MScPrinciples of Applied Neuropsychology

Uurige uusi arenguid neuropsühholoogias ja nende kasutamist kliinilises maailmas selle rakendusliku neuropsühholoogia magistrikraadiga.

Uurige arenenud neuropsühholoogia teooriaid.

Õpi praktilisi oskusi teadlaspraktiku karjääri ettevalmistamiseks.

Kasuta võimalust avaldada akadeemiline paber.

See MSc in Applied Neuropsychology põhimõtetes uurib neuropsühholoogia kasutamist kliinilises maailmas. Neuropsühholoogia on kesksel kohal üksikisiku individuaalsuse sädeme kohta. See kursus vaatab ajufunktsioone individuaalsetena ja grupisätetena, samuti vaimse tervise probleemide neuropsühholoogia uurimist.

Kursus on bakalaureuseõppe psühholoogia kraadi tööalase konkurentsivõimega laiendus. See keskendub neuropsühholoogiale, kuid sobib kõigile üliõpilastele, kes soovivad valmistuda professionaalseks psühholoogiks.

Ülevaade

Saate teada viimastest teooriatest, mis selgitavad, kuidas aju võimaldab meil hõivatud maailmas toime tulla. Saate teada võtmemõistetest, nagu ise, ja kuidas nende protsesside kahjustamine võib tekitada vaimse tervise probleeme. Samuti uurite, kuidas olla rakendatud psühholoog, keskendudes praktilise psühholoogia praktiku oodatavatele põhioskustele.

Kursuse ülesehitus

Kutsetegevusega seotud probleemid

See moodul tutvustab üliõpilastele rakenduspsühholoogia põhimõtteid ning taastamis- ja rehabilitatsiooniprotsesse. See keskendub praktilise psühholoogia praktiseerijalt oodatavatele põhioskustele: hindamine, sõnastamine, sekkumine, hindamine, suhtlemisoskus ja enesejuhtimise oskused. Sisseehitatud teadustööoskused selles moodulis on seotud kliinilise praktika hindamisega.

Vaimse tervise sotsiaalne neuropsühholoogia

See moodul sisaldab vaimse tervise probleemide neuropsühholoogilist perspektiivi. See sisaldab mitmeid loenguid psühhoosist, afektiivsetest häiretest, hirmuhäiretest, kognitiivse käitumise ravi põhimõtetest ja põhilisest farmakoloogiast. Me vaatame ka psühhopatoloogia ja kuritegevuse vahelist seost. Varjatud uurimismeetodid käsitlevad taotlusi eetikakomiteedele ja süstemaatilist kirjanduse ülevaadet.

Täiustatud neuropsühholoogia

See moodul pakub kliinilist lähenemist degeneratiivsetele häiretele, vananemisele, kommunikatsioonihäiretele, nägemishäiretele ja lapsepõlve arenguhäiretele. Moodul keskendub eesmise luugi funktsioonidele ja talitlushäiretele, kaasa arvatud enese ja teiste mõisted. Varjatud uurimismeetodid hõlmavad patsiendipopulatsiooni uurimist ja testakude kasutamist.

Neuropsühholoogiline taastusravi

Neuropsühholoogiline taastusravi on olemas, et inimesed saaksid pärast ajukahjustusi tagasi saada sotsiaalsetes ja tööalastes valdkondades. See teeb seda mitmel viisil, näiteks emotsionaalselt, funktsionaalselt ja kognitiivselt. See moodul pakub laia teoreetilist perspektiivi erinevatele häiretele erinevate rehabilitatsioonimeetodite kohta. Meie eesmärk on pakkuda mitte ainult teooriat, vaid ka juhiseid selle kohta, kuidas teooriaid patsientidele, klientidele ja teistele spetsialistidele teatada.

Dissertatsioon

See on võimalus uurida individuaalset huvi pakkuvat neuropsühholoogia valdkonda. Selle mooduli osana peate oma uuringute põhjal esitama 4000–6000 sõnapaberi, mis on valmis avaldamiseks määratud ajakirjas. Samuti peate tõestama, et suudate pidada üksikasjalikku uuringute registrit. Teadusuuringud all

Kursuse moodulid

See kursus sisaldab või pakub järgmisi mooduleid.

 • Kutsetegevusega seotud probleemid
 • Vaimse tervise sotsiaalne neuropsühholoogia
 • Täiustatud neuropsühholoogia
 • Neuropsühholoogiline taastusravi
 • Dissertatsioon.

Kuidas ma hindan?

Meil on erinevaid hinnanguid, mida te kasutate doktorikoolituse ajal, sealhulgas süstemaatilist kirjanduse ülevaadet, juhtumikirjelduse kirjutamist ja peegeldavat päevikut, samuti traditsioonilisi esseesid.

Kuidas mind õpetatakse?

Õpetamine hõlmab loenguid, seminare, individuaalõpetusi, väikese ja suure grupitöö ning neuropsühholoogilise testimise kogemust. Asjakohastest tööandjatest saavad külalisesinejad, samuti olemasolevad praktikud.

Võimalused

Praeguste vilistlaste karjääri nimekiri

 • Kliinilise psühholoogia doktorikraadi edukas lõpuleviimine
 • NHS Research Assistant
 • Doktorantuur.

Kulud

 • UK / EL õpilased täistööajaga - 2019/20 kanne £ 7,395
 • UK / ELi õpilased osalise tööajaga - 2019/20 kanne £ 3 700
 • Rahvusvahelised üliõpilased täistööajaga - 2019/20 kanne 14 300 krooni
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 28 kursust Bath Spa Universityis »

Viimati uuendatud Mai 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
14,300 GBP
UK / EU Täistööaeg: £ 7,395 | UK / EU Osakoormus: £ 3 700 | Rahvusvaheline täistööaeg: £ 14 300
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev