Hariduselt Rahvusvahelise Söögi Ja Jookide Juhtimise

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärgid

Eduka karjääri jaoks toidu- ja joogisektoris juhtide, juhtide ja ettevõtjatena.

121545_121488_image001.png

Programm on avatud kõigile, kes on kirglikud F & B tööstuse vastu ja kes soovivad selles töötada juhtimise vaatenurgast. Vastuvõtmiseks ei pea te olema F & B-sektori spetsialist. Teil on võimalus tugevdada oma üldisi juhtimisoskusi turundust, rahandust, müüki, personalijuhtimist ja erinevaid strateegiavaldkondi hõlmavate kursuste kaudu.

Kui olete programmi lõpetanud, avaneb mitu stsenaariumi rahvusvahelises ettevõttes või väikese ja keskmise suurusega ettevõtetes, ettevõtte käivitamisel või konsolideeritud ettevõttes Euroopas või kogu maailmas.

Innovatiivne ja operatiivne

See MSc pakub teile kõiki uuendusliku lähenemisviisiga kõrgetasemelise magistriprogrammi elemente, pakkudes vahetuid kogemusi enam kui 20-päevase ettevõtte külastusega, kohtumisi toidu- ja joogitööstuse tippjuhtidega, degusteerimisteenuseid tuntud piirkonnas tipptasemel toiduga, nagu Piemonte, Toscana ja Šampanja piirkond.

Tuntud rahvusvaheliste toidu- ja joogitootmisettevõtete esindajad annavad nõuandeid ja trikke uute toodete ja ideede edukaks väljatöötamiseks ja oma personaalse võrgu tõhustamiseks.

Praktika, interaktiivsed loengud, mis põhinevad juhtumiuuringutetel, integreeritud meeskonnatööl ja suulistes ettekannetes, samuti operatiivsed laborid ja ärimängud, muudavad selle MSc ainulaadse ja uuendusliku iseloomuga ning annavad teile väga praktilisi ettevalmistusi selle sektori edukaks sisenemiseks.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad või magistrikraad mis tahes õppevaldkonnas
  • Inglise keele oskus (C1 tase)

Mis on pluss:

  • Varasem töökogemus toidu- ja joogisektoris
  • Vähe teadmisi teise võõrkeelt

Tasud ja rahandus

2020/2021 õppeaasta tasud on 27 000 eurot.

Tasud esitatakse arvele kas:

- ühe osamaksega õppeaasta alguses

- ESCP pakub ka otsekorralduse võimalust:

  • Ettemaks: 3500 eurot 2 nädalat pärast sissepääsu
  • Esimene osamakse: 31. augustiks 2020 12 000 eurot
  • Teine osamakse: 2121. aasta 21. veebruariks 11 500 eurot

Taotluse tasud

CCIP ESCP-le makstavate taotlustasude eest makstakse 130 eurot.

Stipendiumid

Toidu- ja jookide juhtimise magistrikraad pakub õpilastele osalisi stipendiume, mida rahastab Torino CCIAA, nii positiivse kui ka rahalise vajaduse põhjal.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Loe edasi

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Näita vähem
Pariis , Madrid , London , Berliin , Torino , Varssavi , Pekingi , Veneetsia + 7 Rohkem Vähem