Hariduselt Rahvusvahelise Turismikorralduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Turism on vaieldamatult maailma suurim ja universaalsem tööstusharu, puudutades kõiki mandreid. See on kasvav tööstusharu ja selle kasvu ja mõju juhtimiseks on vaja kvalifitseeritud spetsialiste.

See meistrid varustavad teid edasijõudnute teadmiste ja kriitiliste teadmistega, mis on vajalikud mitmekesises ja dünaamilises turismisektoris töötamiseks. Meie stimuleeriv ja väljakutseid pakkuv programm võtab tervikliku lähenemise, et mõista turismi ning selle suhteid majanduse, keskkonna ja ühiskonnaga laiapõhjalises ärikontekstis.

Valime turismi jaoks reaalse maailma lähenemisviisi, mis ületab lüngad teooria ja rakenduse vahel, mida toetavad külalisesinejad ja õppekäigud.

Pärast kooli lõpetamist on teil head võimalused leida positsioone rahvusvaheliste turismiettevõtete ja ettevõtetega sihtkohajuhtide, turundajate, konsultantide ning hotelli- ja üritustejuhtidena, samuti turismi arendamise, kavandamise ja mõju hindamise rollides era- ja avalikus sektoris.

Suurendage oma kraadi välismaal õppimise võimalustega

Topeltklass

Veeda oma esimene aasta Exeteris ja teine aasta teises maailmatasemel rahvusvahelises õppeasutuses, mille tulemuseks on kaks magistrikraadi ja võimalus oma teadmisi veelgi laiendada. Pakume kolme fantastilist topeltkraadi varianti koos:

 • Prantsusmaal Grenoble Ecole de Management
 • EBSi äri- ja õigusülikool Saksamaal
 • Fudani Ülikooli majanduskool Hiinas

Võimalus õppida Fudaniga on spetsiifiline MSc Economics, MSc Economics

Programmi struktuur

See programm on saadaval 12 kuud täiskoormusega õppes kolmeks ajaks ja on ülikoolipõhine kogu selle aja jooksul. Õpetatud komponendid programm viiakse läbi esimesed kaks tingimust, jättes kolmanda tähtaja ja enamiku suve uurida, kirjutada ja esitada oma väitekirja. Programm tervikuna kestab septembrist septembrini.

Programmi ajal õpitakse mooduleid (sh väitekirja) kokku 180 ainepunkti.

Pidage meeles, et programmi struktuurid võivad muutuda.

Programm on jagatud õppeüksusteks, mida nimetatakse mooduliteks, mille jaoks on määratud mitu "krediiti". Mooduli krediidireiting on proportsionaalne kogu töökoormusega, kusjuures 1 krediit võrdub nominaalselt 10 töötundiga.

Õppimine ja õpetamine

Meie kraadiõppes õpetatavad programmid kasutavad erinevaid õpetamismeetodeid, sealhulgas loenguid, seminare ja õppematerjale.

Loengud

Loengute eesmärk on anda teile teavet mooduli kesksetest ideedest ja aidata teil arendada keeruliste ideede mõistmist. Loengute õppetöö materjalid on teile elektrooniliselt kättesaadavad, et saata loengu käigus tehtud märkmeid. Loenguid annavad mitmed töötajad, sealhulgas juhtivad professorid, kes integreerivad oma viimaseid uurimistulemusi õpetamisse, mille saate. Külalisõppejõud, sealhulgas tööstusharu liikmed, aitavad kaasa ka mõnele moodulile.

Seminarid ja õpetused

Seminarid ja õpetused hõlmavad loengute teemade põhjalikku uurimist ning annab teile võimaluse arutada erinevaid mõisteid ja teooriaid ning saada tagasisidet oma kirjalike ülesannete kohta.

Hindamine

Moodulid hinnatakse rühmatööde, kursuste, projektitoimingute ja eksamite segu kaudu; iga komponendi kaal on vastavalt mooduli akadeemilistele nõuetele erinev. Eksamid hoitakse tavaliselt mooduli lõpus, jaanuaris ja mais / juunis.

Sisenemisnõuded 2020

 • 2: 2 kraad (50%) autasudega mis tahes erialal tunnustatud ülikoolist.
 • IELTS (akadeemiline) Üldskoor 6,5. Mitte vähem kui 6,0 üheski jaotises.
 • TOEFL IBT * Üldskoor 90, minimaalne punktisumma 21 kirjutamise, 21 kuulamise, 22 lugemise ja 23 rääkimise eest.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, külastage meie rahvusvaheliste samaväärsuste lehti, et saaksite vaadata, kas teie olemasolev akadeemiline kvalifikatsioon vastab meie sisenemise nõuetele.

Karjäär

Meie magistriprogrammide eesmärk on valmistada teid ette edukaks karjääriks kõikjal maailmas, kus kavatsete töötada. Tööandjad ootavad kraadiõppuritelt kõrgtasemel suhtlemis- ja tehnilisi oskusi, meeskonnatööd ja sõltumatut uurimistööd, projektijuhtimist ning uusimaid erialateadmisi.

Hariduselt rahvusvahelise turismi juhtimine võimaldab teil arendada turismi-, juhtimis- ja kutseoskusi ning teemaalaseid teadmisi, mis muudavad teid väärtuslikuks varaks alates esimesest karjäärist.

Karjäär rahvusvahelise turismikorralduse alal

Hariduselt rahvusvahelise turismi juhtimine, rõhuasetusega andmete analüüsil, strateegial ning jätkusuutlikul ja globaalsel mõtlemisel, valmistab teid ette rahvusvahelise turismi liidriks ja karjääri arendamiseks erinevates rollides, sealhulgas:

 • Hotellijuhataja
 • Turismiametnik
 • Turismi konsultant
 • Turundusjuht
 • Kinnisvara analüütik

Potentsiaalsete tööandjate hulka kuuluvad rahvusvahelised hotelliketid, nagu Hilton, Holiday Inn, Radisson; väiksemad butiikhotellid ja ökokuurordid; turismiasutused; valitsuse nõukogud; Sihtkoha haldamise organisatsioonid (DMO); Rahvuspargid ja ettevõtluse parendamise piirkonnad (BID). Üha enam eeldab enamik selle valdkonna tööandjaid ametnike seotust majandusarengu, strateegilise planeerimise ja uuendamisega. Erasektor, mis hõlmab erapärandi objekte, külastatavaid vaatamisväärsusi ning vaba aja veetmise ja konverentsiettevõtteid, pakub ka laia valikut tööhõivevõimalusi.

Kui valite hoolikalt oma valikulisi mooduleid, nagu rahvusvaheline personalijuhtimine, turundusstrateegia, ürituste korraldamine, ettevõtlus või rahvusvahelises kontekstis haldamine, saate edasi arendada spetsialiseerumist, et parandada oma tööalast konkurentsivõimet valitud karjääris.

Meie karjäär

Teie oskuste ja karjäärivõimaluste arendamine

University of Exeter Business School pakub mitmesugust toetust, et aidata teil arendada tööandjatele atraktiivseid oskusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Loe edasi

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Näita vähem