Hariduselt Spordi Psühholoogia (akrediteeritud)

Üldine

Programmi kirjeldus

Pakume ainult Šotimaal asuvat spordi psühholoogia magistrit, mille on akrediteerinud Briti psühholoogiline ühing. Meie interdistsiplinaarne kursus on mõeldud selle kasvava tööstuse praeguste vajaduste rahuldamiseks ja valmistab teid paljudele rahuldust pakkuvatele töökohtadele.

Te arendate kriitilist arusaamist tänapäevasest spordi psühholoogia teooriast ja teadustööst, mida saate kasutada üksikisikute ja meeskondade paremaks toimetulekuks. Lõpetate valdkonna laialdased teadmised ning saate selgeid teadmisi valdkondadest, mis teile kõige rohkem huvitavad. Sul on ka kasu eli taseme sportlaste ja spordiasutuste olemasolust, mis asuvad siin ülikoolilinnakus.

Meie ekspertide õpetajad hõlmavad Chartered Psychologists, registreeritud Sport ja Exercise psühholoogid ja praktikud ja juhendajad akrediteeritud Briti Sport ja Exercise Sciences Association. Kõik nende teadmised ja teadustöö on lisatud sellesse magistriõppesse, nii et võite olla kindlad, et jätate Stirlingist parima võimaliku ettevalmistuse karjäärile spordi psühholoogias.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

  1. Akrediteeritud Briti psühholoogilise ühingu poolt.
  2. Õppige spordipsühholoogia valdkonna juhtivatelt ekspertidelt.
  3. Õppige eliitsportlaste seas ja kasutage Šotimaa ülikoolis sportimise tipptasemel maailmatasemel rajatisi.

Kursuse eesmärgid

Selle kursuse eesmärk on tagada, et saate:

  • Tõestage spordipsühholoogia põhiteooriate tundmist ja mõistmist, sealhulgas laialdasi teadmisi psühholoogiliste oskuste, strateegiate ja tehnikate kohta, et hõlbustada üksikisikute ja meeskondade jõudluse suurendamist.
  • Rakendage erinevaid hindamismeetodeid, et töötada välja jõudluse parandamise töö terviklikud profiilid.
  • Selgitage välja tegevusvaldkonnad, millest võiks kasu olla teadusuuringutest ja kujundamisest.
  • Viige läbi ja hinnake asjakohast uurimist.
  • Arendada ja kasutada kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid teadusuuringute oskusi.

Ületamatu keskkond

Nagu Šotimaa spordi tippkeskuse ülikool, oleme tihedalt seotud paljude spordiorganisatsioonidega ning neil on sidemed üha rohkemate organisatsioonidega, kes võivad aidata uurimisprojekte, töökogemust ja külaliste loenguid hõlbustada. Meie ülikoolilinnaks on ka riiklik tennisekeskus, olümpia suurusega bassein, golfiväljak ja paljude teiste viie tärniga rajatised. Kui uurite oma spordimagistrite psühholoogiat, on teil ka võimalus oma kogemusi arendada, töötades koos mõnede eliitsete sportlastega, kes neid võimalusi kasutavad.

Professionaalsed akrediteeringud

See kursus on akrediteeritud Briti psühholoogilise ühingu poolt. See vastab 1. etapi treeningutele ja võimaldab liikuda 2. astmele spordi- ja liikumispsühholoogiks saamise teel.

Kursuse üksikasjad

Teeni Šotimaa spordiürituste ülikooli spordi psühholoogia akrediteeritud meistrid.

Kursus sisaldab viit moodulit ja väitekirja projekti. Peate need kõik täitma, et teenida oma magistrikraadi, kuigi saate lõpetada ka aspirantuuri või kraadiõppe tunnistuse, täites kursuse piiratud elemendid.

Õpetamine

Teile õpetatakse loenguid, seminare, rühmatöid, esitlusi, õpetusi, juhendatud iseseisvat õpet, erialase praktika kogemusi ja ülikooli virtuaalset õpikeskkonda. Tagasiside andmiseks ja oma uurimisprojekti juhendamiseks on saadaval ka individuaalsed õpetused.

Hindamine

Hindamine hõlmab kursuste ja esitluste segu ning sõltub iga mooduli kontekstist.

Kursuse direktor

Dr Calum Arthur
+44 (0) 1786 467345
calum.arthur@stir.ac.uk

Tasud - 2020/2021

  • Kodu / EL: 8500 naela
  • Välismaal: 18 950 naela
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem