Hariduselt Raamatupidamine Ja Maksustamine

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc raamatupidamises ja maksunduses on ainulaadne programm, mille eesmärk on pakkuda teile kõrgetasemelist akadeemilist arusaamist maksupoliitika ja -praktika kaasaegsetest arengutest koos raamatupidamisega nii Suurbritannias kui ka rahvusvahelises globaalses kontekstis.

Lühidalt, meie eesmärk on anda teile parim ettevalmistus pikaks ja edukaks karjäärialaseks karjääriks, mille spetsialiseerumine on maksustamine.

Maksunduse tuummoodulid on akrediteeritud ACCA poolt ja lisaks traditsioonilistele raamatupidamise teemadele hõlmame kõiki maksustamise aspekte, sealhulgas poliitika väljatöötamist ja rakendamist ning maksusüsteemide praktilist toimimist Suurbritannias ja mujal. Saate aru paljudest teemadest ja mitmesugused valikulised moodulid annavad teile võimaluse spetsialiseeruda, kui otsustate seda teha, juba oma karjääri alguses.

Kombineeri oma õpingud ADIT-iga

Kunagi pole olnud põnevam aeg olla rahvusvaheline maksupraksis. Üha tihedamalt ühendatud maailmas peavad maksuspetsialistid jääma oma mängu tippu, et kasutada ära väljakutseid ja võimalusi, mida tänapäeva ettevõte pakub. Aga kuidas veenduda, et eristute?

Andke endale ADIT abil selge eelis

ADIT, rahvusvaheline maksukvalifikatsioon, on piiriülese maksustamise kõrge tase. Selle on kavandanud maailma juhtivate ekspertide nõukogu ja see on loodud selleks, et pakkuda tugevat alust rahvusvahelistes maksudes, mida tänapäeva professionaal peab rahva seest eristama.

ADIT eelised hõlmavad järgmist:

 • Täiendav kvalifikatsioon - ADIT täiendab maksunduse magistrikraadi erialase, rahvusvahelise maksukvalifikatsiooniga.
 • Kaks ühe eest - ühe pingutuse nimel omandage kaks kvalifikatsiooni. Exeteri ülikooli raamatupidamise ja maksunduse magistriõppe programm pakub ADIT-iga seotud õppemaksu ning tudengid võivad kasutada oma uurimistööga ADIT-i laiendatud essee valiku täitmiseks kolmanda töö asemel.
 • Praktilised eksamid - ADIT-i eksamiküsimused on loodud reaalainete stsenaariumide simuleerimiseks ja õpilaste asetamiseks maksualase professionaali rolli.
 • Globaalne võrdlusalus - rahvusvaheliselt tunnustatud maksuameti hallatav sõltumatu vahend rahvusvaheliste maksuekspertide demonstreerimiseks.
 • Kutsealane tunnustamine - ADIT on akrediteeritud Chartered Institute of Taxation (CIOT), heategevusorganisatsioon ja juhtiv kutseala, mis tegeleb ainult maksustamisega.

Suurendage oma kraadi välismaal õppimise võimalustega

Topeltklass

Veeda oma esimene aasta Exeteris ja teine aasta teises maailmatasemel rahvusvahelises õppeasutuses, mille tulemuseks on kaks magistrikraadi ja võimalus oma teadmisi veelgi laiendada. Pakume kolme fantastilist topeltkraadi varianti koos:

 • Prantsusmaal Grenoble Ecole de Management
 • EBSi äri- ja õigusülikool Saksamaal
 • Fudani Ülikooli majanduskool Hiinas

Võimalus õppida Fudaniga on spetsiifiline MSc Economics, MSc Economics

Programmi struktuur

Programmi ajal õpitakse mooduleid (sh väitekirja) kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Õppimine ja õpetamine

Meie kraadiõppes õpetatavad programmid kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õppematerjale.

Loengud

Loengute eesmärk on anda teile teavet mooduli kesksetest ideedest ja aidata teil arendada keeruliste ideede mõistmist. Loengute õppetöö materjalid on teile elektrooniliselt kättesaadavad, et saata loengu käigus tehtud märkmeid. Loenguid annavad mitmed töötajad, sealhulgas juhtivad professorid, kes integreerivad oma viimaseid uurimistulemusi õpetamisse, mille saate. Külalisõppejõud, sealhulgas tööstusharu liikmed, aitavad kaasa ka mõnele moodulile.

Seminarid ja õpetused

Seminarid ja õpetused hõlmavad loengute teemade põhjalikku uurimist ning annab teile võimaluse arutada erinevaid mõisteid ja teooriaid ning saada tagasisidet oma kirjalike ülesannete kohta.

Hindamine

Moodulid hinnatakse rühmatööde, kursuste, projektitoimingute ja eksamite segu kaudu; iga komponendi kaal on vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele erinev. Eksamid hoitakse tavaliselt mooduli lõpus, jaanuaris ja mais / juunis.

Sisenemisnõuded 2020

 • Keskel 2: 2 Suurbritannia kraad või samaväärne (55%) autasudega ettevõtlusega seotud erialadel, nagu raamatupidamine, ettevõtlus, majandus, rahandus või juhtimine tunnustatud ülikoolist.
 • Kandidaadid võivad pakkuda ka ACCA dokumente F1-F9.
 • IELTS (akadeemiline) Üldskoor 6,5. Mitte vähem kui 6,0 üheski jaotises.
 • TOEFL IBT * Üldskoor 90, minimaalne punktisumma 21 kirjutamise, 21 kuulamise, 22 lugemise ja 23 rääkimise eest.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

Meie magistriprogrammide eesmärk on valmistada teid ette edukaks karjääriks kõikjal maailmas, kus kavatsete töötada. Tööandjad ootavad kraadiõppuritelt kõrgtasemel suhtlemis- ja tehnilisi oskusi, meeskonnatööd ja sõltumatut uurimistööd, projektijuhtimist ning uusimaid erialateadmisi.

MSc raamatupidamises

Raamatupidamise karjäär

Globaalne nõudlus raamatupidajate ja finantsjuhtide järele tähendab, et võite konkureerida mitmesugustes teenustes paljudes sektorites ja ettevõtetes, alates mitmetest kodanikest kuni väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete, avaliku sektori organisatsioonide ja heategevusorganisatsioonide juurde. See kraadi programm saab valmistada teile erinevaid rolle, sealhulgas:

 • Kutseline raamatupidaja: finantsarvestus; Kohtuekspertiisi raamatupidamine; Juhtimisarvestus; Kindlus; Audit.
 • Finantsanalüütik, kes on orienteeritud äri- või avalikule sektorile.

Valides oma väitekirja ja teie valikuliste moodulite (nt tuletisinstrumendid, investeerimisanalüüsid, pangandus või rahvusvaheline finantsjuhtimine) hoolikalt valiku, saate oma tööalase konkurentsivõime tõstmiseks spetsialiseeruda.

Kohandatud IT-oskuste arendamine Thomson Reuters Datastreami ja muude finantsandmebaaside ja tarkvarasüsteemide kasutamise kaudu moodulite osana on teil uusimad tehnilised oskused oma karjääri alustamiseks.

Potentsiaalsete tööandjate hulka kuulub raamatupidamis- ja professionaalsete teenuste pakkujate firma „Suur neli”: Ernst

Meie karjäär

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub mitmesugust toetust, et aidata teil arendada tööandjatele atraktiivseid oskusi.

Viimati uuendatud August 2019

Teave kooli kohta

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Loe edasi

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Näita vähem