Hariduselt Rakendusliku Biofarmatseutilise Biotehnoloogia Ja Ettevõtluse

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Hankige teaduslikud oskused ja äriteadmised, mis on vajalikud avastuste muutmiseks leiutisteks ja kaubanduslikeks toodeteks.

 • Sisenemisaasta: 2020
 • Kestus: 1 aasta täistööajaga, 2 aastat osalise tööajaga
 • Õppevorm: täiskoormusega, osalise ajaga
 • Sisseastumisnõuded: 2: 1 (või samaväärne rahvusvaheline) vastaval teadusainel
 • IELTS: 6.5 (mitte vähem kui 6.0 mis tahes elemendis)
 • Suurbritannia / EL tasud: 9 945 naela
 • Rahvusvahelised tasud: 25 695 naela
 • Alguskuupäev: september 2020
 • Kursuse asukoht: Jubilee ülikoolilinnak, Sutton Bonington ülikoolilinnak
 • Kool / osakond: bioteadused

Ülevaade

Jookse koostöös ülikooli ärikooliga, saate teada, kuidas tõlkida ideid ja kontseptsioone äriplaaniks. Kasutage neid teadmisi alustavas tehnoloogias või innovaatilistes protsessides biotehnoloogia valdkonnas.

 • Omandage kombinatsioon olulistest teadus- ja ärioskustest rahanduse, turunduse ja juhtimise alal, mis varustavad teid karjäärivõimalustega globaalsel biotehnoloogia turul
 • Kasutage instituutide ja biotehnoloogiaettevõtete külastusi, et saada teadmisi uusimate tehnoloogiate ja teadusuuringute kohta
 • Rakendage oma oskusi kolmekuulise tööstusele suunatud teadusuuringute või juhtimisprojekti kaudu biofarmaatsia- või biotehnoloogiaettevõttes

Mida sa õpid

Saate teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud innovatsiooni juhtimiseks tööstuses, hõlmates äri- ja rahanduse kavandamist, ideede genereerimist, projektijuhtimist ja probleemide lahendamise tehnikaid.

Oma teadmiste edasiarendamine tööstus- ja biomeditsiini keskkonnas, sealhulgas ravimite kohaletoimetamine, mis hõlmab:

 • Biomolekulaarne struktuur, omadused ja funktsioon
 • Ensüümide, süsivesikute ja antikehade biotehnoloogia rakendamine

Uuringuprojekt

Te viite läbi individuaalse projekti kas ülikoolilinnakus või osana tööstusalasest praktikakohast. Kujundate uuringu; tutvuda varem avaldatud kirjandusega ning teemaga seotud meetodite ja tehnikatega, eetiliste probleemide ja ohutusprotseduuridega. See hõlmab andmete kogumist ja kvantitatiivset analüüsi lõpparuande ja plakati esitluse ettevalmistamiseks.

Võtme faktid

 • Kursust juhib biosuuringute kool koostöös ülikooli ärikooliga
 • Biosciences School on Ühendkuningriigi edetabeli Research Excellence Framework 2014 edetabelis number üks teaduskeskkond; 97% meie tööst hinnati rahvusvahelise kvaliteediga
 • Ärikool on üks Ühendkuningriigi juhtivamaid juhtimishariduse keskusi ning on jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse õpetamise ning uurimistöö kvaliteedi osas maailmas ülemaailmselt parimate ärikoolide seas

Kursuse ülesehitus

See programm nõuab 180 ainepunkti.

Täistööajaga üheaastane kursus koosneb kahest semestrist õpetatavatest moodulitest (120 ainepunkti), millele järgneb kolme kuu pikkune teadusprojekt (60 ainepunkti) täisajaga suveperioodil.

Osakoormusega üliõpilased peaksid olema valmis teadusuuringute projekti alustamiseks teise aasta suvel, töötades täisajaga.

Põhimoodulid

 • Tööstuslikud ja biomeditsiinilised makromolekulid
 • Rakendusliku biofarmatseutilise biotehnoloogia füüsikaline keemia
 • Ettevõtlik looming
 • Uute ettevõtete käivitamine
 • Kraadiõppe uurimisprojekt
 • Antikeha biotehnoloogia
 • Polüsahhariidide ja ravimite kohaletoimetamise biotehnoloogia
 • Juhtiv ettevõtluskasv

Valikulised moodulid

 • Struktuuriline bioloogia
 • Geneetiline analüüs ja bioinformaatika

Ülaltoodud on näidis tüüpilistest moodulitest, mida pakume, kuid mis pole mõeldud tõlgendamiseks ja / või millele loota mingil konkreetsel aastal saadaval olevate moodulite lõpliku loendina. Seda kursuse lehte võib kogu kursuse vältel uuendada, kuna moodulid võivad muutuda õppekava arengu või personali teadusuuringute huvide tõttu.

