MSc Real Estate Finance and Investment keskendub kinnisvara finantseerimisele ja investeerimisele, kuid annab ka ülevaate mõõdistamise ja kinnisvaraga seotud probleemidest. See viib karjäärile austatud ameti, millel on suurepärane teenimisvõimalus, ja võimaluse töötada kõikjal maailmas. See kursus annab mitteseotud kraadiga lõpetajatele üleantavate oskuste komplekti, mis muudavad teid tööturul väga nõutavaks, ning annab põhilised tehnilised teadmised ja oskused, mis on vajalikud Charteeritud RICS-i liikmeks saamiseks. Selle kursuse üliõpilasena on teil võimalik saada tasuta tudengiliikmeks nii kuningliku haldustatud maamõõtjate instituudi (RICS) kui ka kinnisvarainvesteeringute foorumi (IPF) liikmed.

Valdkonna ekspertide edastatud põhjalikud teadmised

Teid õpetatakse väikestes tundides ja külastate regulaarselt professionaale kui külalisesinejaid ja õppejõude. Saad põhjaliku teadmise kinnisvara finantseerimisest ja investeeringutest ning lisad oma õpingutele põhjalikkuse, uurides hindamist, hindamist, arendamist ja juhtimist. Samuti saate teada, kuidas teooriat reaalses maailmas rakendada, nii et olete valmis jätkama oma karjääri kinnisvara finantseerimise ja investeeringute alal. Te arendate magistritasemel teadusuuringute ja analüüsioskusi ning valmistate lõputöö konkreetses huvivaldkonnas.

Teie RICS-i kutsealase pädevuse hindamine algab niipea, kui olete vastaval töökohal. See on kiire tee RICS-i diplomeeritud staatuse omandamiseks lõpetajatele, mille võiksite oma APC-ga saavutada kolme aasta jooksul. Kursus on tööstuses nii hästi hinnatud, et meie poole pöörduvad regulaarselt tööandjad, kes soovivad, et meie lõpetajad tuleksid neile järele. Ja kuna kursus on välja töötatud koos meie partner-tööandjatega, võite olla kindel, et anname lõpetanutele kaliibri, mida nad soovivad tööle võtta.

Sisu

Kursus sisaldab 180 ainepunkti õpetatud 120 ainepunkti ja veel 60 väitekirja. Õpilased töötavad järk-järgult kolme etapi kaudu ja peavad järgmisse liikumiseks läbima kõik moodulid igal etapil.

  • Kinnisvarainvesteeringute ja väärtuste hindamine - arendab oma oskusi lugemisel kinnisvaraturgudel ja nendega seotud andmete mõistmist ning uurib erinevaid hindamismeetodeid.
  • Strateegiline kinnisvarahaldus - uurib kinnisvara rolli majanduses, organisatsioonides ja kogukondades ning strateegilise lähenemisviisi olulisust kinnisvara haldamisel, kinnisvara ja äristrateegia vastavusse viimisel.
  • Kinnisvaraseadus - hõlmab kinnisvaraõiguse aluspõhimõtteid, sealhulgas uurib seadusi üksikasjalikumalt valdkondades, mis kõige paremini sobivad teie ambitsioonidega.
  • Kinnisvarainvesteeringud ja arendustegevus - põhjalik ülevaade ärikinnisvarasse investeerimise võtmevaldkondadest portfelli tasandil ning kinnisvarainvesteeringutega seotud uuendustest ning finants-, fiskaal-, planeerimis- ja muudest regulatiivsetest küsimustest elu- ja ärikinnisvara loomisel.
  • Kinnisvara finantseerimine ja investeeringud - need on loonud ja tarninud juhtivad kinnisvarainvesteeringute haldusettevõtted Jones Lang LaSalle (JLL) ja Lloyds Banking Group. See moodul kasutab juhtumianalüüse kinnisvara arutamisel investeeringute osas ja finantsinstrumentide osas, mida saate kasutada täita strateegilisi eesmärke.
Dissertatsioon

See isiklik uurimisprojekt pikkusega 12 000–14 000 sõna on tavaliselt seotud kinnisvara aspektiga, millel on konkreetne erialane rakendus või mis pakub teile isiklikult huvi.

Sellel kursusel õppiv üliõpilane, kes on saanud investeeringutega seotud väitekirja eest kõrgeima hinde, võib saada (olenevalt saadud hindest) IPF-i preemiaks 500 naela.

