses

Võite valida MSc käitumisökonoomika ja rahanduse alal erinevates rollides, sealhulgas:

 • Ökonoomik
 • Finantsriski analüütik
 • Investeerimisanalüütik
 • Maksunõustaja / analüütik
 • Statistik

Oma asukoha ja karjäärieesmärkide järgi saate valida, kas töötada avalikus või erasektoris, alates suurtest rahvusvahelistest ettevõtetest, nagu raamatupidamis- ja professionaalsete teenuste ettevõtted „Suur neli“, kuni valitsusosakondadeni, nagu näiteks valitsuse majandusteenistus (GES). ). Rahvusvahelised organisatsioonid, nagu Rahvusvaheline Valuutafond, Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsioon (OECD), Euroopa Komisjon või ÜRO, koos pankade, kindlustusettevõtete, raamatupidamisettevõtete, konsultatsioonifirmade ja mittetulundusühingutega otsivad majandusteadlasi uusimate tehniliste võimalustega asjatundlikkus ja teadmised. Selle programmi rõhuasetus sotsiaalpsühholoogiale ja majanduse eksperimentaalsetele lähenemisviisidele võiks parandada teie konkurentsivõimet poliitikakujundajate seas, näiteks HM riigikassa maksusätete analüüs või töötajate hoiuste otsused, mis pakuvad huvi kogu maailma valitsustele.

Valides hoolikalt valikulised moodulid, näiteks pangandus

Meie karjäär

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub mitmesugust toetust, et aidata teil arendada tööandjatele atraktiivseid oskusi.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Exeter Business School

Vaata veel 12 kursust University of Exeter Business Schoolis »

Viimati uuendatud August 12, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 21, 2020
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Deadline
jaan 15, 2020
Advisory deadline for international students: Friday 1 May 2020 (due to visa processing requirements). Advisory deadline for home/EU students: Friday 17 July 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 21, 2020
End Date
sept 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
Advisory deadline for international students: Friday 1 May 2020 (due to visa processing requirements). Advisory deadline for home/EU students: Friday 17 July 2020

sept 21, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
Advisory deadline for international students: Friday 1 May 2020 (due to visa processing requirements). Advisory deadline for home/EU students: Friday 17 July 2020
End Date
sept 2021

A Day in the Life - Postgraduate