Õppemeetodid ja hindamine

Kursust pakutakse täistööajaga ja osalise tööajaga. Osalete laborisessioonidel loengupõhiste moodulite valimisel ja demonstratiivse abiga õppimisel.

Märkimisväärne osa on iseseisvast õppimisest ja väikestes rühmades õppimisest. Teid juhendatakse teadusprojekti kindlaksmääramise protsessis, mis sobib teie karjäärisoovidega.

Hindamine toimub nähtamatute kirjalike eksamite, kursuste ja suuliste ettekannete kombinatsiooni teel.

Karjäär ja erialane areng

Karjäär

Ülemaailmsel biofarmaatsia-, biotehnoloogia- ja tervishoiuturul on märkimisväärsed võimalused teadlastele, kes on kvalifitseeritud nii teadus- kui ka ärioskuste alal.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

100% bioteaduste kooli aspirantidest kindlustas töö või edasise õppimise kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist. Keskmine algpalk oli 28 000 kr, kõrgeim oli 65 000 kr. *

* Täistööajaga kodulähedaste õppurite teadaolevad sihtkohad, kes olid töötamiseks kättesaadavad, 2016/17. Palkade arvutamisel võetakse aluseks Suurbritannias täistööajaga palgatud töötajate mediaan.

Karjääri toetamine ja nõustamine

Pakume individuaalset karjääritoetust kõigile kraadiõppuritele olenemata teie kursusest, õppeviisist või tulevase karjääriplaanist.

Meie karjääri- ja tööhõiveteenistusele pääsete juurde oma õpingute ajal ja pärast kooli lõpetamist. Asjatundlikud töötajad aitavad teil uurida karjäärivõimalusi ja tööpakkumisi, koostada oma CV või lühikokkuvõte, arendada oma vestlusoskusi ja kohtuda tööandjatega.

Meie veebipõhise vabade teenuste kaudu reklaamib enam kui 1500 tööandjat lõpetanud töökohti ja praktikakohti. Korraldame regulaarselt karjäärimessid, sealhulgas eri sektorite spetsialistide messid.

Tasud ja rahastamine

Valitsuse laenud magistrikursustele

Magistrikraadiga õppelaenud kuni 10 906 naela on saadaval õpetatavatele ja teadustöötajatele mõeldud magistrikursustele. Taotlejad peavad tavaliselt elama Ühendkuningriigis või ELis.

Rahvusvahelised ja ELi õpilased

Magistristipendiumid on saadaval rahvusvahelistele ja EL-i üliõpilastele väga erinevatest riikidest ja õppevaldkondadest. Kandideerimiseks peab teil juba olema pakkumine õppida Nottinghamis. Pange tähele, et sulgemiskuupäevad tagavad, et kandideerite kursusele piisavalt aega.

Vastutusest loobumine

See veebipõhine prospekt on koostatud enne selle õppeaasta algust, mille suhtes seda kohaldatakse. Kõik on tehtud selleks, et teave oleks avaldamise ajal täpne, kuid muudatused (näiteks kursuse sisule) on tõenäolised, arvestades ajavahemikku kursuse avaldamise ja alustamise vahel. Seetõttu on väga oluline, et selle veebisaidi värskendused enne kursuse taotlemist kontrolliksite, kus on olnud intervall teie veebisaidi lugemise ja rakenduse vahel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Faculty of Science undertakes world-class research spanning wide-ranging topics including quantum physics, plant genomics, human imaging, sustainable chemistry, neuroscience, mathematical modellin ... Loe edasi

The Faculty of Science undertakes world-class research spanning wide-ranging topics including quantum physics, plant genomics, human imaging, sustainable chemistry, neuroscience, mathematical modelling and beyond. We work closely with industry on the training of the next generation of scientists and collaborate worldwide to ensure our research has a major societal impact. The Faculty of Science comprises seven schools and has strong links with the School of Life Sciences and School of Veterinary Medicine and Science. Schools from within the faculty also collaborate with those from the University's other faculties to form various research centres and research institutes. Näita vähem
Nottingham , Sutton Bonington , Nottingham + 2 Rohkem Vähem