Ülevaade

Master of Science in Applied Economics (MScAEcon) on üheaastane täistööajaga programm, mis varustab õpilasi majandusteadmistega, et analüüsida muutuvat maailmamajandust.

Programm integreerib majandusteooria rakendatud majandusanalüüsiga ja võimaldab õpilastel mõista Hiina ja kogu maailma majandust. Õppekava eesmärk on pakkuda õpilastele paindlikkust valikuvõimaluste valimisel karjääri tegemiseks rakendusökonoomikas või tulevikus teadusuuringutele suunatud uuringutes. Lõpetajad varustatakse analüütiliste oskuste ja tehnikatega äri ja reaalse maailma probleemide analüüsimiseks majanduslikust vaatenurgast. Meie lõpetajad on koolitatud olema pädevad majandusanalüütikud äriettevõtetes, avalik-õiguslikes organisatsioonides ja finantsasutustes. Väljapaistvatele üliõpilastele pakutakse stipendiume ja teenetepõhiseid auhindu.

Meie programmi ühe valikainekursuse „Ärimajanduse valdkonna uuring” eesmärk on pakkuda üliõpilastele välismaal kokkupuudet majandus- ja / või ettevõtluskeskkonna mõistmise ja uurimisega. Kohapealne külastus valitud asukohas / kohtades kestab kuni 3 nädalat. Õppereisi asukoha (de) osas peavad õpilased enne väljalendu tegema eeldused majandusliku ja ettevõtlusolukorra kohta. Õppereisi ajal saavad õpilased ettevõtte / asutuse külastuste, seminaride ja töötubade ning spetsialistide vestluste abil põhjalikud teadmised konkreetsetest tööstus- / ettevõtlussektoritest ja / ja üldise ülevaate majandusest. Pärast õppekäiku töötavad õpilased rühmas majandusanalüüside tegemisel, lähtudes pakutavast ülemereterritooriumide kokkupuutest. Kursuse juhendaja (d) annab tagasisidet õpilaste esitatud ettekande kohta.

Meie programm pakub õpilastele ka kohalikke kogemusi kindlate visiitide, äriprofessionaalide ja riigiametnike külalisloengute kaudu, suurendades meie õpilaste arusaamist ettevõtte toimimisest seoses õpitud teadmistega. Viimastel aastatel oleme korraldanud kindlaid visiite Cathay Pacificu, DHL-i, Hongkongi kaubanduse arendamise nõukokku, BCT Financial Limitedisse ja Modern Terminalsisse ning kutsunud spetsialiste Bank of China (HK), Nomura Internationali, HKSARi valitsuse ja Royal Banki juurde. Kanadast, et pidada loeng meie tudengitele.

Tugev akadeemiline võrgustik

Tunnustatud õppejõude maailma tippülikoolidest kutsutakse tudengitele külalisloenguid ja seminare pidama.

Kindlad tööstusühendused

Tihedamaid sidemeid äriringkondadega korraldatakse õpilastele regulaarselt ettevõtte külastusi ja töötubasid.

Hongkongis töötamise võimalus

Hongkongi mitte-Hongkongi lõpetanud programmid võivad taotleda Hongkongis viibimist ja töötamist 12 kuud pärast lõpetamist, olenemata sellest, kas neile on tagatud tööpakkumine või mitte.

Praktiline ettevõtlusele suunatud õppekava

Õppekava koosneb praktilistest komponentidest erinevates aspektides, hõlmates riskijuhtimist, ettevõtte rahandust, digitaalturgude ökonoomikat ja suurandmete analüütilisi võimalusi.

Miks MSCAEcon on HKBU juures?

Programmi eesmärgid

 • Arenenud majandusteadmiste ja rakendusliku majanduse analüüside tasakaalustatud väljaõpe
 • Hiina majanduse arusaamine globaalsest vaatevinklist
 • Analüütiliste tehnikate rakendamine reaalse maailma äri- ja poliitikaküsimustes
 • Pakutakse võimalusi valida professionaalse karjääri ja akadeemilise tegevuse vahel

Toitlustamine erinevate õpilaste vajadustega

 • Üliõpilastele on võimalik valida erialase tööalase karjääriarengu ja akadeemilise tegevuse vahel
 • Professionaalse karjääri kujundamine: pädevad majandus- ja ärianalüütikud panganduses, finantsasutustes ja muudes ärisektorites, samuti avalikes asutustes
 • Akadeemiline tegutsemine: edasiõppimine doktorikraadil tase majanduses ja muudes valdkondades

Mitmekesine õpikeskkond

 • Rahvusvaheliste, Hongkongi kohalike ja Mandri-Euroopa üliõpilaste kohtumiste kombinatsioon
 • Kindlate külastuste võimalus
 • Ärispetsialistide ja riigiametnike vaheliste kõneluste / loengute pidamine
 • Võimalus välismaal õppima ühe valikaine kursusena

