Hariduselt Rahvusvahelise Söögi Ja Jookide Juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Eduka karjääri jaoks toidu- ja joogisektoris juhtide, juhtide ja ettevõtjatena.

Programmi eesmärgid

Programm on avatud kõigile, kes on kirglikud F & B tööstuse vastu ja kes soovivad selles töötada juhtimise vaatenurgast. Vastuvõtmiseks ei pea te olema F & B-sektori spetsialist. Teil on võimalus tugevdada oma üldisi juhtimisoskusi turundust, rahandust, müüki, personalijuhtimist ja erinevaid strateegiavaldkondi hõlmavate kursuste kaudu.
Kui olete programmi lõpule viinud , avanevad mitmed stsenaariumid rahvusvahelises ettevõttes või väikeses ja keskmise suurusega ettevõttes, alustavas ettevõttes või konsolideeritud ettevõttes Euroopas või mujal maailmas.

Uuenduslikud ja toimivad

See MSc pakub teile kõiki uuendusliku lähenemisviisiga kõrgetasemelise magistriprogrammi elemente, pakkudes vahetuid kogemusi enam kui 20-päevase ettevõtte külastusega, kohtumisi toidu- ja joogitööstuse tippjuhtidega, degusteerimissüsteeme tuntud piirkonnas tipptasemel toiduga, nagu Piemonte, Toscana ja Šampanja piirkond.

Tuntud rahvusvaheliste toidu- ja joogitootmisettevõtete esindajad annavad nõuandeid ja trikke uute toodete ja ideede edukaks väljatöötamiseks ja oma personaalse võrgu tõhustamiseks.

Praktika, interaktiivsed loengud, mis põhinevad juhtumiuuringutetel, integreeritud meeskonnatööl ja suulistes ettekannetes, samuti operatiivsed laborid ja ärimängud, muudavad selle MSc ainulaadse ja uuendusliku iseloomuga ning annavad teile väga praktilisi ettevalmistusi selle sektori edukaks sisenemiseks.

Iseloomustus

„IFBM-programm on täiuslik tasakaal teoreetiliste sessioonide ja praktiliste kogemuste vahel, mida pakuvad juhtumianalüüsid, kõrgelt kvalifitseeritud juhtide tunnistusi lisavad väärtused ja ettevõtte külastused. Veelgi enam, neljakuuline ettevõtte projekt võimaldab tihedas koostöös ettevõtte juhtkonnaga saada reaalajas kogemusi. See üldine praktiline lähenemisviis annab magistrantidele võimaluse saada täielik ülevaade paljudest võimalustest, mida toidu- ja joogitööstus pakub. ” Michelle VANDAMME, Belgia, 2016. aasta klass

Põhijooned

MSc in International Food and Beverage Management kujutab endast ainulaadset õpikogemust, mida iseloomustab viie tugisamba tugisammas:

 • Praktiline lähenemisviis interaktiivsete loengutega, mis põhinevad rahvusvahelisel juhtumiuuringu metoodikal, integreeritud meeskonnatööl, suulistel ettekannetel, rollimängudel, ärimängudel, meeskonna loomiseks õues
 • Rahvusvaheline kogemus . See programm võimaldab teil suhelda paljude kultuuride ja juhtimisstiilidega tänu ESCP ülemaailmsele õppejõududele, rahvusvahelise klassi segule ja suurele ettevõtlusvõrgule.
 • Toidu- ja joogisektori tohutu potentsiaal . See on ELi majanduse tugisammas. 4,2 miljoni töötajaga kogu ELis, käive 1,109 miljardit eurot ja positiivne kaubandusbilanss peaaegu 35 miljardit eurot (allikas: FoodDrinkEurope2018).
 • Tihedad partnerlused peamiste juhtivate ettevõtetega toidu- ja joogitööstuses. Õppekogemuse igal etapil on seminaride, konsultatsiooniprojektide, ettevõtte kogemuste, praktikakohtade ja karjääripäevade kaudu väga palju kaasatud ettevõtlusvõrgustikku.
 • Saksa magistrikraad : osaledes Berliini ülikoolilinnakus üliõpilastel on võimalik saada Saksa magistrikraad majandusteaduses ja juhtimises, spetsialiseerudes toidu- ja joogihaldusele.