Ülikool suurendab pidevalt meie pakkumist, vastates meie õpilaste ja teiste sidusrühmade tagasisidele, tagades õppekava ajakohasuse ja meie lõpetajate oskused ja oskused, mida nad reaalse maailma jaoks vajavad. See võib põhjustada kursuse muutusi. Kui teie kursuse muudatused on heaks kiidetud, teavitame teid sellest.

Õppimine ja õpetamine

Meie kogenud õppejõud on ka silmapaistvad spetsialistid, kellel on palju aastaid praktikat või teadustööd. Nende teadmised ja kogemused kantakse otse kursuse sisusse koos uusimate akadeemiliste ja ettevõtlusalaste arengutega.

Õpetamismeetodid sõltuvad moodulist, kuid kõik moodulid sisaldavad loenguid, projektitoiminguid ja õpetusi.

Õppimise aeg

Võite õpinguid alustada septembris või jaanuaris.

Täiskoormusega õppurid: septembri algus: 12 kuud. Jaanuari algus: 15 kuud

Sa peaksid õppima minimaalselt 28 tundi nädalas.

Osakoormusega õppurid: septembri algus: 26 kuud. Jaanuari algus: 27 kuud

Te peaksite õppima vähemalt 14 tundi nädalas. Töötavad osalise tööajaga õppurid veedavad lisaks veel viis tundi nädalas töökohal kutsealase pädevuse hindamisega seotud tegevustele.

Programmi õpetatud osa on üle kahe semestri (või neli osalise õppeajaga). Esimene algab septembris ja lõpeb detsembris, jaanuari hindamisperioodil teine ​​kestab jaanuarist aprillini, mille hindamisperiood on mais. Võite alustada mõlemas semestris.

Hindamine

Hindame teie tööd mitmesuguste kursusetööde kaudu, sealhulgas esseesid, aruandeid, küsitlusi ja esitlusi. Samuti julgustame teid hindamiseks valmistumiseks tegema kujundavat tööd. Seda ei arvestata lõplike hinnetega, kuid saadud tagasiside aitab teie toimivust parandada.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt nõutakse diplomite taset 2,2 või kõrgemal.

Me võime kaaluda taotlejaid, kes ei vasta tavalisele sisenemise nõudele, kuid kellel on asjakohane töökogemus või kvalifikatsioon. Teie taotluses peaksite kirjeldama üksikasjalikult oma töökogemust ja kvalifikatsiooni.

Inglise keele tugi

Kui vastate akadeemilistele nõuetele, kuid vajate oma keeleoskuse nõutavale tasemele viimiseks täiendavat tuge, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud eelistungjärgu kursuse, saavad oma valitud kraadiõppele edasi minna ilma IELTS-i või samaväärset kursust uuesti tegemata.

Karjäär / täiendõpe

Meie lõpetajad jätkavad tööd vara ja ehituse valdkonnas, kusjuures paljud neist töötavad organisatsioonides nagu Jones Lang LaSalle, Taylor Woodrow, GVA, Persimmon Homes, CBRE, Savills, Planeerimisinspektsioon, Defense Estates ja mitmesugused avalikud maamajandusorganid, avalik sektori organisatsioonid, kohalikud omavalitsused ja eluasemeühendused.

Seda kursust toetab meie partnertööandjate konsortsium, kes aitavad meil oma õppekava välja töötada ja annavad oma panuse ressurssidesse, mida me õppetöös kasutame. Konsortsium koosneb selle valdkonna juhtivatest erasektori tööandjatest.

Meie auhinnatud karjääriteenus aitab teil arendada oma tööhõivepotentsiaali karjäärinõustamise, vabade ametikohtade, praktikakohtade, töökohtade, globaalsete võimaluste, vabatahtliku tegevuse ja kogukondliku tegevuse kaudu, lisaks ettevõtluse toetamisele ja juurdepääsule tööandja üritustele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 7 kursust University Of the West Of England, Bristolis »

Viimati uuendatud September 2, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
sept 2020
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,000 GBP
Avaleht / EL-i täisaeg: 9500 kr | Rahvusvaheline täisaeg: 13000 kr | Kodu / EL-osaline aeg: 792 kr | Rahvusvaheline osaline aeg: £ 1083
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date