Hariduselt Strateegiline Hotellijuhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Meie magistrikraad strateegilise hotellihalduses juhendab teid avastama strateegilise mõtlemise, mis läheb meeldejääva kliendikogemuse tegemiseks hotellinduse valdkonnas ja mujal.

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on üks parimatest kohtadest selle teema uurimiseks maailmas: QS World University Rankings 2019. aastal paigutati meid külalislahkuse ja vaba aja veetmise edetabelis kümne parima hulka. Meie lõpetajate tööhõive on suurepärane ja meie juures õppimine annab teile hea võimaluse oma karjääri edendamiseks.

Mida sa õpid

Kui olete juba õppinud hotellihalduse kursust või omate praktilisi kogemusi tööstuses, siis on see kursus mõeldud teile.

Pakkudes suurepäraseid tööstusalaseid ühendusi ja teadusuuringuid, hoides end kursis uusimate tööstussuundumustega, innustab see kursus teid üles ehitama oma olemasolevatele teadmistele ja oskustele. Me tugineme erinevatele valdkondadele ja valdkonna ekspertidele, et aidata teil saada koolilõpetajaks, kes võib saada vanemjuhiks, tegevjuhiks või täita mitmesuguseid muid tööstuses pakutavaid professionaalseid rolle.

Oleme kohandanud oma kursuse ka selleks, et pakkuda teile tõeliselt rahvusvahelist perspektiivi, andes samal ajal võimaluse spetsialiseeruda valikulistele moodulitele, mis kajastavad teie huve ja tugevusi.

Ametialane tunnustus

MSc - ÜRO Maailma Turismiorganisatsioon (UNWTO).

Akrediteeritud ÜRO Maailma Turismiorganisatsiooni (UNWTO) poolt.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Moodulid

Loetletud moodulid on soovituslikud, kajastades avaldamise ajal kättesaadavat teavet. Pange tähele, et moodulid võivad sõltuda õpetatavuse, õpilaste nõudluse ja / või klassi suuruse piirmääradest.

Ülikoolis rakendatakse kõigi õpetatavate programmide krediidiraamistikku, mis põhineb 15-ainelisel tariifil. Moodulid võivad olla 15, 30, 45 või 60 ainepunkti ja mõnede magistritööde puhul lisaks 90 ainepunkti.

1. aasta (täistööajaga)

Mooduli pealkiri Olek Poolaasta
Hotellide investeeringud ja rahandus Kohustuslik 1
Hotellitoimingute analüüs Kohustuslik 1
Uurimismeetodid Kohustuslik 1
Strateegiline turundus ja brändi juhtimine Kohustuslik 1
Külalislahkuse, turismi ja ürituste äriplaan Valikuline 2
Tarbijate käitumine Valikuline 2
Väitekiri Tuum 2
Projekti juht Valikuline 2
Tulude haldamine Valikuline 2
Strateegiline personalijuhtimine Kohustuslik 2
Rahvusvaheliste hotelliettevõtete strateegiline juhtimine Kohustuslik 2
1. aasta (täistööajaga) valikulised moodulid - FHEQ 7. tase

Valige 2. poolaastas loetletud valikulistest moodulitest 2.
MANM394 on kohustuslik, kui alustate rakenduslikku väitekirja.

Riiki sisenemise nõuded

  • Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi hotellindus või hotellindus või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon.
  • Teise võimalusena kaalume ka teid, kui teil on 2: 2 Ühendkuningriigi autasu kraad ettevõtluses või juhtimises või tunnustatud samaväärne rahvusvaheline kvalifikatsioon koos kolmeaastase töökogemusega hotellinduse valdkonnas.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practica ... Loe edasi

The University of Surrey is a global community of ideas and people, dedicated to life-changing education and research. With a beautiful and vibrant campus, we provide exceptional teaching and practical learning to inspire and empower our students for personal and professional success. Through our staff and students, Surrey achieves great things. Näita vähem