Hariduselt reklaam ja turundus

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc Reklaam ja turundus

&nbsp

See programm on mõeldud õpilastele, kes tahavad arendada karjääri jooksul "loomemajanduse", nagu reklaami, otseturustuse ja suhtekorraldust. See soodustab võimalus valida, kavandada, rakendada ja hinnata loomingulise sõnumi strateegiad erinevate sihtrühmade ja valida sobivad meediakanalid suhelda selliste sõnumite parima mõju.

&nbsp

Mis firma madalikule üldiselt turustamise põhimõtted, õpilased on ainulaadne, et tagada võimaliku vahel pingeid loov ja praktiline üle saada toota uuenduslikke lahendusi, mis vastavad eelarved ja ajakavad.

&nbsp

Juhtumiuuringuid tuua teooria elule, illustreerides parimate tavade ja kuidas seda on võimalik saavutada, rakendades projekti meeskonda.

&nbsp

&nbsp

Sihtrühm

&nbsp

Programm on suunatud hiljuti lõpetanud ja need töökogemusega, kes soovivad detailne uuring.

&nbsp

&nbsp

Programmi mooduleid

&nbsp

Reklaam ja meedia

Avalike suhete ja organisatsiooni Kommunikatsiooniministeerium Põhimõtteid Marketing Management Integreeritud turunduskommunikatsioon Rahvusvaheline turundus Ostja käitumine Kutseoskuste Uurimismeetodid väitekiri või projekt

&nbsp

&nbsp

Entry Requuirements rong>

&nbsp

Et saada riiki lubamise taotlejad peaksid tavaliselt olema:

  • hea Autasud vm samaväärne
  • hea inglise keele oskus: kui inglise keel ei ole teie esimene keel ja te ei ole õppinud inglise viimase kahe aasta jooksul, siis pead olema IELTS skoor 6. 0 või TOEFL skoor 550 (või 79 Interneti-põhine test)
  • ühe õppeaasta viide
Viimati uuendatud okt 2011

Teave kooli kohta

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world.

Hull University Business School is a leading UK business school dedicated to the development of responsible leadership for a complex world. Näita vähem