MSc Money, Pangandus ja rahandus

&nbsp

Ülemaailmne finantskriis, mis tabas maailma majandust 2008 tõi teravalt hädaabi tähtsust ettevõtte ja rahvusvahelise rahastamise, eriti pangandussektoris, toimimise majanduste ja turgude ümber maakera.

&nbsp

Et aidata teil teha positiivne mõju selles olulises valdkonnas, MSc Raha, pangad ja rahandusminister annab ettekujutuse sellest, kuidas nende sektorite töö ja miks nad küsimus - mis pakub sulle hindamatu koolitus karjääri raha-, pangandus-või finantsvaldkonnas.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

Programm on mõeldud lõpetajate iga distsipliin suurt huvi fondide raha, panganduse ja rahanduse, kes soovivad omandada analüütilisi oskusi vaja karjääri finantssektoris. Samuti näeb neile, kes tahavad üldiselt karjääri äris või avalikus teenistuses, kuid kes tahavad rohkem teada, kuidas finantssektoris toimib ja kuidas see aitab äri ja valitsust.

&nbsp

&nbsp

Programmimooduleid

&nbsp

Economics Äri

Riskijuhtimise Raha ja panganduse Ökonomeetria rahandusminister International Finance ja investeeringud Kutseoskuste Uurimismeetodid Vali kas rahapoliitika või Real Estate Investment väitekiri või projekt

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements g>

&nbsp

Et saada luba, peaks taotlejatel tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Hull University Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date