Ülevaade

Meie uus magistriõppekava logistika, andmeanalüüsi ja tarneahela juhtimise valdkonnas on mõeldud neile, kes kaaluvad oma teadmiste laiendamist kaugemale oma olemasolevast distsipliinist ja tagavad karjääri logistika, tarneahela ja transpordi valdkonnas.

Programm on loodud logistika ja tarneahela spetsialistide sisenditega ning keskendub selle ärivaldkonnaga seotud andmeanalüüsi tehnikate integreerimisele.

Te arendate oma arusaama sellistest teemadest nagu:

 • Logistika ja tarneahela juhtimise probleemid
 • Ettevõtteandmete analüüs
 • Supply Chain Analytics ja tehnoloogia juhtimisega seotud küsimused, nagu näiteks tööstus 4.0 ja automaatika
 • Hankestrateegiad ja ettevõtluse jätkusuutlikkus

Sul on ka võimalus kohandada oma õpinguid uutele huvi pakkuvatele valdkondadele või oma karjääripüüdlustele; pakume laia valikut valikulisi valikainete mooduleid osana meie ulatuslikust kraadiõppe juhtimisportfellist.

Te arendate edasi oma intellektuaalset ja tööalast oskust (kriitilist mõtlemist, suhtlemist, meeskonnatööd, probleemide lahendamist), avades teaduskonna karjäärivõimendi professionaalse arengu programmi.

Kutsealane akrediteerimine

Programm on akrediteeritud Chartered Institute of Procurement

Programm on akrediteeritud ka Chartered Institute of Logistics and Transport'i poolt ning pakub täielikku vabastust tellitud liikmeks olemise hariduse nõuetest (vastavalt 50% või rohkem).

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

107944_logos3.png

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.

107941_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

A: 2: 2 (või kõrgem) UK autasustamistase või samaväärne rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon seotud või mitteseotud teemal.

Intervjuu alusel hinnatakse ja hinnatakse ka mittekraadi kvalifikatsiooniga taotlejaid, kellel on asjakohane töökogemus (vähemalt 2 aastat täisajaga).

Inglise keele nõuded

IELTS: üldarv 6,5, kusjuures alamtest ei ole väiksem kui 5,5.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Logistika ja tarneahela juhtimise uued probleemid (OIM7034-B)
 • Business Data Analytics (OIM7032-B)
 • Tarneahela analüüs
 • Hanke alused ja kvaliteedisüsteemid (OIM7035-B)
 • Äri- ja teadustöö praktikas (OIM7033-B)
 • MSc väitekiri (MAL7012-E)

Võimalus

 • Operatsioonide juhtimine (OIM7023-A)
 • Rahvusvaheline äristrateegia (SIB7009-A)
 • Turundus, planeerimine ja strateegia (MAR7007-A)
 • Raamatupidamine ja rahandus (AFE7014-A)
 • Ärimajandus (AFE7011-A)
 • Personalijuhtimine (HRM7007-A)
 • Rahvusvaheline magistriõppekool (MAL7004-A)

Plus kaks lisamoodulit valikulise mooduli loendist.

Rajatised

School of Management asub ajaloolises Emm Lane'i ülikoolis, mis asub 14 aakri suuruses pargis linnalähedases äärelinnas - vaid lühikese bussisõidu kaugusel ülikooli kesklinnast.

Meil on oma spetsiaalne õpetamis- ja õppimisvõimalus, raamatukogu ja muud spetsialiseeritud tugiteenused, mis tagavad, et sa saad oma ajast kõige rohkem kasu.

Pärast mitme miljoni naela ümberehitust 2010. aastal koondab ülikool Victorian arhitektuuri auhinnatud säästva hoonega, mis sisaldab Harvardi stiilis loenguteatrit ja aatriumi ruumi söömiseks, joomiseks, sotsialiseerumiseks ja töötamiseks.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 10,527

Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Õpetajate koolitamiseks kasutame SAS-i, mis on üks maailma juhtivaid tööstusharu standardandmete analüüsi tarkvara.

SAS on üks meie strateegilistest partneritest ja tunnustab seda programmi. Nad toetavad meie õpilaste kogemusi tarkvara kasutamisel, mida ärimaailmas laialdaselt kasutatakse.

Karjääri väljavaated

Üks University of Bradford eesmärke on varustada kõik meie õpilased atribuutidega ja võimetega, et olla kindlad ja võimelised oma elus üle ülikooli.

Karjäärivõimendaja

Juhtimis- ja õigusteaduskonnas õppimise ajal on teil võimalus osaleda meie karjäärivõimenduse programmis.

Programm on loodud selleks, et varustada teid vajalike oskustega ja lõpetajate atribuutidega, mis on töökohtade jaoks valmis juhtivate uuenduslike organisatsioonidega töö otsimisel. Karjäärivõimendusprogramm pakub teile võimalust saada sertifikaate:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Välismaal õppima

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtete külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuurikülastused ja sotsiaalsed tegevused

Uuringute toetus

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid) ning aidata välismaal õppijatel kiiresti kohanduda Ühendkuningriigi akadeemilistele nõuetele.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid seminare, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid.

Teadusuuringud

Juhtivkooli teaduskonna tugev teaduskultuur teavitab meie õpilaste õpetamist ja õppimist.

Meie ulatuslikud tööstusvõrgustikud annavad võimaluse nende teadmiste rakendamiseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
jaan 2020
Duration
12 - 15 kuud
Päevane õpe
Price
10,527 GBP
Avaleht / EL: £ 10,527 / International: £ 16 040
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date