Hariduselt Tervisetehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

vastavalt UWE Bristoli lõplikule kinnitusele

Digitaaltehnoloogia kasutamine tervishoius kasvab kiiresti. Need tehnoloogiad muudavad meie lähenemisviisi tervishoiuprobleemidele kogu maailmas. Alates selliste haiguste nagu dementsus kuni diabeedini diagnoosimisest ja jälgimisest kuni nutika tehnoloogia kasutamiseni selliste terviseprobleemide ravimiseks, mis on seotud praeguste keskkonnaohtudega, nagu vee- ja õhusaaste.

Aineteülene kraad

Hariduselt pakutakse tervisetehnoloogia magistrantidele mitmesuguseid erialasid, alates tervishoiust ja biomeditsiinist ning lõpetades robootika ja tehnikaga. Oleme üks esimesi piirkonna ülikoole, kes sellist kraadi pakub.

See on multidistsiplinaarne kraad, mis ületab tervise ja tehnoloogia vahelise lõhe, ühendades mõlemad maailmad. Kursus on suunatud AI, küberturvalisuse ja robootika valdkonna oskuste puudumisele tervishoius, pakkudes võimalust parandada oma tööalast konkurentsivõimet ja ka teadmisi.

Kraad pakub paindlikkust valida mitmesuguste teadusprojektide hulgast, mis on kohandatud teie huvidele.

Paindlikud sisenemisteed

Kursus on suunatud neile, kellel on tervise või teaduse taust ja kes soovivad arendada karjääri digitaalse tervishoiu alal.

Kui olete praegune bakalaureuseõppe üliõpilane, kes õpib loodusteadusi või tervisega seotud distsipliini, siis toetate oma olemasolevat kraadi uues, tulevikku suunatud suunas.

Kasuks võivad saada ka ettevõtjad või STEM ja tervishoiutöötajad, edendades oma karjäärivõimalusi CPD ja ettevõtlusvõimaluste kaudu.

Reaalmaailma kogemus

Arendage reaalse maailma praktilisi kogemusi uusimates rajatistes, sealhulgas meie uues insenerihoones ja virtuaalsetes simulatsioonilaborites. Oma teadmisi rakendades paned teooria ellu ja viid ellu oma kirgi.

Koostöös meie Health Tech Hubiga tagame, et teie kursuse sisu on ajakohane ja kohanemisjärgus tehnoloogia suundumustega. Samuti saavad kasu tugevad tööstussidemed meie lähedal, Bristoli õitsvas tehnoloogiakeskuses.

hospital, healthcare, medical

Sisu

Õppige:

  • Innovatsioon tervishoius
  • AI / Robootika, rakendused tervishoius
  • Haigus, diagnoosimine ja jälgimine
  • Uurimismeetodid

Lisaks kaks valikulist moodulit:

  • Täiustatud AI ja küberturve
  • Abistatud robootika
  • Nutikas tundmine
  • Ettevõtlus ja tervishoid

Ülikool täiendab meie pakkumist pidevalt, vastates meie tudengite ja teiste sidusrühmade tagasisidele, tagades, et õppekava oleks ajakohane ja meie lõpetajad oleksid varustatud reaalainete jaoks vajalike teadmiste ja oskustega. Selle tulemuseks võivad olla kursuse muutused. Kui teie kursuse muudatused kinnitatakse, teavitame teid sellest.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peaks olema bakalaureuse kraad sellistel teemadel nagu teadus, tehnika, arvutiteadus või tervishoid.

Rahvusvahelised taotlejad

Riigipõhiste sisenemisnõuete kohta leiate oma riigi riigiteabe lehtedelt.

Inglise keele nõue

Rahvusvaheliste ja EL-i taotlejate minimaalne üldine IELTS (akadeemiline) skoor peab olema 6,5 koos 5,5-ga igas komponendis (või heakskiidetud samaväärne *).

* Ülikool aktsepteerib IELTSi asemel suurt hulka Suurbritannias ja rahvusvahelisi kvalifikatsioone. Lubatavate testide ja nõutavate hinnete üksikasjade leidmiseks külastage inglise keele nõudeid.

Kui vastate akadeemilistele nõuetele, kuid vajate oma keeleoskuse nõutavale tasemele viimiseks täiendavat tuge, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele kursusest. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud eelistungjärgu kursuse, saavad oma valitud kraadiõppele edasi minna ilma IELTS-i või samaväärset kursust uuesti tegemata.

Karjäär / täiendõpe

Kursus on loodud selleks, et täita oskuste puudujääk tänapäeva tervishoiuturul. Tööandjad nõuavad koolilõpetajaid, kes on digitaalselt liikuvad ja millel on tugevad inimestevahelised ja juhtimisoskused, mis on kindlalt kinnistatud sellesse MSc kursusesse.

Kursuse lõpuks on teil omandatud arusaam, kuidas digitaaltehnoloogiat kasutatakse krooniliste haiguste ennetamiseks, diagnoosimiseks ja raviks. Samuti saate välja mõista tugeva mõistmise tehisintellekti rakenduste kohta tervishoius.

Olge valmis kiireks tervisetehnoloogia karjääriks. Alates biotehnoloogiast kuni küberturvalisuse ja suurandmete analüüsini on see kursus digimeditsiini tipptasemel uuenduste esirinnas.

Looge oma professionaalsete väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (VKE) võrgustik tervishoiu, tehnika ja tehnoloogia valdkonnas. Sidemete maksimeerimine kohalike ja riiklike tööstussidemetega tugevdab teie tööalast konkurentsivõimet pärast magistrikraadi omandamist.

Kui olete ettevõtja või tehnoloogia spetsialist, saate meie ettevõtte moodulite kaudu digitaalse tervishoiu kommertsliku mõistmise.

Lõpetaja tööhõive pakub laia valikut võimalusi tervishoiusektoris, õpetamises ja akadeemilistes ringkondades, paljud jätkavad teaduste doktorikraadi omandamist.

Meie auhinnatud karjääriteenus aitab teil arendada oma tööhõivepotentsiaali karjäärinõustamise, vabade ametikohtade, praktikakohtade, töökohtade, globaalsete võimaluste, vabatahtliku tegevuse ja kogukondliku tegevuse kaudu, lisaks ettevõtluse toetamisele ja juurdepääsule tööandja üritustele.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real- ... Loe edasi

UWE Bristol is a University Alliance university with a common mission to make the difference to our cities and regions. We use our experience of providing high-quality teaching and research with real-world impact to shape higher education and research policy for the benefit of our students and business and civic partners. We innovate together, learn from each other and support every member to transform lives and deliver growth. Näita vähem