Hariduselt Rahvusvaheline äri (spetsialiseerumine turundusele ja rahandusele)

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc kursuse ülevaade

Kui siseneme dramaatiliste majanduslike ja poliitiliste muutuste perioodi, pole kunagi varem olnud põnevamat aega rahvusvahelise äri õppimiseks. Tänapäeva ettevõtted tegutsevad dünaamilises globaalses ärikeskkonnas, kus juhid peavad toime tulema kiiresti muutuvate turgude ja tohutu ebakindluse õhkkonnaga. Need väljakutsed nõuavad uusi oskusi ja uut mõtlemist, kui ettevõtted püüavad leiutada ja uuendada.

Kursus keskendub suuresti teie arendamisele, kui omandate homse päeva juhtidele, ettevõtjatele ja poliitikakujundajatele vajalikke oskusi ja omadusi juhtimises, strateegias ja otsustamises ning suhtlemises. Saate valida spetsialiseerumise kas turundusele või rahandusele, et keskenduda magistrikraadile valitud karjääriteele.

Kursus on mõeldud igasuguse tausta / eriala lõpetajatele, kes soovivad edasi õppida magistritasemel. Võimalik, et olete lõpetanud kunsti- või sotsiaalteaduste bakalaureuse kraadi ja sooviksite nüüd omandada rahvusvahelise äri kvalifikatsiooni. Samuti võite olla lõpetanud äri- või juhtimisalase bakalaureusekraadi ja soovite jätkata täiendavat magistriõppes.

140496_SchoolandCollegeEngagement.jpg

Mis eristab meid Ühendkuningriigi ülikoolide seas

  • Meie tulevased õppijad saavad valida oma unistuste programmi paljude kursuste hulgast.
  • Oleme uhked oma progressiivse, liberaalse ja kaasava ülikoolilinnaku üle, kuhu on kogunenud mitmekesine kogukond enam kui 80 riigist.
  • Kogukonnana tunneme tugevalt naiste mõjuvõimu põhjust, mistõttu naised moodustavad meie nimekirjas olevast 1700 töötajast enam kui poole.
  • Uus HESA lõpetajate tulemuste uuring näitab, et oleme Ühendkuningriigi kümne parima ülikooli seas (102 suurest mitme õppeainega ülikoolist), kes lõpetavad tööle asumise.
  • Meie rahvusvahelised auhinnad tunnustavad meie mõju säästva tuleviku loomisele uuendusliku hariduse ja keskkonnahoidmise kaudu.
  • Oleme kvalifitseeritud õppejõudude hulgas Suurbritannias 20 parema hulgas. (HESA õpetajakvalifitseeritud töötajad 2017/18).

Kursuse nõuded

  • Teil on vaja vastavat autasu (vähemalt 2,2 või samaväärne kvalifikatsioon).
  • Kui olete rahvusvaheline üliõpilane (esimese kraadiga väljaspool Ühendkuningriiki asuvas kõrgkoolis), peate lisaks demonstreerima inglise keele oskust koos 6,5 IELTS-i skooriga (või samaväärse).

Õpilaste iseloomustused

Anthony

"Minu Kristuse kiriku kraad on avanud täiesti uue maailma ja inspireerinud mind uurima oma tõelist potentsiaali lõpetajana. Vaatan nüüd oma praegusest rollist kaugemale, mida saan isiklikult ja professionaalselt saavutada."

alt = "Anthony

Kristuse kiriku vilistlane, nüüd detektiivjuurija, Metropolitan Police

„Rahvusvaheline üliõpilane olla võib olla raske ja hirmutav, kuid hämmastava toetuse ja sooja vastuvõtu korral Kristuse kirikus oli kõik korras. Canterbury sisaldab kõike: kunsti, ajalugu, kultuuri ja lõbu ”.

Kristiyana

Etenduskunsti üliõpilane.

140575_kristiyana.png
Viimati uuendatud sept 2020

Teave kooli kohta

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University ... Loe edasi

For more than 50 years, Canterbury Christ Church University has been a big part of the Kent community, providing education which makes a real and positive difference to people’s lives. Our University started out as a teacher training college in the 1960s in response to a national shortage of teachers. Today we continue to shape our courses and research around critical social issues both nationally and globally. Inspired by our Church of England foundation, the University’s mission is to pursue excellence in higher education: transforming individuals, creating knowledge, enriching communities and building a sustainable future. Näita vähem
Canterbury , Gillingham + 1 Rohkem Vähem