Õppekava

Meie programm on suunatud teie teadmistele

Rahvusvahelise toidu- ja joogijuhtimise magistrant aitab teil oma tulevase karjääri samm-sammult üles ehitada ja saada toidu- ja joogisektori juhatajaks või ettevõtjaks.

Programm keskendub riikidevahelise lähenemisviisiga toidu- ja joogitööstusele ning hõlmab kõiki selles valdkonnas edu saavutamiseks vajalikke põhipädevusi. Teil on võimalus õppida kogu Itaalias ja Prantsusmaal.

Kõigil osalevatel professoritel ja õppejõududel on tugev professionaalne taust, millel on paljude aastate töökogemus oma pädevusvaldkonnas ning rahvusvaheline akadeemiline õppekava ja taust.

Õppimisviis on tõeliselt äriline

Selle programmi ärikeskkonna seost suurendavad korporatiivvõrgustiku (näiteks Ferrero, Barilla, Lavazza, Cameo, Grom jne) tunnistused, kes viivad oma töökogemuse ning toidu- ja joogialaste teadmiste klassi. See MSc pakub välja tasakaalustatud metoodika, mis hõlmab ja ühendab väga interaktiivseid loenguid ja töökogemust lõpliku magistritöö ja rahvusvahelise praktikaga, et rakendada juhtimisteadmisi ja metoodilisi oskusi konkreetsel uurimisalal.

Üheaastane täisajaga programm

Programm algab septembris * kokku 450 tundi tunde. Nende kursuste järgimiseks peate olema inglise keele oskus .

See on korraldatud järgmiselt:

 • Põhimoodulid - üldine juhtimine toidu- ja joogitööstuses
 • Täpsemad moodulid - põhjalikumaks muutmine toidu- ja joogitööstuses
 • Ettevõtte kogemused - rohkem kui 20 päeva jooksul ettevõttesiseseid kogemusi, tippjuhtide kohtumisi ja maitsega tooteid
 • Ametialane missioon - professionaalne missioon ettevõttesiseseks praktikaks vähemalt 4 kuud
 • Professionaalne väitekiri - professionaalse väitekirja kirjutamine ja kaitsmine
 • Saksa magistrikraad - võimalus saada 30 ECTS lisatasu, soovitatakse programmis osalevatele inimestele ainult bakalaureusekraadiga

Iseloomustus

„Meie õpetajad on väga asjatundlikud ja suurepärased oma erialadel. Praegu töötavad nad või on töötanud toidu- ja joogisektoris. See töökogemus koos sealsete õpetamisoskustega on delikaatselt segatud teadmiste kokteil. «20-aastast kogemust ei saa raamatust lugeda» on kõige sobivam väljend, mida saab kasutada nende teadmiste traktori kirjeldamiseks, mida meil on võimalik oma professorite käest saada. Võin kindlalt väita, et ESCP IFBM-i õpetamismeetodid, mis jagavad õppimise teooria ja praktika vahel, on lõppkokkuvõttes kõige tõhusam viis õppimiseks. ” Axel BARAT, Prantsusmaa, 2016. aasta klass

Karjäär

Kui olete Master'i lõpetanud, on mitu stsenaariumi avatud rahvusvahelises ettevõttes või väikese ja keskmise suurusega ettevõttes, stardis või konsolideeritud äris Euroopas või kogu maailmas.

