Hariduselt Rahvusvahelise Turismikorralduse

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Mis motiveerib inimesi reisima ja mis on nende ootused?

Need on sellised küsimused, mida saate kaaluda, kui saate teada, mida turismitööstuse juhiks saamiseks on vaja.

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on QS World University Rankings 2019 edetabelis ülemaailmselt edetabelis 10, nii et kui koolitate oma sektorisse oma märgi andmiseks, olete suurepärastes kätes. Samuti saate kasu meie silmapaistvatest kogemustest lõpetajate tööalase konkurentsivõime ja meie suurepäraste tööstusalaste ühenduste osas.

Mida sa õpid

Meie magistrikraad on üks pikimaid oma tüüpi ülikoolikursusi maailmas, lubades nii teedrajavaid teadusuuringuid kui ka suurt keskendumist tulevikku suunatud ideedele ja innovatsioonile.

Turismikorralduse laia vaatenurga alt saate teada ja mõista erinevaid väljakutseid, millega tänapäevased turismikorraldajad ja muud spetsialistid tõenäoliselt kokku puutuvad. Ehkki arendate olulisi hindamisoskusi, toetame ka teie akadeemilisi võimeid, inspireerides ja julgustades vajalikke oskusi ja omadusi, et saada silmapaistvaks turismiprofessionaaliks.

Toetame ka teie ametialast arengut, keskendudes praktiliselt turismi ajakohastele juhtimis- ja strateegilistele küsimustele, mis annab teile potentsiaalsete tööandjate konkurentsieelise.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Digitaalne turundus ja sotsiaalmeedia turismis Valikuline 1
Ettevõtlus ürituste alal, hotellindus ja turism Valikuline 1
Külalislahkuse ja turismi operatsioonisüsteemid Valikuline 1
Rahvusvaheline turismihaldus Valikuline 1
Uurimismeetodid Kohustuslik 1
Teenuste turundus ürituste, turismi ja hotellinduse jaoks Kohustuslik 1
Turismi arendamine ja jätkusuutlikkus Valikuline 1
Raamatupidamine ja rahandus ettevõttele Valikuline 2
Külalislahkuse, turismi ja ürituste äriplaan Valikuline 2
Sihtkoha haldamine ja turundus Valikuline 2
Väitekiri Tuum 2
Eetika ja CSR Valikuline 2
Projekti juht Valikuline 2
Turismi sotsiaalteadus Kohustuslik 2
Külastajate atraktsioonide juhtimine Kohustuslik 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Valige loetletud valikulistest moodulitest 4.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practica ... Loe edasi

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practical learning to inspire and empower our students for personal and professional success. Through our staff and students, Surrey achieves great things. Näita vähem