Stipendiumikohustus

 • Rahvusvaheline aspirantuur rahvusvahelistele üliõpilastele (täis õppemaksu loobumine ja elamistoetus)
 • Sissepääs Stipendiumid kuni täieliku õppemaksu nõudest loobumiseni kõigi taotlejate jaoks
 • Merit-põhised auhinnad pärast lõpetamist

Programmi struktuur

 • Programm koosneb kursustest, mis on suunatud kolmele põhielemendile: majandusteadmised ja -teooriad, rakendatud analüüsid ja Hiina majandus
 • 5 põhi- ja 5 valikainet
 • 2 regulaarseid semestreid ühe intensiivse suveperioodiga
 • MÄRKUS. Suveperioodil saavad õpilased valida 6-ühikulise nõude täitmiseks välise õppe kursuse, kus on valitud valikaine.

Õppe eesmärgid

Teadmised

Õpilased omandavad põhjalikud teadmised majandusküsimuste analüüsimiseks.

Analüüs

Õpilased saavad analüüsida erinevate ainete ja asutuste majanduslikku käitumist majanduses.

Taotlus

Õpilased saavad rakendada teooriaid reaalmaailma probleemide analüüsimiseks.

Teadusuuringud

Õpilased saavad rakendada majanduslikke teooriaid ja empiirilisi meetodeid rakenduslikes majandusuuringutes.

Vastuvõtutingimused

 • Bakalaureusekraad tunnustatud ülikoolis või samaväärses õppeasutuses. Kuigi bakalaureusekraad majandusteaduses või sellega seotud valdkondades ei ole sisseastumise eeltingimuseks, eeldatakse, et taotlejal on teadmised mikroökonoomika ja makroökonoomika kohta, kusjuures mõningaid koolitusi tehakse matemaatikas (eriti kalkulaarses ja lineaarses algebras) ja statistikat.
 • Inglise keele oskuse tõendamine on vajalik taotlejate jaoks, kelle esimest kraadi omandasid mitte-inglisekeelsed asutused. Seda saab täita minimaalse TOEFL iBT skooriga 79; või vähemalt 6,5-st IELTSis; VÕI muud samaväärsed kvalifikatsioonid.

Stipendiumid

Sissepääsupreemiaid pakutakse igal aastal kõige silmapaistvamatele taotlejatele.

 • Rahvusvaheliste taotlejate puhul võib neid arvestada rahvusvahelise magistriõppe stipendiumiga, loobudes täisaasta õppemaksust ja 100 000 HK suuruse elatise maksmisest.
 • Mandri- ja kohalike üliõpilaste jaoks antakse stipendium kuni elukestva õppe ja akadeemilise õppe saavutamise alusel kogu aasta õppemaksu ulatuses.
 • Lõpetamise ajal antakse programmis kõige silmapaistvamaid õpilasi teenetepõhistele auhindadele.

Kandidaadid, kes soovivad saada sisseastumisstipendiumi, peavad esitama kõik nõutavad tõendavad dokumendid enne esimese vooru vastuvõtu tähtaega või enne seda.

Rahvusvahelised kraadiõppe stipendiumid (IPS)

HKBU ärikooli rahvusvaheline kraadiõppe stipendium (IPS) on ülemaailmne algatus, mille eesmärk on turgutada tulevasi ärijuhte, koondades väga andekaid ja intellektuaalselt motiveeritud üliõpilasi kogu maailmast ühte meie valitud õpetatavatesse kraadiõppeprogrammidesse. Kuigi need noored õppurid on erineva taustaga, on nad kõik näidanud üles juhtimispotentsiaali ja neil on ühine huvi maailma muutmiseks. Rahvusvaheliste kraadiõppe stipendiumide (IPS) kohta lisateabe saamiseks klõpsake siin .

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Business

Vaata veel 10 kursust Hong Kong Baptist University (HKBU) School of Businessis »

Viimati uuendatud Juuli 27, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
188,000 HKD
Õppemaks on igal aastal läbi vaadatud.
Deadline
veebr 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Once we have received a full admission package, we will begin to review it. Therefore, we encourage prospective students to apply as soon as possible. Once the admitted number of students is met, application will be closed even before deadline.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
End Date
Juuni 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Once we have received a full admission package, we will begin to review it. Therefore, we encourage prospective students to apply as soon as possible. Once the admitted number of students is met, application will be closed even before deadline.

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
veebr 29, 2020
Applications are considered on a rolling basis. Once we have received a full admission package, we will begin to review it. Therefore, we encourage prospective students to apply as soon as possible. Once the admitted number of students is met, application will be closed even before deadline.
End Date
Juuni 2021

Getting to Know HKBU

Alumni Sharing: Thomas Huang

Go Global with HKBU School of Business

Our Strong Alumni Community