Rahvusvahelised karjäärivõimalused

 • Turundusjuht
 • Brändijuht
 • Tootejuht
 • Toidu- ja joogiosakonna juhataja
 • Rahvusvaheline piirkondlik juht
 • Sidejuht
 • Export-Import Manager
 • Ettevõtja
 • Tarneahela juht
 • Toodete ja ettevõtjate arendaja

Oluline nõuanne toidu- ja joogisektori tippjuhtide poolt

Iseloomustus

“Enne selle magistriõppe alustamist ESCP-s lootsin, et see annab mulle ülevaate F&B tööstusest, enne kui ma sellesse suundun. Ma teadsin, et tahan saada restauraatoriks, kuid mul polnud reaalseid teadmisi, kuidas seda teha. See programm oli see, mida mul oli vaja, et aidata mul saavutada oma karjäärieesmärke. Veel enam, ma lootsin ka, et ma ei õpi mitte ainult F&B juhtimist oma eriala professorite ja ekspertide käest, vaid õpin ka enda ümber olevatelt kaaslastelt. Minu suurim ootus oli ja kõige paremini täidetud oli kohtumine erinevatest kultuuridest pärit inimestega ning reisimine maailma parimatesse ja kaunimatesse paikadesse, et koos õppida ja üksteiselt õppida. ” Alliana BOVELL, Jamaica, 2016. aasta klass

Sisseastujale

Nõuded

 • Bakalaureusekraad või magistrikraad mis tahes õppevaldkonnas
 • Inglise keele oskus (C1 tase)

Mis on pluss:

 • Varasem töökogemus toidu- ja joogisektoris
 • Vähe teadmisi teise võõrkeelt

Menetlus

1. etapp: taotlusvorm

Rakendused tehakse võrgus . Täitke veebipõhine taotlusvorm hoolikalt, printige see ja saatke see enne vastuvõtukalendris märgitud tähtaega, esitades järgmised nõutavad dokumendid:

 • Teie ID-kaardi (kahepoolse) või passi koopia.
 • Teie kraaditunnistuse originaal või kinnitatud koopia.
 • Kõigi ülikooli õppeaastate hinnete ärakirjade originaal või kinnitatud koopia.
 • Ajakohane elulookirjeldus.
 • GMAT- või GRE-sertifikaat või täitke SHL-i tähtnumbriline mõttestus.
 • Inglise keele tunnistus mitte-emakeelena kõnelejatele, kes ei ole oma kraadi inglise keeles õppinud *.
  * Katsetes on nõutavad järgmised miinimumpunktid:
  TOEFLi kirjalik test: 600 - TOEFL IBT: 100 - TOEFL arvutipõhine: 250–; IELTS: 7
  Keelekvalifikatsioonitõenditeta kandidaate saab katsetada ülikoolilinnakus samal intervjuu päeval

Kui olete tunnistatud abikõlblikuks, kutsutakse teid protsessi teise etappi.

Samm 2: Testid ja isiklik intervjuu

Testid ja isiklik vestlus toimuvad Torino ülikoolilinnakus .

 • Online verbaalne ja numbriline loogika test (vabastatud GMATi omanikud)
 • Isiklik intervjuu
 • Inglise keele test: kirjalik suuline kuulamine (ametliku tasemega C1 inglise keele sertifikaadi omanikud on vabastatud - küsige värbajalt, kas teie sertifikaat kehtib)

3. etapp: Vastuvõtt

Umbes 3-4 nädala jooksul võtavad meie spetsialistiga ühendust meie programmijuhiga ja teame, kas olete vastu võetud.

Tasud ja rahandus

Taotluse tasud

CCIP ESCP-le makstavate taotlustasude eest makstakse 130 eurot.

Tasud

2020/2021 õppeaasta tasud on 27 000 eurot.

Õppemaksud hõlmavad kõiki õppetunde ja materjale ning „Itaalia nädala kokk“, kõiki ettevõtte külastusi Piemonte, Toscana ja Champagne'i piirkonnas kokku rohkem kui 20 päeva, konsultatsiooniprojekte, loenguid ja kõiki teisi väga interaktiivsed tegevused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Turin Campus, founded in 2004, is a young campus who experienced rapid growth. With the enthusiasm of a start-up, it firmly believes in entrepreneurship and the strong development of successful in ... Loe edasi

The Turin Campus, founded in 2004, is a young campus who experienced rapid growth. With the enthusiasm of a start-up, it firmly believes in entrepreneurship and the strong development of successful initiatives. Näita vähem